JackieSan JackieSan komentáře u knih

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Po knize jsem sáhla, jelikož jsem neměla co jiného číst a jsem nadmíru zklamaná. Podle prvních pár stránek jsem čekala dobré sci-fi s nádechem romantiky ale nedočkala jsem se. Kniha řeší příliš mnoho postav najednou, až moc se vrací do minulosti, místo aby ji autorka přímo zakomponovala do děje. Vlastně jsme se po přistání ani nedozvěděli, jak to na Zemi po těch 300 letech vypadá, všechno zaplnila pouze euforie předčasně (ne)vyspělých dětí nad západem slunce a zpěvem ptáků...

20.08.2015 1 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Mou první knihou od Nesboho byl Sněhulák a tak jsem chtěla vyzkoušet i něco, kde neúčinkuje Harry Hole. Knížka se mi líbila ale tak nějak jsem se neztotožnila s hlavním hrdinou. Vetšinou bývá hrdina nějakým způsobem sympatický ale u Rogera Browna jsem si tak nějak nebyla jistá. Necítím k němu ani náklonnost ani odpor. Konec mi připadal poněkud podivný ale co už :D Přesto všechno dávám pět hvězdiček, protože jsem se od toho z nějakého důvodu prostě nedokázala odpoutat :))

05.05.2014 5 z 5

Znamení draka Znamení draka Angie Sage

Knihou jsem se pěknou dobu nemohla prokousat, což mi bylo celkem líto, protože se mi první díl opravdu líbil. Potom mě to ale zase chytlo a zbývajících 100 stránek jsem dočetla za jeden den. Už se nemůžu dočkat, až se pustím do dalšího dílu! :)

24.03.2014 5 z 5

Pasti ze záhrobí Pasti ze záhrobí Charlaine Harris

Zápletka se mi moc líbila, jen její rozuzlení bylo poměrně jalové. Podle toho, jak znám autorku, čekala bych něco trochu víc šokujícího ale připadalo mi to předvídatelné. Přesto se mi kniha moc líbila a co nevidět se pustím do dalšího dílu, protože mám knihy Charlaine Harris moc ráda :)

24.03.2014 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Většinou se do bestselerů nepouštím. Možná právě proto, že od nich očekávám, něco, co nedostanu. Ale už párkrát jsem neodolala a jinak tomu není ani u Sněhuláka. Je to moje první knížka od Nesboa a jsem z ní nadšená! Harry Hole je na první pohled nesympatický ožrala ale i to splnilo svůj účel a jako většina čtenářů jsem si ho prostě zamilovala. Už se nemůžu dočkat, až se pustím do dalších knih!

19.02.2014 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Chcete slyšet naprostou lež? Tak tady: Je to dobře napsaný škvár, po kterém se mi nechtělo ani zvracet!

18.09.2013 odpad!

Město netvorů Město netvorů Isabel Allende

Musím přiznat, že už dlouho mě žádná kniha takto nenadchla. Nemůžu se dočkat, až se pustím do dalšího dílu!

27.08.2013 5 z 5

Tajná ložnice Tajná ložnice Robert Lawrence Stine

Už mi to nepřipadá TAK strašidelné jako když mi bylo 11 ale pořád jsou Stopy hrůzy úžasné knížky ;)

26.03.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Jedním slovem je to BRAK. Knihu jsem nedočetla a ani se o to nebudu pokoušet. Je přece tolik krásných knížek.....

05.03.2013 odpad!

Eragon Eragon Christopher Paolini

Úžasné dílo!! Je to moje nejoblíbenější knížka a myslím, že právem si vysloužila titul bestseller. Kamarádka si ji koupila a říká, že se jí nemůže prokousat. To asi nikdy nepochopím. Ona má to štěstí, že ji má doma a nečte ji (já si ji musela půjčit z knihovny, doma mám jen inheritance). Vřele doporučuji ;)

25.02.2013 5 z 5

Indigový drak Indigový drak James A. Owen

Nádherná knížka. Vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Autor píše opravdu krásně a poutavě. Četla jsem ji víckrát a pořád se k ní ráda vracím. Je napínavá a čte se skoro sama.

24.02.2013 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Většina lidí si tady stěžuje na zdlouhavost knihy. Nevím proč. Já ji zhltla jedním dechem. Například souboj mezi Eragonem a Galbatorixem byl naprosto úchvatný. Paolini má schopnost všechno krásně popsat ale aby tenhle komentář nepůsobil příliš idealisticky, nelíbily se mi části, ve kterých je Roran - nevím proč ale tyhle úseky mě hodně nudily....Celkově ale Odkaz Dračích jezdců miluju, takže dávám 5 hvězdiček ;)

17.02.2013 5 z 5