ivetapl ivetapl komentáře u knih

Exodus Exodus Kate Stewart

ZA TEMNÝCH NOCÍ ŽIVĚ SNÍM
O LASCE POCHOVANÉ,
KDYŽ SLUNCE NA OBZORU ZŘÍM,
SRDCE MI TO LÁME.

Po prvním dílu jsem se na tenhle tak strašně moc těšila. Teď ho mám dočtený a srdce šíleně zlomené!!
Zlomené za Cecílii (nesnáším to jméno), za Seana, za Francouze,...za Dominika. ️

Stalo se toho tu tolik. Třikrát jsem brečela. Prostě jsem četla a po tvářích se mi kutálela slza za slzou.

Tak strašně jsem si myslela, jaký je Sean s Dominikem hajzl...pak se mi srdce rozlámalo nejvíc.
Přiznám se ale, že Tobiáše miluju úplně stejně jako ty dva. On je takový ten hajzl, kterému dovolíte zlomit vám srdce, i když s tím bojujete. A že tady budete bojovat. Budete se chtít za Cecílii rvát. Budete chtít vrátit čas a budete chtít udělát něco, co by jim dalo trochu víc času...
Budete kroutit hlavou nad činy Tobiáše. Možná ho budete chtít nenávidět. Ale stejně se do něj zamilujete ...

Tuhle knihu miluju a nesnáším zároveň. Tahle autorka ...wow!! Takhle mě dostala jen Amo Jones. A možná ani tak ne...
Se zlomeným srdcem a to fakt hodně zlomeným, vám tuhle sérii strašně,strašně doporučuji!!!
Kniha je na dvě části. A těžko říct, která vás zlomí víc....

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Knihu jsem četla pomaleji. Nějak mi to rychleji prostě nešlo. V knize se objevilo docela husté ,, téma", které mě dostalo. To co se stalo Belle jsem totiž absolutně nečekala. A nemyslím její zdravotní stav. Její pověst ji předchází a musím říct, že si na mě užívala opravdu hodně. O to víc mě překvapilo, že je právě s Rafem.
Rafe, to je zlato. ️ Co mu provedla jeho ex... Nadávala jsem na ní, ale pak sem jí pochopila. Bez ní by zase nebyl s Belle. Líbí se mi jeho povaha, to jak se staví k nezávaznému sexu. Nejvíc ale to, jak pomáhal Belle. ️

Těším se na další díl, který bude o spolubydlící Belle - Lianne.
V knize najdeme staré známé postavy, za což jsem ráda. Grahama miluju pořád. I když vím, že ho ženské srdce nezajímá.
Jo, sérii doporučuji dál. ️ Nenechte se ale zmást anotací. Je trošku zavádějící....

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Kdo L.J.Shen už zná, tak ví, že vám dokáže zlomit srdce.
Já musím říct, že u mě se jí to opět povedlo. Ale taky ho zase zalepila.
,, Šikanoval jsem ji, protože jsem ji miloval.
Miloval jsem ji, protože to byla jediná holka, která když se na mě podívala, tak neviděla prachy, postavení, krutost ani bezcitného prince.
Viděla jen mě."

Tento díl pojednává o Vaughnovi, synovi Viciouse -Barona.
A Lenoře, dceři známého sochaře Edgara Astalise.

Jak jsem psala výše, tento příběh vám opět zlomí srdce. Vaughn je sice bezcitný princ, ale budete ho milovat. Jeho tajemství jsem odhadla cca v půlce knihy. A dost mě dostalo. Tohle je totiž hrozné... Hrozné v knize, ale ještě horší v reálném životě. ,
Lenny byla silná. Podle mě tedy. Nechápu, jak rok na škole Všech svatých přežila. Nechápu, že to zvládla... Já bych se složila.

Příběh těhle dvou vás dostane. Opět se nám ukáže, že mezi láskou a nenávistí je jen tenká hranice.
A i když jsou tyhle knihy chvilkami šílené, že nechápete, jak se někdo může zamilovat do někoho, kdo ho vlastně šikanuje...tak tady to pochopíte. Vaughna mi bylo strašně líto. Ale i Lenny, protože to všechno trpěla.
Její táta taky za moc nestál... Ale asi se to u něj dá pochopit. Naopak Vicious mě dostal. Co pro syna udělal .. v reálu se to asi nestane, tady za mě má potlesk.

Knihu opět doporučuji, asi i s kapesníčky. Jako u většiny knih od L.J.Shen...

