J.books J.books komentáře u knih

Pryč s cukrem! Pryč s cukrem! Tori Haschka

Knihu doporučuji, hezky zpracovaná, pěkné fotky a dobré recepty

30.06.2016 4 z 5

Jídlo na prvním místě Jídlo na prvním místě Dallas Hartwig

Zajímavá a inspirativní kniha

23.08.2015 4 z 5

Veganské vaření snadno a bez námahy Veganské vaření snadno a bez námahy Martin Kintrup

Poměrně pěkná veganská kuchařka, dobré fotky i recepty

23.08.2015 2 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Kniha optě nezklamala, ještě lepší než první díl. Zajímavá zápletka

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Jedna z nejslavších knih autorky, příliš dlouhá, od začátku je Vám jasné jak to celé dopadne a jjen a jen čekáte, je to jak koukat na telenovelu

06.07.2015

Šaláty s láskou Šaláty s láskou David Bez

Nepěkné fotky, recepty které nelákají

06.07.2015 2 z 5

Salátový bar Salátový bar Sara Lewis

Jedna z nejlepších kuchařek na saláty, opravdu skvost do kuchyně

06.07.2015 5 z 5

Život bez pšenice: 30minutová kuchařka Život bez pšenice: 30minutová kuchařka William Davis

Zajímavá publikace včetně receptů

06.07.2015 4 z 5

Uvnitř psa - Co psi vidí, čenichají a vědí Uvnitř psa - Co psi vidí, čenichají a vědí Alexandra Horowitz

Absolutně neoslovila

06.07.2015 odpad!

Zázračné semínko chia Zázračné semínko chia Coates Wayne

Nelíbí se mi zpracování knihy :/

06.07.2015 1 z 5

Body Book Body Book Cameron Diaz

Kniha vhodná pouze pro začítečníky se zdravou výživou, jinak je to podle mě pouze reklamní tah, obsahující jen základní informace, knihu doporučuji jen půjčit, nekupovat

06.07.2015 1 z 5

Příběh opravdové vášně Příběh opravdové vášně Blanka Milfaitová

Krásná životopisná kniha o cestě za snem

Podpis všech věcí Podpis všech věcí Elizabeth Gilbert

Velmi zajímavá kniha, bohužel příliš dlouhá, od poloviny míte pocit že je až nekonečná! Navíc je příběh až depresivně negativní

06.07.2015 3 z 5

Fotokuchařka Josefa Drábka Fotokuchařka Josefa Drábka Josef Drábek

bohužel velmi špatně provedená kuchařka, nelíbí se design, fotografie a celkově styl, myslím, že je to trochu jako kuchařka před pár desítkami let. Recepty sami o sobě jsou skvělé,ale prostě chtělo to pojmout trochu moderněji.

21.02.2015 1 z 5

15 minut v kuchyni 15 minut v kuchyni Jamie Oliver

Jamie nikd nezklame, opět další vydařená kuchařka. Ne že by recepty šli pro smrtelníka uvařit do patnácti minut,ale jsou velmi lákavé a stojí za to vyzkoušet.

08.02.2015 5 z 5

Ispirato da Italia: Všichni ke stolu Ispirato da Italia: Všichni ke stolu Alice Rossi

Kniha je vhodná pro všechny kdo s italskou kuchyní začínají, ovšem pro někoho kdo zná základní recepty je pořízení knihy zbytečné.. Líbí se mi malá velkikost a celkový design kuchařky.

08.02.2015 3 z 5

100 dní štěstí 100 dní štěstí Fausto Brizzi

Velmi zajímavá kniha a i když má velmi smutné téma - umírání - je napsána skvěle, nepadne na vás po ppřečtení deprese, spíš vás kniha nutí zamyslet jak nepromarnit život a žít ho plnými doušky. Do poručuji, kniha je krásná.

08.02.2015 5 z 5

Voda pro slony Voda pro slony Sara Gruen

Kniha se čte skoro sama, je napínavá a moc povedená, mý kouzlo,díky kterému vás ihned vtáhne do děje

10.09.2014 5 z 5

Člověk Gabriel Člověk Gabriel Kateřina Dubská

Naprosto nádherná kniha, pohladí po duši i na srdci :) krásnější knížku jsem dlouho nečetla

10.09.2014 5 z 5

BBQ kuchařka BBQ kuchařka Christian Stevenson

Zajímavá kuchařka pro všechny gril nadšence

10.09.2014 2 z 5