Jana.ch Jana.ch komentáře u knih

Červený a černý Červený a černý Stendhal (p)

Julián mě ze začátku tak strašně vytáčel až mi na dobrou půlku knihy naprosto zprotivil její čtení.
Kdybych knihu nemusela číst do školy, odložila bych ji hned po pár kapitolách, začátek byl hrozný. Pak jsem si na to ale buď zvykla, nebo se postavy začaly chovat alespoň o něco lépe, protože druhá polovina se mi četla mnohém lépe.

01.04.2024 4 z 5

Dar Dar Clara Benedict

Velmi nezáživné čtení. Začátek se dá, když si řeknete, že se to přece jenom rozjíždí. Jenže pak si uvědomíte, že ne a devadesát procent času se vůbec nic neděje.
Občas jsem měla silné nutkání knihu odložit a vykašlat se na to. Nakonec jsem to vzala jako výzvu a dočetla to.
Závěr, asi posledních 50 stran, hodnotím velmi kladně. Konečně se začalo něco dít a bylo to i napínavé. Ovšem po zkušenostech se zbytkem knihy, nemám vůbec žádnou touhu číst další díly.

01.09.2023 2 z 5

Společenství čarodějů Společenství čarodějů Trudi Canavan

Kniha mě rozhodně bavila. Ale dost mi vadily časté překlepy a chyby v textu, chybějící nebo naopak nadbytečná slova ve větách.

24.02.2021 4 z 5

Aréna jedna - Otrokáři Aréna jedna - Otrokáři Morgan Rice

Ze začátku mi přišlo, že v knize není vůbec žádný děj. To se naštěstí změnilo a začalo to být i docela zajímavé. Ale opravdu mi nevyhovovalo jak byla kniha psaná.

17.12.2020 3 z 5

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Úžasná kniha❤️
Už se těším, až si přečtu další díl.

11.12.2020 5 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Lepší než 1 . díl

05.05.2020 4 z 5

Koruna času Koruna času Natalja Ščerba

Nejlepší kniha z celé série

19.01.2020 5 z 5

Bezcitné Bezcitné Sara Shepard

Vůbec jsem to nečekala a zároveň ani netuším jak se budou události vyvíjet dál. Skvělá kniha ❤️

17.09.2019 5 z 5