Jandapoly Jandapoly komentáře u knih

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

(SPOILER) Priznam se,ja mam Chaola rada.Nemeli si s Celaeniu co vycitat.V prubehu trech knih oba pracovali pro krale,oba se ho bali a ani jeden proti nemu nebojoval.
To,ze ji umrela kamaradka je jiste zdrcujici,ale vzdyt ty holky si neustale lhaly,obe mely zavazna tajemstvi,ktere si umyslne nerekly a Calaena se ji vylozene vyhybala.Tomu se tedy rika pratelstvi.
Takze za me,pokus by nase kralovnicka nebyla chronicka lharka,treba by vse dopadlo jinak.
Ctvrty dil hodnotim kladne a s chuti se vrham na dasi .

09.05.2023

Vita nostra Vita nostra Sergej Djačenko

U tehle knihy jsem mela stejny pocit jako u sledovani Metrixu.Uzasny dej,ale absolutne nevim o cem :)

24.04.2022 4 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Klasika od Mony,za jeden den precteno.

18.03.2021 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Takove Hunger games,akorat nelovili jeden druheho,ale prince.
I kdyz jsem daaaaaavno prekrocila cilovou skupinu,knizku jsem si uzila a odkladam ji s takovym tim pocitem - jeeee to bylo pekny .

25.02.2021

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Dlouho jsem se teto knize vyhybala.Podle obsahu takovy Romeo a Julie a do toho se mi nechtelo.
Jsem rada,ze jsem si ji precetla.Bouri se ve me spousta emoci smutek,znechuceni a silna potreba vetsinu z postav poradne proplesknout.

03.02.2021 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Babicka je bozi.William je vtipny.Neresi se tam pseudo problemy - nemuzu s nim byt,protoze... Zabavna odlehcena oddechovka.

13.01.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nemusim moc valecne knihy,nemusim ani moc ceske autory.U teto knihy ale doopravdy smekam,uzasne napsana kniha.Pani Mornstajnova je pro me pani Spisovatelka.

03.01.2021 5 z 5