J.books J.books komentáře u knih

Seznamte se: Matcha Seznamte se: Matcha Joanna Farrow

Pro fanoušky matcha čaje ideální kuchařka, menší s množstvím krásných fotek. Doporučuji.

02.05.2018 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Velmi dobrá detektivka a román v jednom. Rozhodě pro ženy. Dobrá zápletka, skvělý styl psaní, kniha se čte sama.

02.05.2018 5 z 5

PSI - Poradna, Souvislosti, Informace PSI - Poradna, Souvislosti, Informace Rudolf Desenský

Povedená kniha,která pomůže pochopit jak na psa, hodí se spíše pro majitele dospělých pejsků,ale je tu i malá kapitola o štěňátkách. I tak doporučuji přečíst všem pejskařům.

Velká kuchařka Čech a Moravy Velká kuchařka Čech a Moravy Roman Vaněk

Krásná kniha,ale díly své váze a velikosti nepraktická. Spíše do sbírky.

02.05.2018 5 z 5

Jednoduše a dokonale - Zelenina a luštěniny Jednoduše a dokonale - Zelenina a luštěniny Roman Vaněk

Jeden z nejpovedenějších dílů série. Moc doporučuji, skvělé recepty.

02.05.2018 5 z 5

Zdravé svačiny do školy i do práce Zdravé svačiny do školy i do práce Keithová Jana

Průměrná kuchařka, co do receptů i zpracování

Fitness recepty Fitness recepty Michaela Švecová

Průměrná fitness kuchařka. Nic co doma nutně musíte mít.

Mýty a předsudky o zvířatech Mýty a předsudky o zvířatech Pavla Hanáčková

Překrásná knížka se zajímavým nápadem, určitě dětem kupte, je to skvost do sbírky,který je hravou metodou něco naučí

02.05.2018 5 z 5

Kuchařská škola Marie B. Svobodové Kuchařská škola Marie B. Svobodové Marie B. Svobodová

Fajn kuchařka pokud vám nevadí absence fotek. Já už jsem za poslední dobu zhýčkaná překrásnými kuchařkami a listování jen písmenky, recepty mě prostě nebaví.

Herbář - Přírodní lékárna Herbář - Přírodní lékárna Giulia Tedeschi

Tato kniha je skvost hlavně co do ilustrace, je opravdu kouzelně provedená. Množství informací je menší a asi pro zkušené bylinkáře je zbytečná,ale pro začátečníky nebo jen do sbírky jako krásný kousek doporučuji.

02.05.2018 4 z 5

Vietnamská - Kuchařka s rodinným příběhem Vietnamská - Kuchařka s rodinným příběhem Tuan

Průměrná asijská kuchařka. Mě osobně se nelíbí obálka, zavádí čtenáře, aby si mysleli, že autorem je slavný kuchař. Přijde mi to trošku zneužití jeho vlivu, už z tohoto principu knihu doma nechci.

02.05.2018 3 z 5

Výzva dalajlamy světu Výzva dalajlamy světu Jeho Svatost Dalajlama XIV. (p)

Maličká a moc hezká knížka o tom, že náboženství jako takové/jako kult je nepotřebné, nad ním by měla být morálka, etika. Moc hezké čtení pro zamyšlení.

Tradiční východní medicína Tradiční východní medicína Li Wu

Krásná kniha, stručně a přitom velmi pěkně popisuje možnosti léčby čínskou medicínou, indickou a dalšími styly. Obsahuje jednoduché návody a osobně si myslím, že to je jedna z nejlépe zpracovaných knih pro domácí použití.

Francouzský buldoček Francouzský buldoček Esther Verhoef Verhallen

Absolutně nepotřebná kniha pro majitele tohoto plemena, nelíbí se mi zpracování ani styl psaní.

02.05.2018 1 z 5

Naše hustý kaše Naše hustý kaše David Borozidis

Velmi povedená kuchařka, zaměřená jak už název napovídá na kaše. Krásné fotky, zajímavé recepty. Vřele doporučuji.

02.05.2018 5 z 5

Styl jakým je kniha napsaná je chaotický,nevyhovuje mi , kniha mě vůbec nezaujala.

12.04.2018 2 z 5

Vegetariánské burgery na všechny způsoby Vegetariánské burgery na všechny způsoby Lukas Volger

Příjemná kniha pro milovníky burgrů i z alternativních ingrediencí

12.04.2018 3 z 5

Francouzská venkovská kuchyně Francouzská venkovská kuchyně Mimi Thorisson

Krásná venkovská kniha plná báječných francouzských receptů, pro milovníky této kuchyně skvost.

17.03.2018 4 z 5

Rok v lese Rok v lese Emilia Dziubak

Krásně ilustrovaná kniha pro děti, tvrdé stránky takže něco vydrží :) Plus skvěle zabaví, pořád je na stránkách co objevovat :)

17.03.2018 5 z 5

Jóga – umění pozornosti Jóga – umění pozornosti Elena Brower

Překrásná kniha pro milovníky jogy, krásné fotografie , doplněné zajímavým textem, vřele doporučuji.

10.03.2018 5 z 5