Ivka162 Ivka162 komentáře u knih

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Příjemné čtení,které navodí vánoční atmosféru :)

15.12.2015 5 z 5

Kde je ta holka? Kde je ta holka? Alexandra Potter

Bože! Jedna velká nuda!

18.04.2015 1 z 5

Kiki Strike ve Stínovém městě Kiki Strike ve Stínovém městě Kirsten Miller

Kniha se krásně četla a byla plná překvapení. :)

02.03.2015 4 z 5

Školák Kája Mařík 1. díl Školák Kája Mařík 1. díl Felix Háj (p)

Krásné čtení nejen pro děti. :)

02.03.2015 5 z 5

Můj vysvlečenej deník Můj vysvlečenej deník Johana Rubínová

Film jsem viděla dřív než jsem četla knihu a jsem za to velmi vděčná, že se tak stalo. Díky tomu, že jsem viděla film a neznala detaily, které byly v knížce se mi film hodně zalíbil. A po přečtení knížky jsem si celkově Můj vysvlečenej deník jak film tak i knížku oblíbila!

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Trochu protahovaný příběh u některý částí jsem se musela hodně přemáhat abych je vůbec přečetla,ale potom to stálo za to! Byly chvíle kdy jsem měla na krajíčku a taky byly chvíle kdy mi nějaká ta slza ukápla. Moc krásný příběh. :)

Asylum Asylum Madeleine Roux

Čekala jsem od toho mnohem, ale mnohem víc. Tak nějak mě kniha celkem zklamala.

02.03.2015 1 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Tohle je knížka kterou jsem přečetla jako první hned co jsem se naučila alespoň trochu číst a vůbec toho nelituju! Přečetla jsem jí už tolikrát a ráda se k ní stále vracím! Tahle knížka je taková moje srdeční záležitost.

02.03.2015 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Celou knížku jsem četla s otevřenou pusou a říkala jsem si:,,Co to sakra je?" :D Ale dílo jako takové je vážně úžasné :)

02.03.2015 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha jako taková není zas až tak špatná. Je akorát napsaná velmi chudým jazykem. Padesát odstínů šedi se mi zdá jako nejlepší z celé trilogie(nejvíce propracovaná), ostatní už mi přijdou "narychlo" napsané,protože řekněme si to upřímně některé části jsou tam až hodně přehnané a natlačené moc na sebe.Dle mého názoru se kniha líbí většině dívek a žen, které čtou jen zřídka. Proto si myslím že celá trilogie je spíše určená této skupině. Mému 14-15letému já by se tato knížka rozhodně taky hodně líbila :)

02.03.2015 2 z 5