ivetapl ivetapl komentáře u knih

Chlapec z bloku 66 Chlapec z bloku 66 Limor Regev

Tohle je neskutečně silný příběh.
Je těžké napsat pocity z knihy. Nemohla jsem přestat číst, i když mi po tvářích tekla jedna slza za druhou
,,Pouhých několik hodin po příjezdu našeho vlaku do cíle už nebyl mezi živými. Ani nevím, jestli s ním během těch posledních okamžiků byl někdo z příbuzných. Doufám, že babička, Hani a bratranci šli do plynu s ním. Bylo mu teprve osm.
Je šílený, jakého zla je člověk schopný. Co za zrůdnosti se neváhá udělat. Stačilo by pár věcí jinak a tohle se nemuselo dít.
Já po dočtení ani nenacházím slova. O víkendu nás čeká návštěva Osvětimi a už teď vím, že to bude šíleně silný. Být na místě těch, které tam čekala smrt. Jít stejnou cestou jako oni a vědět, jaké já mám štěstí. Zrůdnosti které se v táborech děli kolik nevinných lidí přišlo o život..
Tento příběh Chlapce z bloku 66 je neskutečný. Co Moš prožil. Nejen on. Co všechno ve 14 letech přežil. Že pak dokázal dál žítšílený respekt. Slova k tomu nejsou
Velký respekt a poklonu si zaslouží i Antonín Kalina, který svými činy zachránil 904 děti, i když byl sám vězeň..
,,Brána do pekla, které stvořil člověk.

S překvapením můžu ale říct, že to nebyla má poslední kniha s tímto šíleným tématem.

05.11.2023 5 z 5

Touha Touha Vi Keeland

Další kniha od Vi. Super oddechovka.

Přiznám, že kniha mohla být o par stran kratší, ale i tak jsem si čtení užila. Oddechovka na jeden, dva večery.
,,Sice už mě nemusíš svazovat, abych ti neutekla, ale to neznamená, že by se mi to nelíbilo.
,,Já z tebe budu mít smrt. To vím určitě.
Ze začátku jsem si říkala, proč sakra Autumn udělala co udělala. (Po společném víkendu s Donovanem.) A když jsem zjistila důvodúplně ji chápu. A obdivuji, že dokázala fungovat dál. Její postava se mi líbila. Všechno si Googluje a to mi chvilkami připomínalo mě. Taky když něco nevím, hned otevřu Google.
Donovan..ten se vám bude líbit. Právník, potetovaný..a povídá si s kytkami! (Kdyby mi doma nějaká vydržela živá, zkusila bych to taky. ) Líbí se mi jeho práce se Stormem. To samé i co děla jeho kamarád Bud. Celkové kolektiv se mi zalíbil. To se mi v knize dlouho nestalo, aby mi sedlo tolik postav.
,,Jsem k smrti vyděšená Donovane.
,,Nápodobně, Zrzko. Ale víš co?
,,Co?
,,Víc mě děsí představa, o co bych přišel, kdybychom to nezkusili.
Za mě ano. Pokud máte knihy od Vi rádi, tak už víte, co můžete čekat. Já si to užila.

05.11.2023 4 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Kniha s četla sama a prakticky jsem ji přečetla během pár hodin. Přesně to jsem teď potřebovala. Oficiálně se řadím mezi milovnice Nera.
Hodně jsem se bavila na začátku, když si měl udělat snídani nebo vyprat oblek. Vůbec se nedivím, že to dopadlo, jak dopadlo.
Nero byl tvrdý, ale když musel prosit, byl až roztomilý. To co udělal pro Lisu.. Bylo to smutné, ale zároveň krásné. On je prostě ten mafián, který vás dostane.
,,Jestli jsi mému dítěti přivodil otřes mozku, zabiju tě!
Maurizio se otočil zpátky ke mě.
,,A čím? Čínskými hůlkami?
Fajn, naučím se střílet. A až to budu umět, provrtám kulkami každou část jeho těla.
Lisa to neměla lehké a úplně chápu, proč před pěti lety udělala co udělala. A chtělo to na to odvahu. Když se do toho světa musí vrátit, není to lehké. A Nero jí to neulehčuje..Ani její tělo, které nespolupracuje s mozkem. Není se čemu divit.
,,Já té ženské vůbec nerozumím
,,K lásce návod nedostaneš.
,,K lásce?
Kniha má několik lehce erotických scén, které jsou dobře zpracované. Touha a chtíč. Jiskry..za mě super.
Jediné co, tak jsem lehce zmatená z konce, ale v hlavě jsem si to srovnala tak, že to dopadlo dobře. Tak snad to tak je.
Čtivá kniha, super jednohubka. Nic náročného, ale opravdu uspokojí. Zvlášť když mate rádi mafiánské prostředí.