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

Tahle série rozhodně není pro každého. Ale za sebe ji naprosto miluju a na odpočinkové letní čtivo rozhodně doporučuji!!

V téhle knize máme Harryho a Nell. Musím říct, že oba od začátku budete milovat. Hned v první kapitole vám bude jasné, jak to skončí. Ale to u všech těchto knih, protože je to jednoduché čtení. Myslím ale, že vám to vůbec nebude vadit. Co někomu možná bude vadit, že se v těchto knihách opakuje jeden a tentýž scénář - chudá holka, bohatý muž. Ale to já ráda.

„Je tak nevinná. Nezkaz ji, Harry." „Zkazit ji? Za koho mě máš?"
„Za někoho s fungujícím ptákem a mozkem, které přitahují nevinné ženy, stejně jako čerstvý sníh přitahuje děti."
„Tak nevinná zase nejsem," řekla Nell. „Jsem jen trochu společensky neohrabaná."

Harry byl skvělý, jak hned propadl Nell. Vlastně ta oboustranná chemie.
Co Nell předvedla s keřem mě dostalo. Přišlo mi trošku zvláštní, že z toho byli všichni tak paf, ale ok. Asi bych dala přednost nějakému většímu umění.
Nell je docela praštěná a hodně věcí se jí nedaří. To, jak dřív řekne co si myslí než si promyslí, že to řekne nahlas je skvělá. A Harry... Jak se jí zastává.
Damian byl pěkný hajzlík. A schovává se za tatínka v jeho věku. To je .. dětinské. O tom se přesvědčíte hned při tom, co předvede nakonci.

Ocenila jsem, že se zde objevil předchozí postavy. Will to tam slušně zabíjel. Miluju ho.
Za sebe tuhle sérii doporučuji. Skvělé zakončení.

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

ak dlouho jsem ji odkládala....
Proč sakra?!
5/5⭐
Knihy od autorky mi vždy rozlámou srdce a zase ho slepí. Její příběhy jsou plné bolesti, ale i plné něčeho... nádherného. ️
,,Člověk si nevybírá, do koho se zamiluje."
,,Možná, ale může si vybrat, jak s tím naložit."
West mi přišel jako solidní blbec. Ale s každou další stránkou, jsem si ho víc a víc zamilovávala. Zlomený kluk. S motorkou, kdo by odolal? ️
Grace jsem obdivovala. Chápala. Být v její situaci neviditelná? Víc bych si nepřála víc...Jenže ne vždy to jde. Zvlášť s jedním z nejznámějších kluků ze školy za zadkem...️
,,Tak ven s tím."
,,Přál jsem si, abych už nechtěl umřít."
,,Pak si to budu přát taky."
Zamilovaní těhle dvou bylo tak nádherné, ale i bolestné pozorovat. Jak si člověk myslí, že ochrání toho druhého i přes to, že ví, že mu tím ublíží. Jak se snaží si získat zpět ztracenou důvěru...
Některé postavy bych nakopala do zadku za jejich chování vůdči Grace...Topince, jak ji nějací říkali...

Možná bylo lepší, že se s Grace všechno podělalo.
Ona byla zjizvená.
Ale já? Já byl v prdeli...
Tenhle příběh jsem si opravdu užila. Přirovnávání Fénixe se mi strašně moc líbilo. Je tu bolest, velké emoce, zamilovanost, sliby a lži... Nádherně zpracované pocity Westa a Grace. To, jak si hráli s ohněm... Jejich polibky... Ve food tracku, v Plaze..
Život není jednoduchý. Zvlášť když se vám ze dne na den obrátí naruby...

Všema deseti doporučuji! ️

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Pokud hledáte čtivo na letní večery, je tohle to pravé!

Kimber je hustá ženská. Její hlášky a její tvrdohlavost jsou masakr. Do toho její zamilovanost. To prostě budete milovat a bavit se.

,,Zabiju ho později. Teď jsem nadržená jak stepní koza a věžím v tom až po uši, takže nejsem schopná vraždit."

