ivoiro ivoiro komentáře u knih

Poslední modlitba Poslední modlitba Veronika Černucká

Asi o malý chloupek lepší, než předchozí díly. Ale kategorii oddechovky to stále nepřekročilo.

26.10.2023 3 z 5

Naše heslo Apokalypsa Naše heslo Apokalypsa Veronika Černucká

Po přečtení je jasné, že nejde o umělecké dílo. Nicméně, dalo se tou knihou strávit několik příjemných chvil.

21.10.2023 3 z 5

Tajemství sedmi ještěrek Tajemství sedmi ještěrek Veronika Černucká

Asi takhle. Na speciální knižní cenu to dílo určitě není. Nicméně, pro chvíle volna a pohody se hodí.

18.10.2023 3 z 5

Hráč Hráč František Niedl

Opět velmi napínavé čtení prokládané svérázným humorem i když s neveselým koncem.

14.10.2023 5 z 5

Doktore, vražda, jedeme! - Deník policejní, deník výjezdový Doktore, vražda, jedeme! - Deník policejní, deník výjezdový Viktorín Šulc

Pro mne byla tohle opět lahůdka

10.10.2023 5 z 5

Útěk do pekel Útěk do pekel František Niedl

Ta kniha jakoby nebyla od autora. Nicméně, stačí se začíst a pak už nepustí. Neskutečně mě zajímalo copak bude na té další straně. A najednou byl konec ...

10.10.2023 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Zvládnuta celá trilogie, která byla zajímavá. Škoda, že další díl již nebude.

05.10.2023 4 z 5

Dotek zla Dotek zla František Niedl

Opět vyjadřuji mojí spokojenost. Kniha splnila přesně to, co jsem od ní čekal - nenáročnou, akce, oddech.

26.09.2023 5 z 5

Světla na pobřeží Světla na pobřeží František Niedl

Autor to prostě umí. Když se chcete pobavit a moc nepřemýšlet, kniha vás určitě chytne. A když se chytnout necháte, tak jste ztracení. Už to dočíst prostě musíte.

23.09.2023 5 z 5

Štěpán pokračuje ve vysoké laťcce. Paráda. A tato sága by chtěla další pokračování. Ten konec k tomu přímo vybízí.

20.09.2023 5 z 5

Krvavý anděl Krvavý anděl Franck Thilliez

Kniha byla trošku divná, hlavně že začátku. Pak to byl slušný kvapík.

20.09.2023 4 z 5

Sériová vražda Sériová vražda Stanislav Češka

Další zajímavá kniha. Mám pouze malou poznámku. Kniha je zde zařazena do série Standa Berka, což je špatně. Patří do série Jarda Motl.

15.09.2023 5 z 5

Trestající smrt Trestající smrt Stanislav Češka

Pro mně naprosto skvělé čtení. Netrpělivě vždy hledám další díl.

10.09.2023 5 z 5

Jak se do lesa volá Jak se do lesa volá Marie Horová

Velice příjemná kniha.

10.09.2023 5 z 5

Hrad mrtvých Hrad mrtvých Jan Bauer

Kniha zde nemá vysoké hodnocení. Za mne ovšem nenáročné a oddechové čtení, které splnilo moje požadavky.

05.09.2023 5 z 5

Pouť oběšenců Pouť oběšenců Pavel Hrdlička

Tato kniha se mi jevila jako takové příjemné oddechové počtení.

01.09.2023 3 z 5

Strach zemřít Strach zemřít Lisa Jackson

Tohle je taková příjemná oddechovka.

27.08.2023 3 z 5

Se džbánem pro vodu Se džbánem pro vodu Marie Horová

Tohle byl velice příjemný oddechový příběh z českých luhů a hájů.

24.08.2023 4 z 5

Štvanice Štvanice František Niedl

Autor umí psát tak, aby to člověka chytlo. Prostě jsem nutně potřeboval vědět, co bude na další stránce. A najednou koukám a je konec.

17.08.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

A zase příjemné čtení. Jsem spokojený.

16.08.2023 5 z 5