05.11.2023 4 z 5

Láska přes hranice světů Láska přes hranice světů Josie Williams

Po delší době #slowburn kniha. A já si ji totálně užila.

Věříte na něco mezi životem a smrtí? Já si myslím, že něco kolem nás je. A kdyby to bylo tak, jako je to rady v knizeasi bych tam chtěla zůstat
Ryder se mi jako postava moc líbil. Třebaže se choval sobecky. Ovšem chápu jeho touhu po doteku, po připomínce života. Touhu po tom být s Maggie.
,,Je mi jedno, že ji miluješ! Jsi mrtvý, Rydere. MRTVÝ!
Druhou šanci už nedostaneš. Jednu už jsi měl s umřel jsi! Ty s touhle holkou nikdy nemůžeš být šťastný až do smrti, to prostě nejde. Tohle, prskne a mávne kolem nás rukou, ,, je všechno co máš. Tohle je ve tvé pohádce až navěky. A možná nebudeš ani šťastný, je to spíš docela mazec, tenhle položivot, ale musíš si s tím poradit co nejlíp.
,,Fajn, ale třeba mi tohle nestačí!
Maggie byla milá a osamocená holka. Její postava se mi také líbila, ale dost mě mrzelo, co vše v životě prožila. Když se pak objevil Rydernebo mám říct spíš Charlie?
Tenhle příběh mě opravdu dostal. Kniha se četla sama. Ten konec? Tohle jsem opravdu nečekala. Měla jsem v hlavě jiný scénář konce. Ovšem nemůžu říct, že bych nebyla spokojena s tím, jak to vlastně dopadlo.
Poslední kapitola je z pohledu Jade, kamarádky Rydera. Taky zemřela a byl z ní potulný duch společně s ním. Ona na to, co Ryder dělal měla svůj názor a ten názor taky chápu.
Pokud hledáte jednohubku, o nešťastné lásce mezi životem a smrtí, tak tohle můžu doporučit. Možná je kniha pro mladší čtenářky, ale mě za srdce chytla.

05.11.2023 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Cassie Connor

V žádné knize mě hlavní hrdinka neštvala tak, jako Rebecca tady..
3,5/5
Rebecca..chvilkami skvělá, když se uvolní. Ale většinu knihy na ránu. Je strašná workoholička. Nemá téměř žádné kamarády, ale spíš kolegy a kolegyně. Taková jaké je, je ale bohužel hlavně kvůli svému otci. Bohužel. Práce a práce, žádná zábava.
Oproti tomu Hudson. Toho jsem si zamilovala. Baví se a má radost z maličkostí. Umí se uvolnit. Občas jsem nechápala, co se mu na Becs líbí. Protože..je úplný opak. Pořad nervózní, uhlazená a pořad se ohání právnickými řečmi.
,,Hudsone, ty jsi typ muže, který ženy nemiluje. A když, tak jen nachvilku, a pak odchází.
,,To jsem nikdy neřekl. To jsi řekla jen ty. Protože ti vyhovovalo tomu věřit.
Jejich rodiny jsou úplně odlišné. Osobně miluji rodinu Hudsona. Praštěný skvělým způsobem.
Kniha se mi ale četla dobře. Když mě zrovna neštvala Becs no. Je tu dost erotických scén. Myslím, že i skvěle zpracované.
Hodně mi to připomínalo film Navrh a v knize je také zmíněn. Jako oddechovka na dva večery super.

