janey88 janey88 komentáře u knih

Kniha se mi nelíbila, v polovině jsem to vzdala. Příběh není nic originálního, spíš mi to přijde jako splácané jiné knihy dohromady.

27.07.2017 1 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvělá romance a konečně něco s mým milovaným hokejem (i když jen okrajově). Rozhodně doporučuju!

08.04.2016 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Knihu odkládám nedočtenou, protože je to pořád dokola - hádky a usmiřování. Po prvním dílu jsem čekala, že se děj alespoň trochu změní. Nestalo se a druhý díl mě opravdu ničím nezaujal.
Možná se k ní časem vrátím, protože nemám ráda nedočtené knihy, ale v tuto chvíli tomu moc nevěřím.

07.02.2016 2 z 5

Juliette Society Juliette Society Sasha Grey

Tahle kniha mě opravdu zklamala. Díky anotaci mě příběh zaujal, ale velmi rychle mě to přešlo. Autorka spíš všechno hooodně dlouho popisuje, než aby vyprávěla příběh. Například 12-ti stránkový popis chlápka, který se chová jako prase?? Zbytečné a takových zbytečností je tam fakt hodně. Skáče z jednoho téma na druhé tak rychle, že to zvládám sledovat jen díky těm předlouhým popisům. V polovině knihy ještě žádná zmínka o klubu. Knihu odkládám nedočtenou a pochybuji, že se k ní někdy vrátím.
Jednu hvězdu dávám za hezkou obálku.

29.10.2015 1 z 5

Temné bratrstvo Temné bratrstvo Luke Scull

Knihu jsem odložila po necelým 100 stránkách. Vůbec jsem se nemohla začíst a postavy i příběh se mi zdál nezajímavý.

26.12.2014 2 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Do této knihy se mi moc nechtělo, protože nemám ráda andělskou tématiku. Ale jedním slovem - páááni !!! Už dlouho se mi nestalo, že by mě kniha takhle chytla. Nemůžu se dočkat dalšího dílu a knihu určitě doporučuji !!!

01.09.2014 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Úžasná kniha, tento díl se mi líbil o hodně víc a určitě si jí zase někdy přečtu (brzo).

12.07.2014 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Ze začátku to nebylo špatné, ale jsem stěží v polovině a už se musím přemlouvat, abych četla dál. Vzdávám to!!!

03.07.2014 2 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

Kniha se mi líbila, jako všechny od S. Brown. Děj pěkně plynul a líbilo se mi, že se v něm odehrávají dva příběhy.

17.10.2013 5 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

Zase trochu jiná fantasy. Moc se mi to líbilo a těším se na další díl, kde určitě najde jiný z bratrů Benedictových svoji spřízněnou duši. :)

12.10.2013 5 z 5

Polibek čarodějky Polibek čarodějky Melissa de la Cruz

Kniha se mi líbila, příběh pěkně plyne a ke konci knihy přímo letí. :) Všechno skončilo otevřeně, takže se těším na další díl.

23.09.2013 4 z 5

Čarodějky z East Endu Čarodějky z East Endu Melissa de la Cruz

Mně se kniha líbila. Měla spád a děj byl zajímavý. Rozhodně si přečtu i další díl.

15.09.2013 4 z 5

Dech Dech Sarah Crossan

Dystopie mám ráda, ale do téhle knihy jsem se vůbec nemohla začíst. Nakonec jsem ji odložila nedočtenou a pochybuju, že se k ní vrátím.

02.08.2013 2 z 5

Nikdy v životě Nikdy v životě Sara Shepard

Zhltla jsem ji na jeden zátah a už se nemůžu dočkat pokračování!!

11.07.2013 5 z 5

Noční směna Noční směna Cassie Alexander

Přišlo mi to hodně splácané dohromady. Upíři, zombíci a různí dlaci. Až toho bylo příliš. Ale zase lékařské prostředí není v každé fantasy knížce, takže to je velké plus.

08.06.2013 4 z 5

Spoutáni osudem Spoutáni osudem Alice Moon

Díl od dílu je lepší a lepší. Doufám, že to tímto nekončí! :)

13.05.2013 5 z 5

Věčná touha Věčná touha Alice Moon

Tento díl byl lepší než předchozí. Konečně se děj pohnul dál. A teď hurá na třetí díl. :)

10.05.2013 5 z 5

Hlas měsíčního svitu Hlas měsíčního svitu C. C. Hunter (p)

Tenhle díl se mi líbil nejvíc. Doufám, že bude pokračování, protože takhle to skončit nemůže!!

07.05.2013 5 z 5

Škola černé magie Škola černé magie Anthony Horowitz

Ze začátku mi to přišlo jako parodie na Harryho Pottera, ale příběh se postupně změnil. Kniha je velmi čtivá a příběh sám o sobě je zajímavý. A u postav pana a paní Eliotových jsem se hodně nasmála!!

21.04.2013 5 z 5

Černá labuť vzlétá Černá labuť vzlétá Lee Carroll

Kniha mi hodně připomínala Alchymistu od M. Scotta, ale vůbec to nevadilo. Je to velmi čtivý příběh a je v ní popsaný nádherný fantasy svět. Těším se na další díl!

26.03.2013 5 z 5