jani.ruzicko jani.ruzicko komentáře u knih

Život je příliš krátký Život je příliš krátký Abby Jimenez

Autorka píše skvěle, rozhodně dokáže zaujmout =) myslím, že mám novou oblíbenkyni
Skvělá série, určitě se k ní vrátím, a tento díl asi nejlepší na Adriana jsem se strašně těšila a mé srdce jen plesá, protože mě rozhodně nezklamal.

To poselství je jasné... pojďme si užívat toho,co máme, rodiny, přátel, každého jednoho dne. Mávněme rukou nad malichernostmi, zbytečně se nehádejme, přestaňme v sobě živit závist, zlobu a zkusme odpouštět. Pojďme každý den prožít naplno, protože každý jsme tu jen na omezenou dobu a nikdo z nás neví, který den, bude ten poslední. Fakt je jen ten, že Život, je prostě příliš krátký.

24.03.2024 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Velmi čtivý příběh, který se mi přesto četl velmi těžko, jelikož jsem přes slzy neviděla. Srdce mě pro ně bolí, tak strašně moc. Bolestivý a přesto nádherný příběh, který ve mně zůstane hodně dlouho. Tolik emocí mě u knížky dlouho nezasáhlo. Život není jednoduchý ani fér, většinou nic nejde tak, jak by člověk chtěl nebo si přál, ale naši hrdinové si to teda, s prominutím, vyžrali až do dna.

Na rovinu, do knížky se mi nechtělo, protože nemám ráda to vyprávění minulosti, v tomto případě to ale bylo nezbytné a já jsem moc ráda, že jsem se dokopala.

Moc doporučuji přečíst a pevné nervy s kapesníkem k tomu =)

26.11.2022 5 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Za mě nejlepší díl série. Vaughn si toho táhl s sebou dost. Jasný, choval se jako blbec a já mu za tu dobu čtení snad milionkrát vynadala, ale nakonec to dopadlo, jak nejlépe mohlo =)

Je zajimavé, že v něm částečně byl vidět příběh jeho otce, na druhou stranu, ale Baron dle mého docela vyměknul =D což neznamená, že je to špatně =)

11.07.2022 5 z 5

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Super! Neokoukaná zápletka, psáno z obou pohledů. Krásně to plynulo, nebylo tam nic navíc, takže za chvíli přečtené =)

26.08.2021 5 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Jsem lehce zklamaná. Moc jsem tam Penn a Vi nepoznávala, přišlo mi to takové fádní.. ty rozhovory hodné 16letých děcek... Vždycky nevím, jestli to třeba není jen překaldem, takže kdoví? =)

Příště snad lépe =)

26.08.2021 4 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Nádherný příběh u kterého jsem si poplakala. Bridger byl po prvním dílu opravdu překvapením a to dost milým. Se Scar se skvěle doplňovali. Více takových =)

07.07.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Myslím, že Vi to umí lépe. Tím nechci říct, že by se mi příběh nelíbil, to vůbec... chvílemi to bylo dost smutné, jen ke mně málokdy ty emoce opravdu dorazily... =) Jako oddychovka ale v pořádku =)

07.07.2021 4 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Série to byla svým způsobem skvělá, hlavně první dva díly mě nadchly. Tento poslední mi ale přišel poněkud sladkej, nebo nevím, nějak moc rychle se objevila láska, či jak jinak to vyjádřit =)
Každopádně každý díl přečtený za pár hodin, takže čtivost se upřít také nedá. Mně se to líbilo =)

29.06.2021 4 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Myslím, že všude vidím samé číči... jako vážně?  Takové slovo někdo používá? Obecně popis erotických scén byl zoufale otřesnej...takto bych si představovala, že by to popisoval nějakej 15 letej puberťák, co se chce rádoby vyšvihnout před kámošema...hrozný... číča, řiť atd..co na tom proboha zní eroticky, to teda fakt nevim... příběh sám o sobě nebyl špatnej, Talona mi bylo hodně líto, ale jinak vnitřní monology postav i jejich rozhovory, mi připomínali základni školu a ne 25 a 35 leté dospěláky :) překlad v tomhle fakt děsnej, pokud takto paní Eva Hauserová mluví doma s manželem, tak potěš koště

Právnička, která zčervená při každé příležitosti. Divné =/

Název sedí jak prd*l na hrnec, ale jen tím, že slovo touha/ toužit a všechny jejich obdoby, byly použity snad v každé větě...ale jinak ja jsem teda žádnou touhu necítila.. nic ke mně bohužel nedorazilo

