Janeyx Janeyx komentáře u knih

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Podle popisu jsem myslela, že to bude něco úžasného, ale kniha mě zklamala. Je vhodná spíše pro mladší čtenáře.

12.06.2017 odpad!

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Řekla bych, že tohle je jedna z jeho slabších.. just sayin...

13.04.2017 4 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Tahle kniha neměla jedinou chybu, naprosto jsem se zamilovala do Jeřába. Akorát mě osobně nebavila Manon.

19.03.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

Ze začátku je tahle série super, ale čím dál čtěte, tím větší nuda. Hlavní postava je pořád stejně nerozhodná a občas se stane nějaký zvrat, aby se neřeklo. Jinak celý děj je pořád ve stejné "linii". V půli tohohle dílu jsem to už vzdala.

19.03.2017 2 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Od téhle série knih jsem se nemohla odtrhnout! A pokud vás první díl až tak nechytl, přečtěte si další díly, protože tam se objeví vše, co bylo v prvním díle slibováno a mnohem víc!

19.03.2017 5 z 5

Vodopád Vodopád Lauren Kate

Z prvního dílu jsem byla nadšená jak z autorčiných skvělých frází tak z nápadu na knihu, ale u druhého dílu se z toho stala katastrofa. Druhý díl mi připadal jako kdyby ho autorka psala nuceně z posledního, protože to, co se mezi hrdiny odehrávalo někdy za rozhovory mi přišlo upně padlé na hlavu stejně jako některé nápady, i když je to fantazy. Ani už nebyl tak dobře zpravovaný formou jako první a nebo jiné autorčiny knihy. Nevím, znovu bych si tu sérii opravdu nepřečetla.

02.08.2016 odpad!