J.books J.books komentáře u knih

V kuchyni vždy otevřeno V kuchyni vždy otevřeno Andrea Motlíková

Povedená kuchařka nadané blogerky, upřímně miluji její blog,ale i kuchařku mohu doporučit. Zajímavé recepty.

02.05.2018 5 z 5

Zázračná superpotravina kokos: Přes 100 receptů a tipů na jídlo a krásu Zázračná superpotravina kokos: Přes 100 receptů a tipů na jídlo a krásu Brynley King

Hezly zpracovaná kniha, spíše tedy po grafické stránce.

02.05.2018 3 z 5

Lexikon kávy ...prostě milujeme kávu Lexikon kávy ...prostě milujeme kávu Jiří Plšek

Co do informací je kniha až moc stručná, spíše se jedná o nápaditě zpracovaný kousek.

02.05.2018 2 z 5

Fitness Brokolice v kuchyni - Veganská kuchařka pro sport a hubnutí Fitness Brokolice v kuchyni - Veganská kuchařka pro sport a hubnutí Magdalena Nácovská

Absolutně nenadchla, ani fotkami a ani recepty, na trhu je tak velká konkurence podobných kuchařek, že tuto nemohu doporučit

02.05.2018 1 z 5

Léčivá síla divokých bylin a zeleniny Léčivá síla divokých bylin a zeleniny Wolf-Dieter Storl

Velmi povedená kniha, je pojata méně tradičně a dočtete se tu i opravdové zajímavosti. Jen škoda, že není další díl, opravdu mě kniha baví.

Dokonalá dýně Dokonalá dýně Anna Walz

Průměrná kuchařka, na trhu jsou lepší publikace na témě dýně

02.05.2018 3 z 5

Rychlé večeře - Bleskové rande na talíři Rychlé večeře - Bleskové rande na talíři Cornelia Schinharl

Průměrná kuchařka, fajn pro začátečníky

Vánoční cukroví s láskou pečené Vánoční cukroví s láskou pečené Květa Korečková

Pokud neřešíte estetickou stránku kuchařky a její fotografie, je kniha fajn. Ale pro mě utrpení na pohled.

02.05.2018 1 z 5

Co nám tělo říká aneb Po stopách nemocí Co nám tělo říká aneb Po stopách nemocí Miroslav Hrabica

Zajímavá kniha, určitě se v ní člověk dost dozví a v mnoha ohledech má pravdu. Mě osobně vadí příliš křesťanství a moc Boha :/ pro mě jako ateistu je to trochu moc! Škoda.

02.05.2018 3 z 5

Superjídlo - Výživná jídla pro kteroukoli denní dobu s Superjídlo - Výživná jídla pro kteroukoli denní dobu s Dana Jacobi

Fajn zpracování, vřele doporučuji

02.05.2018 4 z 5

Superpotraviny - Zdravé, výživné a posilující recepty Superpotraviny - Zdravé, výživné a posilující recepty Cinzia Trenchi

Průměrná kniha, nezaujala mě natolik abych jí mohla doporučit, podobných knih je na trhu až až

02.05.2018 2 z 5

Rosiina metoda Rosiina metoda Dawn French

Příjemná oddychovka na léto, pobaví ,ale nic co byste četli víc než jednou.

02.05.2018 3 z 5

Slova, která pomáhají aneb Motivace k lepšímu životu Slova, která pomáhají aneb Motivace k lepšímu životu Jarmila Mandžuková

Zajímavá knížka, trošku naivní a ne moc hezky provedená,ale text se hezky čte a kniha ve vás zanechá příjemný pocit.

Kuchařka ze vsi Kuchařka ze vsi Šárka Škachová

Nejsem cílová skupina pro tuto kuchařku, české kuchyni tolik neholduji. Kniha je zpracovaná trošku postaru, ne příliš moderně, ani fotografie nic moc. Přesto je zajímavá a pro milovníky české kuchyně doporučuji alespoň půjčit si ji v knihovně.

A co teda jíš? A co teda jíš? Linda Müllerová

Originálně zpracování kniha, zajímavý kousek do sbírky.

Rychlé večeře: Burgery Rychlé večeře: Burgery Kate McMillan

Průměrná kuchařka, na trhu jsou už mnohem lepší

Rychlé večeře: Pizza Rychlé večeře: Pizza Kate McMillan

fajn kuchařka, pěkné zpracování

Francouzský buldoček Francouzský buldoček Anne Posthoff

Povedená publikace,, zajímavé informace a za mě nejlepší kniha zatím na trhu o tomto plemenu

02.05.2018 5 z 5

Čechy, domov můj aneb Malá vlastivěda o místech, lidech, řeči, krojích, zpívání… i stravování + CD Čechy, domov můj aneb Malá vlastivěda o místech, lidech, řeči, krojích, zpívání… i stravování + CD Kamila Skopová

Moc hezké zpracování pro dospělé i starší děti. Příjemná a nenásilná forma předání informací o naší zemi, krajích apod.

Bez jablka Bez jablka Miloš Říha

Vtipná kniha, ideální do metra pro kratší trasy, pro pobavení a odlehčení ženy versus muži :)