J.books J.books komentáře u knih

Polévková mánie Polévková mánie Kathryn Bruton

Lepší průměr,ale na trhu jsou již na toto téma krásnější a originálnější kuchařky, viz mé recenze.

My Cooking Diary My Cooking Diary Kateřina Lustigová

Pěkná design kuchařka, líbí se mi její styl, nápaditost a kvalita. Recepty jsou průměrné a ne až tak nápadité,ale pro začátečníky kuchaře skvělá, pro nás ostatní kráska do sbírky

02.05.2018 4 z 5

Jamie Oliver: Moje Velká Británie Jamie Oliver: Moje Velká Británie Jamie Oliver

Dokonalá jako všechny Jamieho kuchařky, pro nás trochu netradiční kuchyně co do kombinací. Ale do sbírky nutná a recepty jsou pojaty moderně,hravě

Pražská kuchařka Pražská kuchařka Roman Vaněk

Ideální kousek do sbírky, díky své váze a velikosti je nepraktická,ale krásná.

Jak poznat psí duši Jak poznat psí duši Rudolf Desenský

pro všechny pejskaře ideální, některé rady uvádíme do praxe a osvědčily se na jedničku

02.05.2018

Moderní vegetariánská kuchařka Moderní vegetariánská kuchařka Bettina Matthaei

Krásný kousek, originální recepty, dokonalé fotografie

Slyšíš, jak mluví stromy? Slyšíš, jak mluví stromy? Peter Wohlleben

Překrásná knížka pro děti plná zajímavých informací podaných hravou cestou, ideální sebou do lesa na výlet

02.05.2018 5 z 5

Culinaria Maďarsko - Kulinární průvodce Culinaria Maďarsko - Kulinární průvodce Aníkó Gergely

krásná kniha pro milovníky Maďarska a jejich kuchyně

Řešíš/Hřešíš Řešíš/Hřešíš Anna Linhartová

Nelíbí se mi styl, fotky jsou otřesné. Nápad dobrý,ale tohle prostě má estetická duše doma nechce

02.05.2018 2 z 5

Mini mánie - Sladké a slané košíčky, kanapky, koláčky, jednohubky a další Mini mánie - Sladké a slané košíčky, kanapky, koláčky, jednohubky a další Ilse König

Pěkný nápad, hezké fotky a zpracování

02.05.2018 4 z 5

Italská kuchařka - 100 snadných receptů Italská kuchařka - 100 snadných receptů kolektiv autorů

Odpad, zastaralá a nudná kuchařka

02.05.2018 1 z 5

Rychlé večeře: Těstoviny Rychlé večeře: Těstoviny Kate McMillan

Nenadchla mě, pro milovníky italské kuchyně zbytečný kousek

02.05.2018 2 z 5

Zdravé dobroty: Slané i sladké Zdravé dobroty: Slané i sladké Henrietta Inmanová

Krásně zpracovaná kuchařka pro milovníky zdravého jídla

Vegetariánské rychlovky Vegetariánské rychlovky Clarissa Sehn

Průměrná kuchařka

Hygge - Cesta ke štěstí Hygge - Cesta ke štěstí Marie Tourell Soderberg

Mě osobně není asi tento styl blízký, přijde mi zbytečné číst o lenošení :) to mi jde přirozeně :)

Hormonální jógová terapie Hormonální jógová terapie Dinah Rodrigues

Kniha je jako dobrý návod po absolvování kurzu.

Léčebná síla kokosu Léčebná síla kokosu Bruce Fife

Nelíbí se mi zpracování, kniha je nudná a neláká k přečtení.

02.05.2018 2 z 5

Domácí polévkárna - Lahodné polévky pro všechny smysly Domácí polévkárna - Lahodné polévky pro všechny smysly Amber Locke

Skvost do sbírky. Nádherná kuchařka co do nápaditých receptů, celého zpracování a hlavně fotek. Krása.

Minutky z masa Minutky z masa Angelika Ilies

Průměrná kuchařka

Příběhy stromů Příběhy stromů Peter Wohlleben

Velmi zajímavá kniha, někdy dost podrobná,ale zajímavá, člověk díky ní víc pochopí les a stromy :)