jajade jajade komentáře u knih

Marta v roce vetřelce Marta v roce vetřelce Petra Soukupová

jak to tak sleduju, tak všichni jsme se po dobu čtení stali Martou...a tak by to mělo být! přečteno jedním dechem...ta knížka je vážně dobře napsaná..

08.08.2014 5 z 5

ze začátku jsem taky měla problém se začíst, ale pak...už jsem se pořád jen smála nad absurdníma situacema, jak v Alanově minulosti, tak i přítomnosti...a Alanovým mottem - „věci jsou tak, jak jsou a budou tak, jak budou“ - bychom se mohli čas od času řídit, než se kolikrát zbytečně dopředu stresovat...super oddechovka a teď jsem ještě zvědavá, jak se podařilo natočit film:-)

30.05.2014 5 z 5

Mezi tím Mezi tím Aleš Prager

Mě zase začátek moc nechytl, nemohla jsem překousnout autorův styl psaní...přišlo mi to jako deníček aneb "co na srdci, to na jazyku, všechno hodím na papír, ostatní se s tím nějak poperou"...postupem času jsem si na to zvykla a úplně se začetla...jsou tam určité pasáže, které mi přišli absolutně nereálné, ale na druhou stranu je tam spousta inspirativních myšlenek...ano, smrt Anny už jsem opravdu nečekala, a závěr byl pak už moc rychlý...ale celkově hodnotím pozitivně:-)

14.05.2014 3 z 5