20.10.2023 3 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Tohle bude těžké a následující slova mě i mrzíale. Jak jsem nechtěla u předchozích dílů aby skončily, tak tady jsem za konec byla opravdu ráda.
,,Mám povinnosti u Milles Media.
,,A co tvoje povinnost vůči mně? zařve. ,,Já pracuju na venkově.
,,Vědu společnost s miliardovým obratem, Hayden. Já pendluju mezi Londýnem a New Yorkem. Nemůžu bydlet v nějaké prdeli světa, kde si ty hraješ s kravami.
Chybělo mi tu něco, co bylo v předchozích dílech. Chemie, vtip, jiskra Nebylo to ono. Chris je namyšlený blbeček. Možná je nemocný, ale to bych úplně neřekla. To jak se choval, mě opravdu štvalo. Hlavně jednou něco řekne a pak to je úplně jinak, viz to, že ať budou kdekoliv budou spolu. Prd
Hayden mi bylo líto, protože takové chování si nezasloužila. Ona pro nej něco zkusila, nebyla šťastná a on ji za to ještě div nesežere zaživa. Dlouho jí lhal a mohl mít nějaké pochopení a ne se zachovat jako debil.
Líbil se mi Eddie. Tím si pak u mě Chris nahrál nějaké body. Ke konci knihy jsem mela v hlavě dva scénáře, které by mohl udělat - jeden z nich se opravdu stal. Prdel světa. Na jednu stranu si u mě opět šplhnul, na druhou jsem doufala v ten druhý scénář.
Když to sečtusérii jako celek doporučuji. První tři díly jsou opravdu top, takže tento vynahradí. Jsem rada, že tohle nebyl díl někde ze začátku série.

29.09.2023 2 z 5

Osudové pouto Osudové pouto Elizabeth Briggs

Kniha začala tam, kde první skončila. Ze začátku se nic moc nedělo, pak přišla rychlá akce..a zase nic. Což je trosku škoda. Kniha je ale opět hodně čtivá, takže vás to nutí číst dál. Co se stane.
,,Moje družko.
,,Můj druhu.
Konec mě překvapil. Jako, věděla jsem, že se něco stane. Ale tohle mě trosku asi i zaskočilo a nutně musím vědět, co bude dál. Protože..nemůžu říct proč. To si budete muset přečíst.

29.09.2023 3 z 5

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Proč jsem tuhle krásku nečetla už dřív?!
Tohle byla bomba, která se četla jedním dechem! A mám otázku. Kdy bude další díl?!

5/5
Tohle je úžasný. Tenhle svět. Já osobně jsem ve znamení raka. Ale mnohem radši bych byla Hadonoš. U Kadena. Při čtení pochopíte proč.
Ayla to opravdu neměla jednoduché. Strašně mě štvalo chování její smečky, i vlastního otce. Vůbec mě u jejího otce neštve, co se stalo. I on mohl za to, kým byla. Tohle si nezasloužila
,,Budu tě mít na všechny způsoby, ve všech polohách. K tomuhle ses upsala, když jsi mě požádala o pomoc, Aylo.
Vlčí smečky rozděleny podle znamení zvěrokruhu. Každé má své schopnosti. Strašně se mi to líbí. Ten nápad, propojení, čarodějky Hrozne bych se chtěla do knihy dostat s být Aylou. Ovšem, až na ten konec.
Co se týče části, kdy je Ayla v říji Strašně mě to bavilo, ale zároveň úplněrozžhavilo? Ta scéna je naprosto top!! Top!
Co se týče Kadena, toho si zamilujete. Působí jak tvrďák a asi i hajzlík, ale opak je pravdou. To samé Stella. Hrozně mi přirostla k srdci.
Co se týče čarodějek..to je hodně zajímavé. Vše co dělají, rituály, které mají. Jsem zvědavá jak to bude v dalších dílech. Jak silné jsou jejich rituály? Strašně mě to zajímá, zvlášť po tomto konci!
Podtrženo, sečtenotohle je fantasy, které si zamilujete! Já sama bych chtěla být vlčice! Tohle je top!! A myslím, že když to doporučuji já, jakožto začátečník ve fantasy, tak to něco znamená.