Čtivost se ovšem nedá upřít, a samozřejmě zvědavost je hrozná věc, takže si další díly koupím hlavně proto, abych věděla jak dopadnou =)

28.05.2021 3 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Druhý díl nebyl špatný, na první však neměl ani náhodou. =) Musím souhlasit, že to byl v podstatě zbytečný díl, stačilo přidat pár stránek v tom prvním a obsáhlo by se to také =)

28.05.2021 4 z 5

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

Milý, lehký příběh a já se u něj celkem nasmála. =D Díky počtu stránek a čtivosti je to taková jednohubečka. =)

23.05.2021 4 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Reid byl parádní stejně jako všichni z BAM. Přesně takhle jsem si to představovala.

Tuhle sérii jsem si zamilovala a těším se na další díl ❤

11.04.2021 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Všechno krásné jednou skončí a tak mi je líto, že tady nastal ten konec tak rychle. ❤

Krásný příběh o síle, porozumění, lásce i přátelství, o tom, že není nutné hledat dokonalost, abyste byli v životě spokojení a milovaní. Doporučuji všemi 20ti =)

A moc se těším na příběh Bridgera ❤

07.03.2021 5 z 5

Druhá tvář Kaie Druhá tvář Kaie Estelle Maskame

Knížku jsem dlouho odkládala a teď toho trochu lituji =)
Čekala jsem něco podobného jako série DIMILY, která se mi celkem táhla a vlastně mě postavy štvaly, ale dostala jsem naprostý pohodáře a sympaťáky. Za mě dobré, rychlé počteníčko =)

01.03.2021 4 z 5

Královnou krásy z donucení Královnou krásy z donucení Teri Wilson

Já si tuhle autorku oblíbila. =)
Jsou to takové lehké, příjemné příběhy. Nejedná se o búhví jak zavážná téma, jak je nyní zvykem. Prostě jen romantická, vtipná odreagovačka, která se dobře čte. Takže za mě super =)

**Rodinu má člověk jen jednu a mluvit mezi sebou, je hrozně důležité.

24.02.2021 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

To bylo sladké, zábavné, vtipné a hrozně super. ❤

Myslím, že kdyby tyto dámy napsaly knihu o starých babkách, stejně by to bylo žhavé =D Díky díky díky

15.02.2021 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Stejně jako první díl, jsem si i tento druhý moc užila.
Příběh je hodně ze života, všichni víme, že se takové věci dějí a mě hrozně těší, že se o nich "mluví", že se na ně upozorňuje a jsem ráda, že zde to skončilo happyendem, myslím, že by to mohlo dát naději těm, kteří se do takových situací dostanou =)

Moc se mi líbilo vykreslení toho, jak se člověk dokáže sám se sebou prát a nakonec nad sebou zvítězit.

Tato série se velmi snadno stala jednou z mých oblíbených, možná je to tou krásnou formou psaní, možná čtivostí a nebo je to prostě těmi sympatickými postavami a emocemi, které z nich čiší ❤

Určitě mohu doporučit!!! ❤????

04.02.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Velmi čtivé, zajimavý příběh i postavy =)
Jen jsem na sebe naštvaná, že jsem opět nepočkala, až vyjdou všechny díly =/ teď musim vydržet =D

01.02.2021 5 z 5

Zloděj Zloděj Tarryn Fisher

Za mě trochu utahané.. zbytečně zdlouhavé, furt jo furt ne a přiznávám, že jsem se ztrácela, po chvíli jsem nevěděla, jestli jsem v součastnosti, nebo v minulosti.. ale jako nápad dobrý =)

01.02.2021 4 z 5

Past lží Past lží Tarryn Fisher

První polovinu jsem se chvílemi musela nutit číst, nebylo to pro mě lehké. Druhá polovina už byla lepší a člověk se začte.
Obecně jsem na ní byla tak strašně naštvaná, až mi jí bylo líto.
Vím, že se to děje, ale prostě nedokážu pochopit, že někdo k tomu drobečkovi necítí hned mateřskou lásku a už jen číst o tom, bylo hrozné.
No, každopádně doufám, že v posledním díle to už nějak dopadne, protože tady se stále honí jeden za druhým a vlastně nikdo nikoho nemá =)

27.01.2021 4 z 5