No a to, co jí na začátku udělá Bradley?! Zabila bych ho. Zlomený nos je malo. A zvlášť bych ho zabila, kdybyvb zjistila důvod. Její seznámení s Matteem nebylo úplně za normálních okolností. A pak to šokující opětovné setkání. To jsem nečekala. Není divu, že mu pak Kim nechtěla věřit... Ale ten Mattea nápad, kdy Kim vracel určitou věc za něco... To jsem hltala.
Najdete tu několik hot scén. A musím říct, že stojí za to. Každá si Mattea musí zamilovat, zvlášť když říká ty krásné řeči. Já mu podlehla hned. Která by totiž nepodlehla Hraběti..pardon, Markýzovi s hezkými vlasy. ️

U knihy jsem se hodně smála. Zvlášť, když si pustila Kim pusu na špacír. Čtení si užijete, Matteo vám to zpříjemní
Tuhle sérii doporučuji všemi deseti!

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Když jsem začala knihu číst, měla jsem pocit, že čtu o Williamovi a Kate. Nakonci si říkám, že to je Meghan a Harry.

Ale příběh je naprosto top! Skvěle napsané, krásně se čte. Liv není žádná křehotinka a na začátku mě fakt dostala. Dobře mu tak! (Nicholasovi - krásné jméno )
Je zde královské prostředí, jak už kniha napovídá. Princ Nicholas, následník trůnu a ,, servírka" Olivia.

Nicholase mi bylo líto. Protože ta zlatá klec má i své mínusy. A ač mi např. domluvený sňatek v 21. století přijde zvláštní, v monarchii ho asi chápu. Musíte si udržet určitou reputaci. Ale v knize vidíme, že láska hory přenáší. To, jak se totiž nakonci Nicholas zachoval jsem absolutně nečekala, ale úplně mě to dostalo.
Liv bere Nicholase jako normálního člověka. Ne jako následníka trůnu a to je podle mě úplně skvělé. Nebála se ho poslat do háje a za to má u mě plusové body.
Za co má u mě plus Nicholas je to, jak nesoudil její rodinu. Když došlo na scénu s otcem Liv, vůbec se nezastavil a pomohl. To jsem opravdu ráda, že ,,neodsoudil" a pak si poslechl důvod ... ️
Za mě krásný pár a jsem moc ráda za to, jak jejich příběh probíhal.

Jsem velmi zvědavá na druhý díl o Hanrym, ten bude podle mého velmi zajímavý....Doufám, že v něm opět uvidíme postavu Franny, protože ta se mi opravdu líbila. Nejen chováním k Liv.
Najdete tu i několik hot scén, které věřím, že se vám budou líbit.
,,Chci tě."
,,Tak si mě vezmi."
Pokud máte chuť na oddechové, letní, romantické čtení, knihu rozhodně doporučuji.

Pěšec Pěšec Skye Warren

Tak na tuhle knihu jsem byla velice zvědavá. A přesto, že jsem ji četla četla několik dnů...(nebyl moc čas) jsem si knihu opravdu užila.
Ale vyhrál jsem já, pamatuješ? Tys prohrála.
Čekala jsem možná něco trošku jiného. (Nevím proč, ale kniha mi lehce připomínala Ukradený polibek. ) Ale dostala jsem příběh, který se čte sám, skvěle ubíhá a vy nakonci skončíte s otevřenou pusou. A chcete další díl! Přestože je to námět jako jsme četli už mockrát, chcete to!

V knize máme postavu strýčka Landona. Za mě je to odporný slizoun a doufám, že v další knize si ho třeba Gabriel vezme do parády... Samozřejmě kvůli Avery..
Do Gabriela jsem se zamilovala, hned jak Avery otevřel dveře v doupěti. Jooo, je to přesně ten badboy, kterého chcete. (A možná není zas tak zlý....) Ale taky je to ten poslední, od koho chcete pomoc. Protože on je důvod, proč tu pomoc potřebujete. Avery je podle mě dost silná! A odvážná. To co udělala, chce podle mě respekt. A obzvlášť, když je v té situaci zcela nevinně.
Šachy si tu zahrajeme až nakonci, ale stojí za to!

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Pokud hledáte knihu s #hatetolove , tak po této rozhodně sáhněte.
To, že je Kristen skvělá autorka už jsem se přesvědčila v sérii VIP. Také vřele doporučuji.

Delili je hustá. Co na srdci, to na jazyku. Občas to dávala Maconovi hezky sežrat. A on zase jí! Jejich ,,urážení", hádání se a popichování, vás bude bavit. Už od dětství se nenávidí. Ubližují si... Možná je to celé jen předehra. Protože když se po 10 letech vidí... Navazují tam, kde skončili. Tentokrát si ale oba uvědomují, že v tom je možná něco víc.... ️ Paradoxně se setkají kvůli Sam, sestře Delili. Ta mě štvala už od první zmínky o ní. A to co provedla ... Ne facku, ale pěstí by si zasloužila.