05.09.2023 4 z 5

Leto porušených pravidiel Leto porušených pravidiel K.L. Walther

(SPOILER) Tohle je milá, čtivá, sladká romanťárna, která v těchto letních dnech určitě neurazí.
,,On tě zlomí, víš, řekla. ,,Zlomí ti srdce. ,,Takže až ho budeš potřebovat zase slepit, za mnou nechoď.
Metedith za sebou měla těžký období. A uvolnit se, jí pomohl Wit. On se mi líbil od samého začátku. Jak se choval i když měl nějaké to tajemství, které Mer pak naštvalo a já ji asi i chápu. Kdyby nebylo smrti Claire, třeba by bylo všechno jinak..
Týden, který se v knize odehrává je skvělý. Krásně popsaný den za dnem. Já osobně bych se účastnila ráda. Hra atentát mi přišla super a doufám, že budu mít šanci si ji někde zahrát.
Kniha se četla sama. Je tam příjemná romantická linka. Jsem ráda za konec, který kniha měla.
SPOILER: Zase jednou konec, kdy se někdo nezasnoubí hned po par týdnech. To opravdu oceňuji.
Čekala jsem, že se tu zmíní více písniček od Taylor. Ale to je jen drobnost. Za mě tato kniha ano.

21.08.2023 3 z 5

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

Prvorozená je pro trůn předurčená.
Druhorozená Vlku zaslíbená.
A Vlci patří Divému lesu.
Kdo mě zná tak ví, že fantasy normálně nečtu. Ale tohle bylo úplně skvělý. Kniha je psaná ve třetí osobě, což nemám úplně ráda, ale tady mi to sedlo. Byla to taková Červená karkulka a Kráska a zvíře.
Každopádně...potřebuji další díl a vědět, s kým je Nei.
Eammon a Redarys (miluju to jméno) jsou skvělý hned od začátku. Oba tvrdohlavý, ale spolu skvělý.
Líbí se mi, že zde jsou kapitoly i ze strany Redy sestry, Nei. A vidíme tak i její stranu dění. Možná bych uvítala i kapitolu z pohledu Eammona.
Divý les mě doslova učaroval. To, jak funguje, co potřebuje, co si bere, stínová hniloba, magie tam... skvělý.
,,Udělám cokoli, co bude třeba,"zašeptal. ,,Cokoli bude nutné pro to, abych tě ochránil."
,,Miluju tě." Rty jí zacukaly, jako by se chystaly k úsměvu, ale neusmály se. ,,Jsem Vlku zaslíbená."
On jí přejel prstem po spodním rtů. ,,A já náleží tobě."
Nejsem odborník na svet fantasy, ale za sebe tohle doporučuji. Skvělý příběh protkaný touhou a romantikou. Temným pozadím... za sebe opravdu doporučuji a věřím, že si tuhle knihu taky zamilujete.

