j.a.n.a.k. j.a.n.a.k. komentáře u knih

Protože tě miluji Protože tě miluji Guillaume Musso

Příběh mne pohltil, že jsem musela stále číst a číst, což jsem zvládla během jednoho dne. Závěr jsem si nechala na den druhý a nechápala jsem....byl tak překvapivý. Každopádně krásná kniha, napínavá. Ten úplný závěr pro mne až moooc dobrý ;-). Jinak doporučuji a jak si přál autor....konec neprozrazuji:-).

27.01.2014 5 z 5

Sama bych po knize nesáhla, přečetla jsem ji na doporučení a musím uznat, že je krásná. Přečetla jsme ji během pár dnů. Forma psaných dopisů mi zpočátku dělala problém, ale nakonec uznávám, že žádná jiná by nebyla lepší Mám úplně chuť se na ostrov Guernsey podívat a účastnit se setkání spolku. Milá kniha, která mne přiměla k přemýšlení nad tehdejší těžkou dobou.

27.01.2014 5 z 5

Tak tato kniha se mnou hodně zamávala, přečetla jsem ji jedním dechem během jednoho dne. Na tu nikdy nezapomenu.

06.01.2014 5 z 5