Hrozně moc se mi líbilo, jak Macon žárlil. ️ A to jak Delilu chránil a bránil je úžasné. A to si nemusel ani připustit, že ji má vlastně rád. To vidíte z jeho činů.

Moc se mi líbilo, jak si k sobě našli cestu. ️ Za sebe knihu opravdu doporučuji!!! Je vtipná, čtivá, budete se u ní culit a občas i červenat.

,, Říká se, že mezi láskou a nenávistí je jen tenká hranice...."

Král Král Devney Perry

Tohle se tak krásně četlo. Příběh utíkal šíleným způsobem. TO mezi Dashem a Bryce je úžasný. ️

Přiznám se, že konec jsem čekala trošku jiný. Ale věřím, že další díl nám toho poví víc. Já si tuhle knihu zamilovala během pár stran. A ty chvilky, kdy byla Bryce a Dash o samotě... Skvěle zpracované. Krásná chemie. To jak Dash propadl Bryce... ️️ Prostě krása! To prostředí mi přišlo úplně super. Měla jsem podezřelého, ale asi zbytečně, no. Snad v dalším díle.

Tohle noc doporučuji. Nemám úplně co říct, protože tahle kniha moc slov nepotřebuje. ️ Úžasný!!
Anotace v komentářích

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Ačkoliv bych vůbec neřekla, že tohle psala Elle Kennedy, musím říct, že tuhle sérii miluju! ️ Skvělé jednoduché, nenáročné a oddechové čtení, na jeden - dva večery. Se spoustou pikantních scén.

Tenhle příběh jsem si strašně moc užívala a nebojím se říct, že je nejlepší z celé série.
Bella, taterka a AJ, spolumajitel Hříchu. Od začátku je to šíleně čtivě a budete to hltat. AJ se snaží vypadat jako slušňák, ale s Bellou mu to úplně nejde. A líbí se mi jaký je. To samé i Bella. Má skvělé bratry a tátu, avšak musí si své místo získat.

Chemie, chtíč, touha, zamilovanost, zklamání a tak dále. To vše tu najdete. Rodiče AJ se mi ze začátku moc nelíbili, ale nakonec si mě získali. Co se stalo je smutné a že si to AJ vyčítá je srdcervoucí... Ale chápu ho. Věřím, že bych to měla stejně. ️ Tím, čím si pro sebe navzájem s Bell jsou je úžasné. A je krásné někoho takového najít.

(Scéna, kdy si AJ spletl podnik byla úžasná!! )
Za sebe sérii rozhodně doporučuji. ️️

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Druhý díl série Savage triology. Za mě lepší než první díl. A celkově se mi to líbí víc než série Mount triology.
Tato série volně navazuje na předchozí. Takže pokud jste nečetli nevadí, ale vyspoilerujete si nějaké věci... Každopádně doporučuji číst obě dvě! Ale pozor! Autorky knihy končí otevřeně. Takže kdo nemáte nervy na to pak čekat, doporučuji počkat než vyjde poslední díl.

Myslela jsem si, že do Kanea jsem se zamilovala už v prvním díle. No, spletla jsem se. Totálně jsem se do něj zamilovala tady. Strašně se mi líbí, že se nebojí si přiznat, že se do Tempe zamiloval.

To jak je vůči Tempe ochranitelský. Úplně ji chápu, že se zamilovala.
Tempe je silná a zvládá to vše, co se kolem děje s přehledem. Nedá se. To je dobře.
Ovšem ten konec? Uf. To mi zase Meghan dala zabrat na nervy.
Doufám, že to je jinak než jak se zdá.
V knize je několik scén . A ty má Meghan zmáknute na jedničku. Tohle opravdu umí.
Tento díl mi přišel ještě čtivější než předchozí. Knihu nemůžete odložit. A vzhledem k tomu, že je členem tenká, máte knihu přečtený za večer, pokud máte čas. Pokud ne, tak za večery dva. ️
Meghan miluju!! A je jedna z mých nejoblíbenějších autorek.

Hra na druhou Hra na druhou Zuzana Holčíková

Kniha je celkem tenká, má velká písmena a čte se sama.
Pojednává o věkovém rozdílu mezi Nelou, mámou od dvou kluků, které je k čtyřiceti. No a Benem, kterému bude dvacet.
Poprvé jsem četla knihu, kdy je takhle velký věkový rozdíl. I rozdíl v tom, že je starší žena.