07.11.2022 4 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Musím říct, že tahle kniha se četla sama. Ale něco mi tam chybělo...
,,Vstal jsem, došel si na hajzlík, návlekl si trenýrky a šel se podívat, co má moje zlodějská manželka za lubem."
Čekala jsem více nějaké akce. Čekala jsem více...mafie... Co musím říct, tak že jsem zbožňovala jejich tajný kontakt. Ty nenápadné doteky, když se dotýkat nesměli. To bylo skvěle popsané a užívala jsem si každou stránku.
Myslela jsem si, že zde bude více ,,temnoty". Kniha je relativně tlustá, přitom se tam neděje nic závratného. Příběh utíká, Elena a Nico se začínají více poznávat, je zde více a více doteků. Pořád skvěle zpracovaných.
U Eleny se mi líbilo, že byla svá. Líbilo se mi, že si nechala prstýnek... a že splnila to, co chtěla udělat. Důvod zjistíte v knize. Neměla to lehké.
Nico byl podle mě skvělý. Vůbec bych neřekla, že je takový, jaký o něm říkají. To je možná i to, co mi chybělo.
V knize je téma dohodnutého sňatku. Jsem ráda, že to skončilo tak, jak to skončilo. ️ Protože Nick a Elena jsou úžasný pár.
Dala bych facku jejímu otci, ale chápu, že u nich to takhle chodí. Já bych takhle žít nemohla.. Střelba a mrtvoli každou chvilku.. fujky. Jinak jsem ráda, že sestra Eleny - Adriana ,,udělala" co udělala. Protože jinak by Nick a Elena... ️️
Za sebe doporučuji, pokud hledáte knihu z mafiánského prostředí s přídavkem skvělé erotiky. Strašně se těším na další díl. Autorka píše skvěle a čtivě. Jsem moc ráda, že kniha má uzavřený konec.

07.11.2022 4 z 5

Léto lásky Léto lásky Helen Paris

Prvně musím zmínit obálku. Ta je nádherná.
Dále je skvělé, že v knize máme pohledy obou hlavních postav, tedy Hope a Ryana. Co je pro mě malé mínus, tak že je kniha psaná ve 3. osobě. To já moc nemusím...
,,Mám strach, Ryane. Mám strach, že tě zase z falešné pýchy ztratím..."
Kniha je v krásném prostředí a je to příjemná změna. Jen by tam mohlo být méně stran o zvířatech a více o Hope a Ryanovi. Protože jejich vztah se tak nějak dává dohromady až po 200-230 stránkách... Což někoho může trošku nudit..
Ex přítel Hope byl pro mě blbec už od 17 stránky. Dál v knize se mi to jen potvrdilo.
Hope se musí vrátit do rodného města po otcově zranění a zastoupí ho v jejich ordinaci. Tam se po letech potká s Ryanem... A jak se říká: ,,Stará Láska nerezaví."... Občas nám jen pořádně dlouho trvá, než si uvědomíme, co jsme ztratili....
Pokud si chcete ještě užít letní dny, knihu doporučuji. Je to přesně ten příběh, u kterého si odpočinete a užijete si ho.

19.09.2022 3 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Tohle byla taková jízda! Bohové v moderním světě. Naprosto geniální.

Příběh o Hádovi a Persefoně. Seznámí se, když Persefona překročí řeku Styx. Do té doby byl Hádés jen mýtus v Horním městě.
Co mě totálně překvapilo, tak to, že byl úplně jiný než jsem čekala. Opak Dia. Naprosto úžasný a propadla jsem mu hned.
Persefona je tvrdá, ač se to nemusí zdát. Jen tak se nevzdává. A plán, který navrhne Hádovi? Bláznivý. Jiné slovo mě nenapadá, ale zároveň i geniální.
I když může rozpoutat válku...

,,A pokud jsem tvoje...Tak ty jsi můj."
,,Ano. Do prdele, ano. Jsem tvůj."

Najdete tu hodně peprných scén. Ne jen romantiku. Budete se i smát, několikrát. Čtení vás bude strašně bavit a věřím, že knihu slupnete jako malinu. Budou se vám líbit i vedlejší postavy. Třeba Hermé je naprosto skvělá.

,,Už jsi přemýšlel o jménech?"
,,Pes."
,,Háde. Máš tři psy. Nemůžeš jim všem říkat ,pes'. Potřebují jména."

Říkám vám, že touhle knihou nesáhnete vedle. Romantika, temno, erotika, vtipné scény... vše co potřebujete najdete v tomhle nádherném příběhu.

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Musím říct, že je škoda té obálky. Protože příběh byl super.

Seznámení Lottie a Logana byl úplně skvělý. Tohle je sen. A ještě když víte, že je to od první chvíle oboustranné. Někomu se jejich vztah může zdát moc rychlý, ale podle mě když to tam je, tak proč ne!
(S Petrem jsme spolu bydleli po měsíci, takže o rychlosti ve vztahu něco vím. )

,,Paličatě? Krátkozraký? Trdlo?
Na někoho, kdo je velkej jako Hobbit, jsi dost hubatá."

