Ivon40 Ivon40 komentáře u knih

Agátová alej č. 25 Agátová alej č. 25 Jana Benková

Krásna kniha o tom, ktoré veci v živote človeka sú dôležité.

28.03.2017 5 z 5

Trinásta komnata Trinásta komnata Marta Fartelová

Moja prvá kniha od autorky a asi sa pustím aj do ďalších. Smutno poučný príbeh a nazretie do života človeka s duševnou chorobou. Chvíľu si hore a potom zasa na samom dne. Ale všetko sa dá, keď sa má človek o koho oprieť.

03.08.2016 5 z 5

A vráť sa po slabších A vráť sa po slabších Silvia Bystričanová

Knižka prečítaná a pokoj v duši po nej zostáva. Veľa dobroty, ľudskosti, veľa pekných myšlienok. Asi si niektoré aj povypisujem, aby som nezabudla....Myslím, že práve túto knihu som potrebovala práve teraz čítať...nič nie je náhoda. Ďakujem Viaby.

03.08.2016 5 z 5

A vráť sa po slabších A vráť sa po slabších Silvia Bystričanová

Začala som čítať a je mi pri nej strašne dobre.....musím ju proti svojej vôli odkladať, lebo si ju chcem vychutnávať čo najdlhšie...

15.07.2016 5 z 5

Keď utiecť, tak s tebou Keď utiecť, tak s tebou Adriana Krištofíková

Asi najviac sa mi od tejto autorky páčilo Ako chutí voda. Toto už je také "čajovejšie", ale zasa v mojom hodnotení lepšie ako Srdce má vlastnú hlavu.

20.06.2016 3 z 5

Traja kamoši a fakticky fantastický bunker Traja kamoši a fakticky fantastický bunker Babča B. Kardošová (p)

Môj 10-ročný syn včera túto knihu dočítal a veľmi ho bavila. Nie je žiadny knihomoľ, ale vždy večer ponáhľal do postele, zvedavý čo nové sa dočíta. Dokonca som musela variť "vtáčie mliečko", lebo bolo v knihe spomínané a dostal naň strašnú chuť. V jeho hodnotení je táto kniha zatiaľ TOP, v tesnom závese za ňou Muflón Anciáš(všetky tri časti) a Párožrúti.

20.06.2016 5 z 5

Lavína Lavína Andrea Rimová

Trápim sa, trápim...57. strana - neviem, či dočítam. Sekané, chaotické.

19.05.2016 2 z 5

Projekt ideálna manželka Projekt ideálna manželka Graeme Simsion

Bolo veľmi vtipné vidieť bežné životné situácie očami človeka, ktorý má všetko "natabuľkované" a vypočítané. A tá jeho pamäť a okamžité odhady BMI...skrátka sranda.

24.03.2016 4 z 5

Srdce má vlastnú hlavu Srdce má vlastnú hlavu Adriana Krištofíková

Čítala som od autorky Ako chutí voda a musím povedať, že tá kniha ma oslovila viac. S touto som sa nejako nedokázala stotožniť, pripadala mi taká nejaká "nehlboká". Hlavná postava mala zvláštnu povahu, do ktorej som sa nevedela vcítiť ani keby som ako chcela. Ale to je len môj názor...Mladá generácia sa možno v tomto životnom štýle nájde.

01.03.2016 3 z 5

Planisko Planisko Števa Opremčáková

Úžasná kniha - má dušu. Na veľa vecí v živote ponúka iný pohľad.

22.02.2016 5 z 5

Rytierova česť Rytierova česť Jana Pronská

Mám z tejto knihy veľkú radosť. Našla som autorku, ktorá dokáže písať o dobách dávno minulých veľmi sviežo a pútavo. Prečítala som ju za dva dni a vrelo ju doporučujem.

10.02.2016 5 z 5

Jar, leto, jeseň, Agáta Jar, leto, jeseň, Agáta Silvia Bystričanová

Na konci knihy autorka ďakuje za to, že sme si knihu prečítali. Bolo mi cťou...

29.01.2016 5 z 5

Zuzka Klamárka Zuzka Klamárka Sisa Siseková

Knižka je neuveriteľne krásne ľudská...

03.02.2015 5 z 5

Cesta ťažko skúšanou krajinou Cesta ťažko skúšanou krajinou Fero Rajec

Človeku je z toho smutno, že také niečo sa naozaj stalo. A asi si môžme gratulovať, že naše rozdelenie prebehlo "kultúrne" a nie takýmto spôsobom.

26.08.2014 5 z 5

Ako chutí voda Ako chutí voda Adriana Krištofíková

Kniha sa mi veľmi dobre čítala i keď začiatok sa mi zdal najskôr zvláštny,ale potom sa to super rozbehlo a vykľul sa z toho pekný príbeh.

09.08.2014 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Neskutočná kniha.Dávno som takú "dobrotku" nečítala...Ten dej ma doslova vtiahol a verila som autorke každé slovo.Už sa teším na jej ďalšiu knihu Vyhnání Gerty Schnirch,ktorá ma čaká v knihovničke.

03.02.2014 5 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Milujem knihy, po ktorých prečítaní má človek pocit, že dokáže "hory prenášať". Doporučujem každému, kto má pocit, že jeho život stagnuje a nič nové ho už nečaká. Dávam 5 hviezdičiek.

16.04.2013 5 z 5

Neznámá moc Luny 1 - Vliv cyklu Měsíce na lidské zdraví Neznámá moc Luny 1 - Vliv cyklu Měsíce na lidské zdraví Johanna Paungger

Kniha je pre ľudí,ktorí ešte vnímajú prírodu,svoje telo,všetko,čo sa okolo nás deje a má na nás vplyv. Ja v nej podchvíľou nájdem pre seba niečo užitočné, ale konzumnému človeku dnešnej doby asi veľa nepovie...Takže ja dávam 5 hviezdičiek, lebo mám tú knihu už pekných pár rokov a stále sa k nej vraciam.

16.04.2013 5 z 5