Vlastně hned od začátku jste vhozeni přímo do děje. Postavy jsou popsány skvěle. Jen teda třeba Romana mi přišla zvláštní. Já bych se asi jako matka nezachovala stejně. Ale co vím, když jsme v té situaci nebyla ,žejo. Do Bena bych se zamilovala. I ve svém věku. Takže chápu Nelu, že ji to k němu táhlo. ️ U Bena se mi líbilo, jak dával najevo své city. Že se toho nebál.

Občas mi Nela přišla, že s Benem mluví jak se svým dítětem. Což se asi dá pochopit.
V knize můžeme ,,vidět", jak bojuje s tím, co je správné. Jestli jít za svými city nebo rozumem.
Moc se mi líbila část, kdy Nela jela za Benem do Kladrub. Úžasné popsané....

Na konci knihy nám dá autorka prostor pro naší fantazii. A vy při čtení konce bude mít minimálně slzy v očích.

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Tohle autorské duo mám velice ráda a mám doma všechny jejich knihy. Z téhle jsem si ale nesedla na zadek tak, jak jsem očekávala. Je to oddechovka, která neurazí...

Začátek mě dostal. Ten jsem si opravdu užívala. Declena jsem milovala jen co promluvil. Hned od toho, jak se snažil Molly přesvědčit, že je vhodný spolubydlící. ️ Kdo by takového nechtěl?
Co mi vadilo a vadilo by mi to i v reálném životě. Tak je oslovování ,, Bytná".. Hrozné slovo.

Ty ,, hlavní vedlejší" postavy Willa a Julii jsem neměla ráda. Nesedl mi ani jeden... nemastný, neslaný. Nevím, co na nich viděli Declen s Molly ....
Super je, že jsou to ,,obyčejní" lidé. Žádný velcí šéfové a tak. Zase skvělá změna.

Líbilo se mi zaměstnání Molly.

V knize se objevují i závažná témata, jako například deprese a bipolární porucha. Ale kdyby o tom nemluvili, ani si nevšimnete, že by tím Declan měl trpět... ‍️

Kdyby byla kniha tenčí, vůbec by mi to nevadilo. Chvilkami se mi čtení táhlo...
Každopádně bylo hezké vidět, že pokud někoho milujete, jste schopni odsunout své štěstí, cíle... Kvůli tomu druhému. ️

17.08.2022 3 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Ze začátku jsem se nějak nemohla začíst. Ale pak se to zlomilo a já si knihu užila, tak jako předchozí dvě.

Jo má skvělý styl psaní. U jejích knih se opravdu od srdce zasmějete. A že tady jsem se opravdu nasmála, protože Poppy je fakt třída.
Kniha je ,,Hate to love". A že to tam mezi nimi opravdu jiskří. Strašně jsem chtěla, aby už se něco mezi nimi stalo. Protože vždy, když už jsem si říkala: ,,Jooo!" Se něco přihodilo a mezi nimi se nic nestalo.

Trošku mě zaráželo, že Ryan najal Poppy... Protože co si budeme, v reálu opravdu nevěřím, že by ji někdo najal. Hlavně je opravdu šílená. Má strašnou, ale opravdu strašnou smůlu. Budete si říkat, jak někdo takový může vůbec být. A ještě k tomu zaměstnaný. Po tom, co předvede na pohovu.
Zfalšovat životopis... Jméno... Převlek... Myslím, že ve skutečnosti by to neprošlo. Přeci jen je potřeba občanka a tak...

Další postava, Emma, se mi moc líbila. Prdlá puberťačka, která potřebuje mámu. A to chápu. ️ Dává to Ryanovi všechno sežrat a chudák to musí ,, trpět"... Protože mu nic jiného nezbývá... Pak mu pomůže Poppy a to mi přišlo úplně úžasné.
Klapalo jim to spolu úžasně. Všem třem. Než to Ryan ke konci zvoral. Tím mě dostal. ‍️ A překvapila mě Emma, jak mu to ,,nandala". Protože přesně to potřeboval!!

Za sebe knihy od autorky doporučuji. Pohodové čtení, které se čte samo.

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

Vůbec bych neřekla, že to je stejná autorka, která napsala sérii Stage dive.

