jana0724 jana0724 komentáře u knih

Náhradník Náhradník Princ Harry (p)

Kniha se mi líbila.Harry jen napsal svůj životní příběh, který zrovna není lehký když nedělá co mu přikazuje monarchie.A ztrata maminky má vliv na vše co se dělo a děje v jeho životě.

16.05.2023

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Velmi zajímavá a čtivá kniha.Cetla jsem ji již před mnoha lety a nyní kvůli ČV.

27.01.2023

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Velmi čtivá kniha se silným příběhem.Ten nám změní celý život.A nelze to již vrátit zpatky:-))

02.11.2022

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

S touto knihou se nudit nebudeš.Zatáhne tě do děje a nejde přestat dokud nedočteš do konce.Za mě SUPER :-))

06.10.2022 4 z 5

Děvčátko a nacista Děvčátko a nacista Franco Forte

Kniha se mi moc libila.Válka z tohoto pohledu kdy všichni Němci nebyli stejní a válku urcite nechtěli.A tak se HANS zachoval tak jak to cítil.

14.09.2022 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Kniha byla velmi čtivá.Jen až neuvěřitelné, čím vším museli lidé projít v koncentračnich táborech. A konec hodně překvapil.DOPORUČUJI

04.09.2022 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Kniha se zajímavým příběhem se hezky četla a konec byl překvapující.

19.08.2022

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

Tento silný příběh mě strhl a nedokázala jsem ⁸od knihy odejít,dokud jsem ji nedočetla.Určitě si přečtu dalsi knihy od této spisovatelky.

27.06.2022

Skandál Skandál Sandra Brown

Opět skvělá kniha od této spisovatelky.Silný příběh o dívce které se stalo něco ošklivého..Nejde přestat číst dokud jej nedočtete do konce

11.06.2022 5 z 5

Jménem mojí sestry Jménem mojí sestry Barbora Linke

Zajimavý příběh z války vyprávěný babičkou své vnučce s velmi překvapujícím koncem.Moc hezky se četl a určitě se k této knize ještě vrátím.

08.06.2022

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Super kniha plná romantiky,která vám ukáže jak umí být Paříž okouzlující když ji navštívíte.

04.06.2022

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Johanna Spyri

Zpátky do dětství s touto krásnou knihou,která byla má první kniha. A opět nezklamala

24.03.2022 4 z 5

Dáma s kaméliemi Dáma s kaméliemi Alexandre Dumas, ml.

(SPOILER) Krásný a smutný příběh jedné lásky která skončí tragicky.Přesto se dobře četla a opět se k ní ráda vrátim.

20.03.2022

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Johanna Spyri

Nej..kniha mého dětství. Proto jsem si ji přečetla i nyní a bylo to opět ÚŽASNÝ .

21.01.2022 4 z 5

Kolotoč snů Kolotoč snů Freya North

Knížka se dobře četla,líbila se mi.

20.01.2022

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Výborné relaxační čtení které vás pohladí po duši.

26.06.2015

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Kniha se dobře četla ale Volání kukačky bylo lepší..

26.06.2015

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Příjemné čtení s napínavým koncem.