J.books J.books komentáře u knih

Je to tak snadné – recepty na každý den Je to tak snadné – recepty na každý den Gwyneth Paltrow

Zajímavá kniha, recepty jsou jednoduché, ale takové ohrané. Nic co by zaujalo zkušeného kuchaře. Spíše je to takové fajn počtení ala food časopis, doplněné o hezké fotky.

07.07.2019 3 z 5

Herbář aneb Příroda ve vaší kuchyni Herbář aneb Příroda ve vaší kuchyni Jaroslava Bednářová

Průměrná kniha o bylinkách,neurazí, nenadchne. Na trhu jsou zajímavější kousky.

07.07.2019 2 z 5

Magické rostliny aneb byliny od A do Z Magické rostliny aneb byliny od A do Z Anna Franklin

Nádherná a moc zajímavá kniha, doplněná o magické info k dané rostlině.

07.07.2019 5 z 5

Alchymie bylin – Přírodní lékárna ve vaší kuchyni Alchymie bylin – Přírodní lékárna ve vaší kuchyni Rosalee De La Foret

Moc pěkná a zajímavá knížka o bylinkách, koření atd. Najdete zde i netradiční informace, rozhodně moc doporučuji.

07.07.2019 5 z 5

Síla stylu Síla stylu Barbara Nesvadbová

Kniha je stejná jako kdejaký časopis, jen zbytečně zabírá místo v knihovně, rozhodně nedoporučuji.

07.07.2019 1 z 5

Rostliny pro aromaterapii Rostliny pro aromaterapii Gudrun Germann

Průměrná kniha o aromaterapii, pokud se již v oboru vyznáte a máte nějaké knížky doma, tuto na koupi nedoporučuji.

07.07.2019 2 z 5

Dej tělu šanci k přirozené rovnováze, štíhlosti a zdraví Dej tělu šanci k přirozené rovnováze, štíhlosti a zdraví Ivana Stenzlová

Moc hezky zpracovaná kuchařka, krásné fotky a dobré recepty pro začátečníky i pokročilé.

Výlety za balvany a viklany Výlety za balvany a viklany Ivan Klich

Ideální pro milovníky české přírody. Kniha obsahuje mnoho tipů a rad na výlety. Rozhodně doporučuji pořídit.

05.05.2019 4 z 5

Léčivé bylinky pro zdraví a energii Léčivé bylinky pro zdraví a energii Aruna M. Siewert

Jedna z nejkrásnějších bylinkových knížek, kterou stojí za to mít ve sbírce. Pěkné ilustrace a dostatek informací.

Stromy stále mluví Stromy stále mluví Eva Pazderová

Zajímavě zpracovaná kniha. Zvláštní a přesto hezké ilustrace. Některé básničky jsou nádherné a jiné průměrné, ale všechny mají určitý druh poslání. Knížku tedy vřele doporučuji a to hlavně pro milovníky přírody.

Malá kniha pohody Malá kniha pohody Jonny Jackson

Klasické a velmi stručné rady, které si přečtete stokrát v každém časopise. Doporučuji maximálně jako doplňkový dárek, pro radost a to, že je to maličká kniha na cesty. Ale jinak za mě nuda a rozhodně bohatě stačí půjčit si ji v knihovně.

05.05.2019 1 z 5

Přísloví celého světa, pranostiky na každý den. Přísloví celého světa, pranostiky na každý den. Jaroslav Kobr

Moc pěkná a hodně obsáhlá knížka, pokud máte rádi pranostiky, vřele doporučuji koupit.

05.05.2019 5 z 5

Bistro doma: Nejlepší recepty Terezy Willoughby Bistro doma: Nejlepší recepty Terezy Willoughby Tereza Willoughby

Velmi originálně zpracovaná knížka, která je plná krásných ilustrací a je za mě hodně design kouskem do kuchařské sbírky. Co do receptů, jsou tu klasiky, doporučuji tedy spíše pro kuchaře začátečníky nebo maximálně středně pokročilé.

Posvátná místa zemí Koruny české Posvátná místa zemí Koruny české Petr Dvořáček

Kniha je zajímavá, dostatek informací.

05.05.2019 3 z 5

Léčivé rostliny na zahradu Léčivé rostliny na zahradu Monique Simmonds

Překrásně zpracovaná knížka, ale nebude moc vhodná pro ty z Vás co už o bylinkách hodně vědí. Ilustrace jsou krásné, ale jinak bohužel pro mě již nemá moc přidanou hodnotu. Informace jsou u většiny hodně základní a někdy až moc stručné. Bonusem je pár zajímavých receptů. Pokud, ale s bylinkami začínáte, vřele doporučuji, je to krásná kniha.

S kůží na trh S kůží na trh Laura Janáčková

Velmi špatná kniha, nedá vám absolutně nic, divně graficky zpracovaná. Za mě jedna z nejhorších co jsem měla na toto téma v ruce.

19.04.2019 odpad!

Vše, co jste chtěli vědět o módě Vše, co jste chtěli vědět o módě Adéla Bartlová

Absolutně nejlepší kniha v této kategorii jakou jsem zatím četla. Podrobná, ale čtivá a jednoduchá na pochopení o pro úplného laika. Naučí vás vyznat se ve světě módy a číst visačky :) Moc a moc doporučuji.

19.04.2019 5 z 5

Harry Potter: Rekvizity a artefakty Harry Potter: Rekvizity a artefakty Jody Revenson

Vřele doporučuji pro všechny milovníky Harryho Pottera, krásný kniha, plná zajímavostí

23.02.2019 5 z 5

Léčení symboly : 64 nejdůležitějších léčivých znaků Léčení symboly : 64 nejdůležitějších léčivých znaků Petra Neumayer

Velmi zajímavá knížka, je příjemné si ji přečíst, ale nic co budete nutně potřebovat ve své knihovně.

26.01.2019 4 z 5

Svatojánský lunární kalendář Svatojánský lunární kalendář Eva Francová

Kniha je čtivá, dobře napsaná, krásná po vizuální stránce. Jediné co je pro mě trochu zklamání je, že je velmi obecná a zbytečně zde zabírají místo recepty. Knihu bohužel podle mě stačí jednou přečíst a vrátit do knihovny. Měla jsem větší očekávání.

26.01.2019 3 z 5