J.books J.books komentáře u knih

Cooking with Šůša Cooking with Šůša Michaela Šupáková

Velmi průměrná kuchařka, fotografie průměrné kvality. Recepty jsou zajímavé a chutné, spíše než koupit kuchařku, ale doporučuji blog autorky.

26.01.2019 1 z 5

Plech plný dobrot: Lahodná jídla, která můžete jíst rukama Plech plný dobrot: Lahodná jídla, která můžete jíst rukama Kate McMillan

Fajn kuchařka, pěkné fotografie, jednoduchá jídla. Spíše však pro začátečníky.

26.01.2019 2 z 5

Moje zahradní kuchařka Moje zahradní kuchařka kolektiv autorů

Průměrná kuchařka, fajn recepty, ale nic co vybočuje a něčím zaujme.

26.01.2019 2 z 5

Bez cukru, v pohodě a napořád Bez cukru, v pohodě a napořád Sarah Wilson

Velmi čtivě napsané, doplněno vynikajícími recepty a celkové zpracování je skvělé. Za mě po dlouhé době jedna po všech stránkách dokonalá kuchařka/kniha na téma sugar free. Vřele doporučuji.

26.01.2019 5 z 5

Kameny a jak jim rozumět - Úvod do léčení krystaly Kameny a jak jim rozumět - Úvod do léčení krystaly Cassandra Eason

Za mě jedna z nejhorších knih na toto téma, spíše líbivá, nic moc do hloubky, povrchní, prostě tohle doma rozhodně do sbírky nepotřebujete

28.09.2018 1 z 5

Hrady a jejich záhady Hrady a jejich záhady Petr David

Nápad dobrý, zpracování špatné. Čtenáře to nechytí, málo fotek a nezajímavý styl, škoda. Za mě nemohu doporučit, nudné čtení / zajímavé téma.

28.09.2018 2 z 5

Skvělé, nadchne všechny milovníky Potterovského světa. Zajímavosti, inspirace spisovatelky. Vřele doporučuji, navíc vše krásněn zpracované i po grafické stránce. Nejen pro malé čtenáře :)

28.09.2018 5 z 5

Vrabec: Příběh skauta Vrabec: Příběh skauta Jiří Petráček

Zajímavý příběh

28.09.2018 3 z 5

Krásná a dojemně smutná knížka o někom kdo ví, že než zemře ztratí pojem o světě i o blízkých, ztratí paměť. Krásně napsané.

10.08.2018 5 z 5

Love × Style × Life Love × Style × Life Garance Doré (p)

Pěkně zpracovaná kniha o modě, kráse a life stylu. Ideální spíše pro mladší slečny.

10.08.2018 4 z 5

Semínka - Přírodní zdroj energie v desítkách zajímavých receptů Semínka - Přírodní zdroj energie v desítkách zajímavých receptů Vicki Edgson

Krásně zpracovaná kniha, plná zajímavých informací a krásných originálních receptů, mohu doporučit

Kůže zblízka Kůže zblízka Yael Adler

Skvělá kniha, konečně někdo sepsal jak to je a jak to není, logicky přehledně a bez příkras.

10.08.2018 5 z 5

Co by můj syn měl vědět o světě Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman

Vtipná a čtivě napsaná kniha, ale i tak musím hodnotit jako průměr. Nic co by čtenáři bůhví co dalo, ideální kniha pro tatínky nebo maminky, pro pobavení na léto. trochu chaotické přeskakování, která má navodit uvolněnou atmosféru knihy mě osobně spíš překáželo.

10.08.2018 3 z 5

Léčení včelími produkty Léčení včelími produkty Štefan Demeter

Velmi zajímavá kniha, přehledně rozděleno, dostatek informací, mohu jen a jen doporučit

Moderní indická kuchařka Moderní indická kuchařka Nitisha Patel

Nejlepší indická kuchařka, vřele doporučuji, skvělé recepty

Zázrak jménem les Zázrak jménem les Karel Sládek

velmi zvláštní knížka, pojatá nábožensky od silně věřícího člověka..Upřímně nic vám to nedá, pouze pro nábožensky založené čtenáře, jinak nedoporučuji

10.08.2018 1 z 5

Zdravé pokojové rostliny Zdravé pokojové rostliny Veronica Peerless

přehledné, stručné..ideální příručka pro pěstitele domácích květin, pravdu doporučuji.

Pax, můj liščí přítel Pax, můj liščí přítel Sara Pennypacker

Překrásná knížka, rozhodně dojemná, kouzelná..o síle v člověku, o válce, o tom jak jí vidí lišák a dospívající chlapec. O přátelství, bezmoci, utrpení, smutku, smrti, odvaze...prostě úchvatná knížka, která vás rozhodně dojme.

10.08.2018 5 z 5

Putování mystickým rokem aneb skrytá řeč svátků Putování mystickým rokem aneb skrytá řeč svátků Karel Funk

Hodně zvláštní kniha, na mě až moc nábožensky pojatá a asi až moc ezo. Upřímně jsem ji ani nedočetla, jako pro lidi co milují náboženství a mystiku bude fajn, jinak nedoporučuji.

10.08.2018 2 z 5

Úkryt v zoo - Skutečný příběh z válečné Varšavy Úkryt v zoo - Skutečný příběh z válečné Varšavy Diane Ackerman

Sám osobě je příběh zajímavý a poutavý. Bohužel knižní verze se moc nepovedla, čtenáře nedokáže moc vtáhnout, styl se nepovedl. Jedná se spíše o informace nějak poskládané dohromady. Škoda :/

02.05.2018 1 z 5