jakub2696 jakub2696 komentáře u knih

Projezte se k novému tělu (Aneb hladovění nikam nevede) Projezte se k novému tělu (Aneb hladovění nikam nevede) Pavel Walek

Doporučuji. Kniha má svěží pohled na problematiku a vše jasně objasní.

20.02.2022 5 z 5

Travel bible Travel bible Matouš Vinš

Parádní knížka, která mě opět nabudila k cestování. Rady a zdroje jsou zde skutečne k nezaplacení. Vřele doporučuji!

07.03.2016 5 z 5

Myšlením k bohatství Myšlením k bohatství Napoleon Hill

V knize jsou hodne dobre myslenky a da se cist i 5x a porad prijde clovek na neco noveho. Nektere temata by se dali i vice rozvest. Nicmene jsou tam i hodne obecne stare postupy, ale to se da pochopit. Autor ale zcela urcite predbehl dobu ve ktere byla kniha napsana.

25.01.2016 4 z 5

Nikdy nejez sám Nikdy nejez sám Keith Ferrazzi

Kniha je napsana az zbytecne tezce, od pulky jsem je hodne premahal ale nakonec ji docetl. Myslim ze vse by se dalo napsat do par kapitol a ne vyse 280 stran zbytecneho opakovani se. Nicmene jednu az dve rady jsem si odnesl.

12.01.2016 2 z 5

Myslete na velké cíle a dobře se bavte v obchodě i životě Myslete na velké cíle a dobře se bavte v obchodě i životě Donald J. Trump

Kniha je napsana dobre, nekdy se opakuje ale to nevadi, par rad mi dala a Trumpuv pristup si velice vazim.

11.01.2016 4 z 5

Cashflow Kvadrant Cashflow Kvadrant Robert T. Kiyosaki

Po precteni dvou knih me tato treti zaujala zatim nejmin, nicmene od pulky se mi cetla skvele a dala mi hodne dobre rady a urcite budu cist dalsi.

04.01.2016 4 z 5

Proměna: Jak věci změnit, když je změna zdánlivě nemožná Proměna: Jak věci změnit, když je změna zdánlivě nemožná Chip Heath

Kniha se opira o zajimave pribehy, nicmene me neoslovila a promena neprobehla.

Zen a hotovo Zen a hotovo Leo Babauta

Z urcite casti me oslovila, ale podlemne neni vhodna pro nekoho kdo ma hodne organizacnich nalezitosti, neni to proste pro kazdeho, mozna o nekolik let venovano se GTD ano, kazdopadne zjistuju ze po letech pouzivani GTD jsem dospel k podobne jednoduchosti.

Soustředění Soustředění Leo Babauta

Kniha me nejak moc neuchvatila, cekal jsem vic, hlavne moc nejde s dobou kdy byla vydana u nas.

02.01.2016 2 z 5

Aby vše klapalo: Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy Aby vše klapalo: Jak hravě zvládat pracovní a životní výzvy David Allen

Priznam se ze me kniha asi do poloviny docela nudila ale v cca druhe polovine zase probrala. GTD se uz nevenuju ale v dobe kdy jsem ji cetl mi dala nejake myslenky.

02.01.2016 4 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Kniha ma par dobrych myslenek ktere jsem i uvedl do praxe jako je napr buzerlistek no je za tom vsim strasne prohnana kampan kdezto kniha se opira o sudie a znalosti ktere jsou proste lip vysvetleny v jinych knizkach a diky tomu me az tak neoslovila. Kazdopadne bych ji doporucil nekomu kdo s organizaci casu zacina.

Web ostrý jako břitva Web ostrý jako břitva Jan Řezáč

Prepracovaná kniha ku ktorej sa budem urcite este vraciať.

30.12.2015 5 z 5

Mít vše hotovo: jak zvládnout práci i život a cítit se při tom dobře Mít vše hotovo: jak zvládnout práci i život a cítit se při tom dobře David Allen

Kniha mi zmenila do jiste miry zivot v organizaci casu a urceni zivnotnich cilu. Doporucuji.

Steve Jobs Steve Jobs Walter Isaacson

Hodne veci vynechano, ale i tak je to dobre shrnuti jeho zivota,