janadibelkova janadibelkova komentáře u knih

Mezi dvěma světy Mezi dvěma světy Suleika Jaouad

Z téhle knihy vám nebude nejlíp, ale takový je život a je potřeba si to uvědomit. Všem přeji hlavně pevné zdraví.

18.04.2024 5 z 5

Zámek v oblacích Zámek v oblacích Kerstin Gier

Nebylo to špatné čtení do chvíle, kdy přišla akce s únoscem dětíněkdy je míň prostě opravdu víc.

28.03.2024 1 z 5

Klinika Klinika Kip Langello

Vlastně se příběh četl docela dobře, ale že by to byl nějaký trhák, to určitě ne..

11.03.2024 2 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Jsem velkou fanynkou paní Mornštajnové a vždycky si každou její knihu přečtu, protože prostě umí psát, ale Les v domě bohužel zatím patří mezi její nejslabší knihy..knihou Hana prostě nasadila laťku příliš vysoko.

25.02.2024 4 z 5

Chalupa Chalupa Pavlína Křivánková

Skvěle napsaný příběh, který se klidně může stát. Určitě doporučuji.

25.02.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Jako vždy, neskutečná jízda, jděte do toho!! :)

03.02.2024

Brána dorozumění Brána dorozumění Jana Moravcová

Za mě suverénně nejlepší poslední povídka, jinak průměr, ale na klidné dny je kniha fajn.

17.01.2024 3 z 5

Dneska bude všechno jinak Dneska bude všechno jinak Maria Semple

Bohužel mám pocit, že je kniha úplně o ničem, hodně mě nebavila, začíst se není možné..

17.01.2024 1 z 5

Muzeum nesplněných slibů Muzeum nesplněných slibů Elizabeth Buchan

Vlastně skvělý nápad na knihu, ale bohužel jsem se nezačetla, něco málo chybělo, konec takový nijaký

28.12.2023 2 z 5

Bílý oleandr Bílý oleandr Janet Fitch

Krásná kniha, vřele doporučuji.

09.12.2023 5 z 5

S jedním uchem naveselo S jedním uchem naveselo Petr Šabach

Pan Šabach mě vždycky bavil, proto jsem nechtěla tyto povídky vynechat, ale má lepší knihy..

13.11.2023 2 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Opět velké zklamání z chyb v textukdyž čtete o tak závažném tématu, nemá vás rušit špatná práce editora. Co se děje týká, nechce se mi moc komentovat, protože z pubertálního oťukávání přechází do něčeho, s čím by nikdo experimentovat neměl a bohužel tady to jako takový psychologický pokus vypadá a vůbec mi to nesedlo.

04.11.2023 3 z 5

Dům v ulici Naděje Dům v ulici Naděje Menna van Praag

Opět velmi rušily chyby v textu, ale na to si bohužel musíme zvyknout, protože už málokdo dělá svoji práci pečlivě..ale k samotnému příběhu: trochu mi dělalo problém se začíst, ale když jsem pochopila všechny postavy, četla bych vlastně ráda dálvelmi milé čtení.

26.10.2023 4 z 5

Deník raka Deník raka Tereza Schillerová

Co na to říct, važme si všeho, co máme, hlavně zdraví. Děkuji za odvahu napsat tento příběh.

12.10.2023 5 z 5

Příliš mnoho mužnosti Příliš mnoho mužnosti Gaby Hauptmann

Příběh mě příliš nezaujal, ale jako hodně oddychové čtení, proč ne

05.10.2023 2 z 5

Popravy slavných Popravy slavných Libor Budinský

Popravy slavných si představuju trochu jinak, očekávala bych víc známých jmen, ale pár zajímavostí se tady našlo

10.09.2023 2 z 5

Miláček Miláček Guy de Maupassant

Jedna z příjemných klasik, která se hodí do povinné školní četby, kde si potvrdíte, že povaha lidí se až tak nemění. Každá doba má své prospěcháře, kteří se prostě se svojí křivou povahou umí dostat až na vrchol.

01.09.2023 3 z 5

Tuhle knihu vezměte do letadla a hurá na dovolenou. Budete se smát, možná trochu závidět, ale určitě se budete dobře bavit. Až na pár zbytečně sprostých slov je to prostě pohodové a svižné čtení. Ale slovník je vizitkou autora, nechci soudit.

21.08.2023 4 z 5

Samotářky Samotářky Barbora Šťastná

Kniha určitě vyžaduje soustředění, jinak se v ději snadno ztratíte, ale i kdyby se vám to stalo, stojí za to se vrátit a postavy si oživit. Melancholie, která z knihy zapůsobila byla vlastně velmi příjemná. Určitě doporučuji.

19.08.2023 5 z 5

Historky z Tinderu Historky z Tinderu Lucie Macháčková

Ideální letní čtení, doporučuji všem :)

01.08.2023 5 z 5