Jajina564 Jajina564 komentáře u knih

Kde sa les dotýka hviezd Kde sa les dotýka hviezd Glendy Vanderah

Po přečtení knihy jsem hodně rozpačitá. Pořád jsem doufala, že přijde nějaké wow a přišel jen konec.....

11.05.2021 2 z 5

Odsouzený Odsouzený Eva Bacigalová

Hodně silný a smutný příběh.....

11.05.2021 5 z 5

23.02.2021 5 z 5

Kým nejde o život... Kým nejde o život... Lenka Gahérová

Krásné, dojemné, čtivě napsané

20.11.2020 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Knihu jsem nedočetla, protože je hodně depresivní. Raději bych si ji nechala hodně ve zkratce převyprávět. V současné době čtení takových knih nepřispívá k duševní pohodě

17.11.2020 2 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Celá série je skvělá a je mi líto, že už jsem dočetla :-D

17.11.2020 5 z 5

Anasta Anasta Vladimir Megre (p)

Krásné pohlazení pro duši....

03.10.2020 5 z 5

Kde končí nebe Kde končí nebe Petra Lejsková-Langová (p)

Taková divná slátanina bez hlavy a paty, kterou jsem dočetla jen silou vůle a byla jsem ráda, že je konec...Nechápu tolik nadšených komentářů, pro mne ztráta času...

24.08.2020 odpad!

Černá vdova Černá vdova Markéta Harasimová

Krásně napsaný příběh, výborně zpracované téma. Škoda, že nemůžu dát víc hvězdiček :-D

24.06.2020 5 z 5

Za priehrštie lásky Za priehrštie lásky Kristin Hannah

Kniha mě místy iritovala, protože místy to bylo až moc přeslazená červená knihovna a tu vůbec nemusím. Dočetla jsem, ale ztráta času. Možná byla chyba, že jsem čekala něco podobného jako Velká samota nebo Slavík

11.06.2020 3 z 5

Prekliaty tanzanit Prekliaty tanzanit Monika Wurm

Druhá část byla až moc překombinová. Měla jsem při čtení pocit, že se do toho příběhu paní spisovatelka ke konci až moc zamotala. Příliš mnoho nepravděpodobných náhod :-( Už mě to nebavilo, jenom mě zajímal osud Ashanti, tak jsem přeskakovala

10.04.2020 3 z 5

Farby lásky Farby lásky Monika Wurm

Svělá kniha. Má spád, ale čtu, čtu a nečekaně přišel konec knihy v tom nejlepším. Ještěže mám hned po ruce další díl, jinak bych byla hodně naštvaná :-D

08.04.2020 5 z 5

Kecy mýho fotra Kecy mýho fotra Justin Halpern

Skvělá kniha. Ještě teď se směju, když si vzpomenu na některé hlášky.Tátovy rady sice nejsou úplně standartní, ale jsou udíleny s velkou láskou.

23.03.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Kniha mě nezaujala a dočetla jsem jenom silou vůle, vzhledem k nadšeným komentářům. Pořád jsem doufala, že se příběh nějak rozvine a než k tomu stačilo dojít, doslova jsem se prokousala na konec knihy. Téma sice silné, smutné, ale celkové zpracování mě spíš otrávilo. Za mě ztráta času.

08.03.2020 2 z 5

Kolotoč strachu Kolotoč strachu Jan Vavřík

Hodně silný příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout a přečetla na jeden zátah. Škoda, že není možnost dát víc hvězdiček.

08.03.2020 5 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Kniha mě , bohužel, nezaujala. Prokousala jsem se až ke konci, ale velká ztráta času

18.02.2020 odpad!

Nemôžem ti povedať viac Nemôžem ti povedať viac Tamara Tainová

Opět další svělá kniha od Tamary Tainové. Téma prostituce a pohled na ni i z druhé strany. Kniha se četla skvěle, svižně, ale chyběl jí konec a zbylo mnoho otázek... Jenom doufám, že kniha bude mít pokračování

13.02.2020 5 z 5