ivka67

Tiché rokyTiché rokyAlena Mornštajnová

Paní Mornštajnová opět nezklamala se svým nádherným vypravěčským uměním.

09.01.2021

Heřmánkové údolíHeřmánkové údolíH. M. Körnerová (pseudonym)

První kniha od této autorky a našla jsem si další oblíbenou spisovatelku.Krásně se četla i když popisuje nelehký život hlavní hrdinky.

13.12.2020

Jsou světla, která nevidímeJsou světla, která nevidímeAnthony Doerr

Nádherná kniha,příběh dětí,které každé jiným způsobem poznamenala válka,pro mně hodně silný příběh.

26.01.2020

ListopádListopádAlena Mornštajnová

Pořád na něco nadáváme,ale ještě že to v listopadu 1989 dopadlo tak jak dopadlo a ne tak jak je popsáno v knize.Myslím že svoboda je to nejvíc co může člověk mít.

Dopisy, které nikdo nečetlDopisy, které nikdo nečetlIona Grey

Moc krásná,romantická i dramatická kniha.

27.06.2020

Slepá mapaSlepá mapaAlena Mornštajnová

Krásně napsaná kniha.Knihy od paní Mornštajnové se mně velmi pěkně čtou,vždy jsem plně vtažena do děje a příběh prožívám s postavami z knihy.

30.10.2019

Ďábelské hryĎábelské hryAngela Marsons

Uf to byla ale jízda,prostě super od začátku do konce.

02.04.2021

Hovor se smrtíHovor se smrtíChris Carter

budu se opakovat,ale opět super čtení

01.08.2020

Tatér z OsvětimiTatér z OsvětimiHeather Morris

Kniha na mě velmi silně zapůsobila,nebyl to jen smyšlený příběh,ale příběh člověka který vše co bylo napsáno prožil.

05.02.2021

Osudný slibOsudný slibAngela Marsons

Už se těším na další knihu,čtou se jedním dechem.

21.04.2021

Malý pražský erotikonMalý pražský erotikonPatrik Hartl

Opět jsem se pobavila vtipně napsané,trošku více vulgárních slov,ale perfektně popsané osudy dvou rodin jejich osudů a životních propletenců.Za mně zase super čtivá kniha.

16.05.2019

Já jsem smrtJá jsem smrtChris Carter

Opět super čtení, až z toho mrazí v zádech.

05.07.2020

Šikmý kostelŠikmý kostelKarin Lednická

Hezky napsána kniha o těžkém životě horníků a jejich rodin.Ráda si přečtu pokračování.

22.11.2020

Třetí přístavTřetí přístavH. M. Körnerová (pseudonym)

Co dodat získávám závislost na Haně Marii Körnerové.

24.02.2021

Bez kůžeBez kůžeMads Peder Nordbo

Za mě dobrá detektivka z netypického prostředí.

25.05.2021

Sen, který se naplnilSen, který se naplnilLuca Di Fulvio

Na mně dost drsné vyprávění,hodně jsem se na knihu těšila,ale trochu mně zklamala svou surovostí,vím že autor píše tímto stylem,ale na mně toho znásilńování,bití a prznění dětí bylo trochu moc.

07.04.2020

Kavárna v KodaniKavárna v KodaniJulie Caplin

Příjemná oddechovka,dobře napsaná.

08.02.2021

Ve vteřiněVe vteřiněSuzanne Redfearn

Nádherně napsaná kniha,dlouho se mě něco tak nedotklo.

Vyhnání Gerty SchnirchVyhnání Gerty SchnirchKateřina Tučková

Kniha kterou jsem nemohla přečíst rychle,protože je v ní uloženo tolik bolesti a bezpráví,že jsem se vždy musela srovnat s tím co jsem přečetla a pak mohla pokračovat ve čtení.Ještě mně bylo blízko to že pocházím z Brna, kde se děj knížky odehrává.,takže o to víc jsem byla vtažena do příběhu Gerty.

10.04.2019

Sama sebouSama sebouJojo Moyes

Opět moc hezky napsaná kniha,dobře se četla,řekla bych taková moderní červená knihovna.

27.09.2019

Velké maličkostiVelké maličkostiJodi Picoult

Jodi prostě píše fantasticky,podívat se na život černochů,jak žijí,jak se cítí,člověk to tak vůbec nevnímá.A potom ten závěr,pro mně kniha se silným nábojem.

03.05.2020

Osmnáct pod nulouOsmnáct pod nulouStefan Ahnhem

Perfektní,napínavé,trochu moc mrtvol,ale už se těším na nějakou další knihu autora,píše velmi čtivě.

17.05.2020

ZlobaZlobaChris Carter

Pořád si říkám,že už to nemůže být surovější,napínavější ,ale může...........jsem zvědavá na další knihu.

17.06.2020

Konec hryKonec hryDaniel Cole

Za mě asi nejlepší ze série.

23.09.2020

Pekařova dceraPekařova dceraSarah McCoy

Nádherný příběh
vždy když tu takové smutné osudy lidí za války ,tak si uvědomuji jak se máme krásně a vážím si toho co mám.

28.09.2020

Zmrzlinová královnaZmrzlinová královnaSusan Jane Gilman

Byla jsem překvapená jakou pěknou knihu se mi podařilo objevit v Levných knihách.Poutavý příběh i když hlavní hrdinka není zrovna symatická,ale její vyprávění se mi líbilo.

04.01.2021

Němý křikNěmý křikAngela Marsons

Dobrá detektivka,když už jsem s určitostí věděla kdo je pachatel tak závěr mě překvapil.

23.03.2021

O dívce GraceO dívce GraceAnthony Doerr

Hezká kniha,krásně popisovaná příroda.Těžký život hlavního hrdiny,který se vzdá všeho, lásky svého života pro záchranu dcery.Žije a neví jestli jeho čin pomohl,jeho hledání a nacházení všech Grace Winklerových,úplně mně to pohltilo..

30.12.2018

Čas mezi šitímČas mezi šitímMaría Dueñas

Hezky a čtivě napsaný román,řekla bych že lehce špionážní.Osud obyčejné švadlenky,která se díky ranám osudu stane sebevědomou ženou.

06.03.2019

VypravěčkaVypravěčkaJodi Picoult

Zase další kniha od které jsem se nemohla odtrhnout.Nejsilnějšíčást knihy bylo vyprávění a vzpomínky babičky.divím se že to lidé mohli vůbec přežít.Silný příběh a určitě ne poslední kniha kterou jsem od této autorky četla.

11.05.2019