Logan je podle mě napravo skvělý. Pokorný, vtipný, hraje na kytaru a zpívá. ( K tomu má piercing v bradavce. ) Přišlo mi napravo úžasné jak na Lotti poznal, že je unavená a vyčerpaná. Jak ji vždy zvedl náladu. Trošku mě že začátku štval, že Lottie až moc mluvil do práce. I když to myslel dobře..

Lottie... je skvělá. Líbilo se mi, že když poznala Logana více, uvědomila si, že nemůžeme soudit lidi podle prvního dojmu, aniž by jsme je znali. To pak dělali i její rodiče. Hlavně otec. Toho sem měla chuť fackovat celou knihu, kdykoliv se objevil na scéně. Ona dělala vše pro to, aby se otci zavděčila a on? ... Nakonci knihy mu to Logan řekl moc hezky!
Erotické scény jsou zde skvěle zpracované!

Příběh krásně utíká a čte se skvěle. Vidíme zde, že když potkáte toho pravého/tu pravou, ustojíte všechno. Je to další skvělý příběh od Melanie, který vám zabere max dva večery.

31.08.2022 4 z 5

Deeply Deeply Ava Reed (p)

ento díl je úžasná Slow burn romantika. Budete zbožňovat každou chvilku, kdy jsou Dylan a Zoey osamotě.
Nejsou tu žádné ,,dramata" , proč spolu nemůžou být. Jsou tu dva lidé, kteří měli těžké období a každý se s ním vypořádával jinak. O Zoye víme z prvního dílu. Podle mě by do ní nikdo neřekl, co se jí stalo. Veselá, pozitivní, usměvavá...občas s panickou atakou....
Dylen myslím všechny překvapí.
Je takový vlk samotář, řekla bych. Ale báječně se stará o Ponožku. A to, jak se od první chvíle chová k Zoey? Možná spíš Teda od druhé chvíle. Já si ho hned zamilovala.

,,Víš, ty se mě můžeš ptát. Jestli chceš. Jsem si jistá, že máš hodně otázek."
,,A ty mi můžeš odpovídat, jestli budeš chtít. Kdykoliv. I tehdy, když se tě nebudu ptát."

Možná si rozumí právě proto, že si oba prošli těžkým obdobím. To jak si naslouchají a chápou i beze slov..️ Moc se mi líbí scéna, kdy se spolu pokouší uvařit sushi. Umím si představit, jak ta kuchyň vypadala. A byl to pro ně oba úžasný krok vpřed. Ani jeden to neměl lehké. A přesto to oba zvládli.
Opět tu máme celou partu že Seattlu. Mít takovou skupinu přátel kolem sebe, byla bych nejšťastnější. Ocenila bych, kdyby byl další díl, který by byl o Mel, kterou poznáváme v tomto dílu.
I přesto, že druhý díl byl pro mě spíše zklamání, tak po tomto díle musím napsat, že je to úžasné zakončení série. I přes těžké témata, která v sobě má. Čte se sama, stánky vám ubývají a ani nevíte jak, ale je konec. Za sebe sérií doporučuji. Je to skvělé čtivo do chmurných dnů. (Samozřejmě i do slunečných )
Ps: tato kniha má skvělý Playlist.
Anotace v komentářích

Rytíř Rytíř Devney Perry

Genevieve a Isaiah.
Jejich příběh mě dostával už od začátku. Genevieve se objevila nakonci prvního dílu a byla záhadou. Isaiah byl pro mě záhadou celý první díl. Byla jsem strašně zvědavá, co se tehdy v noci stalo v chatce. Když jsem to zjistila, pochopila jsem. A stala bych za nimi, i kdyby s pravdou přišli dřív.
Hrozně jsem si přála, aby se to napětí mezi nimi prolomilo. Aby si k sobě našli cestu. Když se to stalo, měla jsem velikou radost. Protože pak už u sebe drželi a bylo to boží.

