JanaPol JanaPol komentáře u knih

Nechápej mě špatně Nechápej mě špatně Marianne Kavanagh

Nedočetla jsem.

20.03.2018 1 z 5

Lili a dvě mámy Lili a dvě mámy Máša Bořkovcová

MerMinGwendol - musím jen souhlasit!!!

03.07.2017 2 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Úžasné!

22.06.2017 5 z 5

Nedočetla jsem....:-(

24.04.2017 2 z 5

Smečka ze čtvrtého pokoje Smečka ze čtvrtého pokoje Mariam Petrosjanová (p)

Nedocetla jsem.....

01.01.2017 1 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Naprosto skvělé. Už se těším se na další díl!

24.04.2016 5 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

V knize jsem se dostala jen na 150 stránku. Nedočetla jsem ji. Nebavila mě již od začátku, ale chtěla jsem ji dát šanci, ale stále nic, tak jsem to vzdala.

28.02.2016 1 z 5

Ďábelský pár Ďábelský pár Maryse Dubuc

U třetího dílu jsem si říkala, že už mě to tak nějak nebaví číst, že je to furt dokola. Ale v tomto díle, jak se Karin změnila a v 6. jak se začaly řešit více i ty druhé postavy se začínám zase bavit. Líbí se mi, že jsou tam stále nějaké nové postavy a že holky už primárně furt "neryjou" jen do chudáka Karin. Jen tak dál.

31.12.2015 5 z 5

První První Kiera Cass

Tak už mám všechny 3 díly přečtené a moc se mi líbily. Jsem ráda za takový konec, ale je pravda, že s králem si to autorka dost usnadnila. A to by mohl být zase další dlouhý a napínavý příběh.Taky všechno kolem politiky se vlastně vůbec nevyřešilo a na konci knihy mě to tak začalo bavit. Ale i tyto chyby dokážu odpustit, protože příběh M a A byl prostě táááák pěkný a romantický a mě to prostě a jednoduše bavilo a nemohla jsem se odtrhnout.

30.12.2015 5 z 5

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

Četla jsem teď během vánoc. Zajímavé čtení, bavilo mě to. Příběhy jsou předvídatelné, ale mě se stejně líbily.

26.12.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Jednoduchý příběh, kde přesně víte, co se stane. Ale mě ta romantika prostě bavila.:-)

11.12.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha je skvělá a krásně se četla....ale ten konec.......

16.11.2015 5 z 5

Psí život Psí život Jeff Kinney (p)

Jako vždy super. Zatím mě žádný díl nezklamal, vždy se výborně bavím.

10.11.2015 5 z 5

Saeculum Saeculum Ursula Poznanski

Na knihu jsem se moc těšila, ale byla jsem trochu zklamaná. Občas se mi zdály některé pasáže moc dlouhé a nudné, myslela jsem, že tam bude více akce - a to se nestalo.:-( Konec byl naopak zajímavý, do poslední chvilky jsem nevěděla, kdo za tím vším je.

10.11.2015 3 z 5

Kytice aneb pan Erben jistě promine Kytice aneb pan Erben jistě promine Rudolf z Falknova

Teda. Erben a všichni, co mají rádi jeho Kytici neprominou:-(

08.11.2015 1 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Skvělá kniha, dlouho jsem se už tak nepobavila.

Proměněné sny Proměněné sny Petra Dvořáková

Tahle knížka mě naprosto dostala. Skvělé příběhy, dobré zpracování. Člověka ještě dlouho nutí k přemýšlení nad daným tématem.

31.10.2015 5 z 5

Flouk a Líla: Dobrodružství z mrakodrapu Flouk a Líla: Dobrodružství z mrakodrapu Petra Dvořáková

Pěkný příběh, krásné ilustrace.

Nezadaná Nezadaná India Desjardins

Tato kniha mě opravdu pobavila.

31.10.2015 4 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Napínavé, čtivé - těším se na další pokračování!

31.10.2015 4 z 5