jalejale jalejale komentáře u knih

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Výborné ako vždy, netrpezlivo čakám na ďalšie pokračovanie.

27.11.2019 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Výborné ako vždy, teším sa na novú sériu.

16.11.2019 5 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Tak ja som s Riskom skončila. Niektoré postupy vyšetrovania nereálne a tak nejako celé zamotané medzi rodinou, kolegami a páchateľmi. Sú kvalitnejšie knihy alebo série z tohoto žánru a pre mňa to bola strata času.

19.07.2019 3 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Tiež nechápem nízke hodnotenie...veľmi dobrá detektívka.

15.04.2019 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Tiež neviem ako okomentovať túto knihu. Dej je rozsiahly plno postáv, dve pátrania v dvoch krajinách, osobné problémy to mi však až tak nevadilo, lebo kniha sa číta dobre je napínavá.Totálne ma ale sklamala posledná časť knihy, nie ako to skončilo ale postup vyšetrovania. POZOR SPOJLER : Prišlo mi že po svojej unesenej kolegyni Malin pátrajú len tak aby sa nepovedalo aj to len Risk + 2 kolegovia a ešte tajne.

27.09.2018 3 z 5

Ďáblův podíl Ďáblův podíl J. R. Ward (p)

Kludne by som dala aj 6* Keď začnem čítať knihu od Ward viem že si ju vždy vychutnám.

20.08.2018 5 z 5

Popelčiny střevíčky Popelčiny střevíčky Trisha Ashley

Čítanie som si užívala. Vôbec som sa nenudila ani na jednej stránke, stále som mala chuť na niečo sladké a dokonca aj niečo upiecť. Chválim nádhernú obálku knihy.

11.08.2018 5 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Julie James

Skvelé, vtipné s troškou napätia. Vydarený diel tak ako celá séria...takže za 5

23.06.2018 5 z 5

V manželskej posteli V manželskej posteli Tracy Anne Warren

Vydarená séria...užívala som si čítanie....Gabriel bol neodolatelný :-)

14.04.2018 5 z 5

Jepice Jepice James Hazel

Na prvotinu veľmi dobre napísané, hlavný hrdina sympatický a vôbec mi nevadilo že mal psychickú poruchu......dala by som aj 5* ale ten koniec bol vážne odfláknutý.

05.04.2018 4 z 5

Nebezpečné poslání Nebezpečné poslání Sabrina Jeffries

Pre mňa najlepší diel zo série, iskrenie, humor a romantika...teším sa na ďalší Brilliana/Niall

16.03.2018 5 z 5

Bosorka Bosorka Camilla Läckberg

Ďalší diel série je napísaný v top kvalite na aký sme u spisovateľky zvyknutí. Kniha má viac stránok ako predchádzajúce časti ale číta sa výborne. Všetky príbehy do seba zapadli a príbeh Bosorky z r.1672 knihu len spestril. Hrozné obdobie!! Čítať knihu od Lackberg je naozaj zážitok.

12.03.2018 5 z 5

Hodná dcera Hodná dcera Karin Slaughter

Autorka je moja obľúbená a keďže viem že píše skvele tak ma zarážalo že jej nová kniha je tak nízko ohodnotená....no obávala som sa úplne zbytočne. Mne sa kniha čítala výborne, napínavý, prepracovaný dej ma stále nútil čítať ďalej a fakt sa mi nechcelo knihu odložiť. Príbeh rodiny, dvoch sestier a otca, ktorí si prešli hroznou tragédiou, ktorá sa postupne odkrýva z pohľadu sestier až sa nakoniec odhalí prečo a ako sa to všetko stalo. Zároveň sa rieši aj detektívny príbeh, streľba v škole kde sa náhodou ocitla jedna zo sestier. Teším sa na ďalšiu novú knihu od Karin.

07.02.2018 5 z 5

Keď som ťa stratila Keď som ťa stratila Kelly Rimmer

Tak toto bol krásny román o dvoch ľuďoch, ktorí vo svojom vzťahu riešili dosť veľké problémy ale kniha vôbec nebola depresívna. Príbeh sa prelínal s minulosťou aj prítomnosťou. Kniha je výborne napísaná, číta sa sama.
P:S. adriane 9 - hneď asi na 30-40 strane je spomenutý pôvod Lea takže je jasné že je černoch

20.01.2018 5 z 5

Neodolateľný pokušiteľ Neodolateľný pokušiteľ Lisa Kleypas

Tak toto je Lisa kráľovná historických romancí..bolo tam všetko, láska, humor, dobrodružstvo a čo ma potešilo bol tam aj môj obľúbenec Sebastian St.Vincent..obálka je nádherná

03.01.2018

Úniky Úniky Julie Garwood

Mám rada túto sériu a tešila som sa, že konečne vyšiel nový diel. Autorka mala dosť dlhú pauzu, tu som sa dočítala, že bola chorá. Tiež si myslím, že to nebola celá Garwood tak ako píše, tento príbeh bol akýsi kostrbatý, niekde nedotiahnutý. Taktiež anotácia vôbec nesedí s príbehom okrem iných chýb asi do očí najviac bije že Allison nemá žiadneho brata ale bratranca a a ani meno nesedí??? Ale...aj tak dám 4* séria je skvelá a obálka nemá chybu.

18.12.2017 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Námet na knihu dobrý ale bohužiaľ pre niektoré neuveriteľné scény ako sa viedlo vyšetrovanie som tomu jednoducho nemohla uveriť a pripadalo mi to nereálne. 3 * za niektoré vtipné repliky a postavu Edmunsa...

02.12.2017 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Wow...teším sa na ďalšie diely ktoré autor sľubuje.

16.11.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Veľmi dobrá detektívka ! V knihe nebolo žiadne hluché miesto, stále sa niečo dialo. Obľúbila som si Eriku a teším sa na ďalší diel.

20.11.2016 5 z 5

Závazek Závazek Elizabeth Kachips (p)

Mám rada historické romance a najmä od svojich obľúbených autorov, táto sa mi tak nejak náhodou dostala do rúk a musím povedať že vôbec neľutujem. Bola som milo prekvapená / a to som ich naozaj prečítala už dosť / pretože napísať dobrú historickú romancu nie je vôbec ľahké. Kniha mala všetko romantiku, lásku, intrigy, zradu, nenávisť, hrdosť... ale čo najviac oceňujem je, že tam bol humor a to je skôr nedostatkom v tomto žánre. Neskutočne ma bavili scény s malým Sidom ale aj s občas naivnou hlavnou hrdinkou. Možno to bude pre ten humor a skvelý dej ale pripomínalo mi to Quinn J. Určite som sa nenudila a bavila takže odporúčam...

17.10.2016 5 z 5