,,Měl bych tě nechat jít, ale nenechám. "
,,To by stejně nešlo. Kam jdeš ty, půjdi i já. Pamatuješ?"

V knize se potkáme se stejným tématem jako v prvním dílu. Máme zde tedy i stejné postavy. Dravena jsem si tady oblíbila více než v prvním díle. Cca v půlce knihy jsem měla podezřelého a těší mě, že jsem se trefila.

Za sebe knihy doporučuji. Úžasné čtivo, protkané temnem a romantikou. Více takových knih.

Chtíč Chtíč Geneva Lee

Přitiskla jsem mu tvář k hrdlu a počítala údery jeho srdce - svého srdce v jeho těle.
Musím říct, že kniha je opět hodně čtivá. Prostě vás zajímá, co se stane... Stejně jako jsem psala v recenzi prvního dílu - 50 odstínů... V trochou jiném podání. Podle mě to má opravdu velký potenciál, ale něco tam prostě chybí a něco přebývá... Za mě prostě ne...
Do druhého dílu jsem šla proto, že mělo lepší hodnocení na #goodreads než díl první. Do dalšího už se pouštět nebudu.
Docela by mě ale zajímalo, co autorka vymyslí v dalších dílech, protože už jich má vydaných snad 8? Pokud s nepletu... A pořád ještě se sérií nekončí.

Clara je opět na ránu. Hrozně ublížená, že Alexander odešel, ale hned jak se objeví, už je to zase miláček a vše je mávnutím kouzelného proutku odpouštěno.
Že je tam opět sex na každé třetí stránce asi nemusím ani zmiňovat. Pokud vám vadí slova jako: šuk*t, Líza* číču, a podobně, Vadim vám větší množství sexu v knihách, tak se nepouštějte do této série vůbec.
Je tu zde opravdu pár podobných scén jako v 50 odstínech. Kdo četl první díl, už to ví.
Máme tu samozřejmě královskou rodinu, která je pro mě opravdu šílená a neumím si vůbec představit, že by někdo takový vládl zemi v reálném životě.
Zase se zde objeví Pepper, které mám pořád chuť jednu vrazit. Dále je tu bratr Alexandera - Edward. To je podle mě zlato a měl by mít svou knihu!
Že to je opravdu čtivé tomu vzít nemůžu. Protože jste na straně jedna a najednou bum- je konec. Kniha má 266 stran a za mě tam není nic moc závratného, co by za to stálo...

17.08.2022 2 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Tato autorka je pro mě sázka na jistotu. Ať už sama nebo ve spolupráci s Vi Keeland. Jejich knihy jsou skvěle oddechové, nenáročné a myslím, že každá z nich vás svým způsobem dostane.
Tenhle příběh byl opět tak skvěle čtivý,že ho mám za dva dny přečtený. Miluji knihy, kde je zakázaná láska. Ovšem to bolení srdce, když jsou od sebe je horší.
Tento příběh...Farrah a Jace. Farrah je ségra Nathana, který je nejlepší kamarád Jace... Ano, před ním se skrývají... A když to praskne, není to hezké. Bude vás bolet srdce. Farrah mi bylo tak strašně líto...

,,Co kdybychom o tom nějakou dobu prostě nepřemýšleli? Jenom chci být nějaký čas s tebou."
,,A potom co? Co se stane, až nám ten čas vyprší?"
,,To vyřešíme, až to přijde."
,,To zní jako návod na katastrofu."

Nathan se zachoval jako totální blbec. Chápu, že byl naštvaný, ale tohle přehnal. Chápu, že byl možná naštvaný z toho, že to tajili, ale nemůže se jim divit. Strašně mě mrzelo, jak se to semlelo.
A taky mě mrzelo, za jakých okolností se zase viděli. U Jace bylo vidět, jak ho mrzí, co se stalo. Na Farrah bylo strašně znát, jak ji to zasáhlo a změnilo. Nedivím se.
Konec je opět skvělý. Epilog mě tedy dostal úplně. Jak se během chvilky můžou věci zamotat. Ale zvládl to skvěle i Jace i Nathan, naštěstí. ️
V knize je spousta emocí. Krásná chemie a jiskření. Skvělé erotické scény, které podle mě Penelope zvládá psát vždy na jedničku.

17.08.2022 4 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Aaa!!! Konečně! Konečně jsem se i já dočkala finálního dílu Savage trilogy.
PROMIŇ. NEMĚL JSEM NA VYBRANOU.

Musím říct, že to byla zase jízda! Autorka má totiž tendenci nechat otevřené konce, takže na další díl netrpělivě čekáte! Kniha se četla sama. Prostě to hltáte a najednou -konec.
Je tu plno akce, napětí, samozřejmě peprných scén.
Já jsem tým Kane už od prvního dílu. Já ty #badboy v knihách miluju. Musím přiznat, že Kane je za mě lepší než Lachlan (to jemno mě vždy rozesměje a říkám mu Lachtan z Mount trilogy). Je to ,,menší padouch" ale pořád se nebojí zabíjet každého, kdo by chtěl ublížit jeho ženě. ️️
Byla jsem dost překvapená událostmi, které se stali. Jakože chudák Temperance... Tohle si prožít... Tak určitě lidí zabiju sama! Líbí se mi, co nakonci udělala Tempe pro Kanea. ️ Po tolika letech...

Dokonalá jendohubka.
Tuhle sérii i předchozí sérii Mount trilogy, vám opravdu doporučuji! Knihy se skvěle čtou, nenudíte se u nich. Jen doporučuji koupit vždy rovnou celou sérii. ️

17.08.2022 5 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

VŠECHNO MOHLO BÝT PERFEKTNÍ. ALE ONA SE MUSELA HNED ZAMILOVAT.
No, a nejen ona. Ale taky Ryan a taky já! Do nich.

Tahle kniha je docela tlustá. Má nějakých 442 stránek. Ale slupnete to jako malinu. Příběh je to Slow burn... což absolutně nevadí! Čtení utíká samo, hltáte každou stránku, slovo od slova.

,,Měl jsi v hlavě důležitější věci. Závažnější problémy."
,,Ne... Měl jsem v hlavě...tebe."

Já se přiznám, že do Ryana jsem se zamilovala hned. Namakaný, potetovaný a má piercingy. Hodně piercingů... Já být na místě Ivy, potřebuji ochranku i v noci. Samozřejmě kvůli pavoukům.
Úplně chápu ale Ivy, že chtěla před tím jejím životem utéct a cítit trochu svobody. Její rodiče jsou podle mě fakt strašný. Chápu tu část o ochraně, ale ne to, že ji budou mluvit do toho, na jakou školu půjde.
Seznámení Ivy a Ryana bylo za zajímavých okolností. Chudák se toho málem nedožil. To je tak, když ženské při řízení koukají na polonahé chlapy. (Chápeme myslím si každá, že v tu chvíli jde řízení stranou. - sranda ) Při jejich druhém setkání to Ryan opět málem chudák nepřežil. Pak už to šlo samo..️

,,Jak se tvářím?"
,,Jako idiot. Miluju tě, slyšíš? Miluju na tobě všechno. Piercingy, tvoje kérky, tvoje komplexy, strachy, a dokonce i tvůj divný humor. Miluju tě se vším, co k tobě patří, a jestli řekneš ještě jedno jediné slovo o Alexovi, jednu ti vrazím."
Při čtení jsem cítila tu chemii mezi nimi. To chvění, kdykoliv si byli blíž než by měli. Každou chvilku s nimi jsem si užila. A můžu říct, že mám díky téhle knize novou oblíbenou autorku. Miluju tu knihu a celým srdcem vám ji doporučuji!! Naprosto. Dokonalá. ️

,,Polib mě ještě jednou, prosím"
,,Tohle nesmíme," řekl tiše a utekl z pokoje.

17.08.2022 5 z 5