Ze začátku jsem byla nadšená. No, první tři kapitoly. Pak to šlo nějak lehce do kopru.
Alice není zvyklá na luxus. Proto mě docela dost překvapilo, jak si hned ,,zvykla" na peníze a luxusní oblečení. I když tvrdila, že ne.. viděla jsem v tom opak.
Dost mě mrzelo, jak Alici ze začátku Beckova rodina přijala a jak o ní mluvili. Catherine mi teda pila krev dost. Ale ocenila bych více jejího zapojení v knize. Je tam jen párkrát, přitom má velkou roli...
Ta rodina byla hodně porouchaná.... Kvůli penězům a společenskému postavení, bohužel.
Myslela jsem si, jak je Beck skvělý a pak to podělá. To jeho rozhazování penězi mi docela vadilo. ( Šíleně bohatý fakt sedí) Další věc, která mi přišla zvláštní byla ta, jak Beck odmítal sex. To jsem snad v knize ještě neviděla. To bylo docela...divný. ‍️ Alice pak vypadala jak nadržená nymfomanka. A když u k tomu došlo, tak si s tím mohla Kylie trošku víc pohrát no...
Celý příběh Alice a Becka je strašný rychlý. Vlastně po týdnu se Alice stěhuje přes půl země za Beckem... A samozřejmě to končí zásnubami po pár týdnech vztahu. ‍️

Čtení mě úplně nebavilo. Přiznávám, že nevím, jestli se ke knize někdy vrátím, tak jako se vracím k sérii Stage dive. Další díl se připravuje, jsem zvědavá, takže se do něj určitě pustím.
(Obálka se taky moc nepovedla )
Anotace v komentářích

17.08.2022 2 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Tahle kniha je docela tlustá. Má nějakých 442 stránek. Ale slupnete to jako malinu. Příběh je to Slow burn... což absolutně nevadí! Čtení utíká samo, hltáte každou stránku, slovo od slova.

,,Měl jsi v hlavě důležitější věci. Závažnější problémy."
,,Ne... Měl jsem v hlavě...tebe."

Já se přiznám, že do Ryana jsem se zamilovala hned. Namakaný, potetovaný a má piercingy. Hodně piercingů... Já být na místě Ivy, potřebuji ochranku i v noci. Samozřejmě kvůli pavoukům.
Úplně chápu ale Ivy, že chtěla před tím jejím životem utéct a cítit trochu svobody. Její rodiče jsou podle mě fakt strašný. Chápu tu část o ochraně, ale ne to, že ji budou mluvit do toho, na jakou školu půjde.
Seznámení Ivy a Ryana bylo za zajímavých okolností. Chudák se toho málem nedožil. To je taky když ženské při řízení koukají na polonahé chlapy. (Chápeme si myslím každá, že v tu chvíli jde řízení stranou. - sranda ) Při jejich druhém setkání to Ryan opět málem chudák nepřežil. Pak už to šlo samo..️

,,Jak se tvářím?"
,,Jako idiot. Miluju tě, slyšíš? Miluju na tobě všechno. Piercingy, tvoje kérky, tvoje komplexy, strachy, a dokonce i tvůj divný humor. Miluju tě se vším, co k tobě patří, a jestli řekneš ještě jedno jediné slovo o Alexovi, jednu ti vrazím."
Při čtení jsem cítila tu chemii mezi nimi. To chvění, kdykoliv si byli blíž než by měli. Každou chvilku s nimi jsem si užila. A můžu říct, že mám díky téhle knize novou oblíbenou autorku. Miluju tu knihu a celým srdcem vám ji doporučuji!! Naprosto. Dokonalá. ️

,,Polib mě ještě jednou, prosím"
,,Tohle nesmíme," řekl tiše a utekl z pokoje.

09.08.2022 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Tohle bylo skvělé.
Autorka napsala sérii Objekty touhy. Já tu sérii miluju, ale vím, že není pro každého. Ale jedno vám řeknu. Pokud tu sérii/autorku nemáte rádi, tak téhle knížce stejně dejte šanci! Nebudete litovat.
U knihy jsem se dost nasmála, skvěle se četla. Příběh je z pohledu obou, což je super. Lucifer a Zvoněnka jsou opravdu super.
Obdivuju Chelse, jak se s tím poprala a chápu, že udělala co udělala. Je praštěná a jen tak se nedá. Luna je skvělá. ️
Damona miluju i přes tu jeho tvář, kterou chce aby svět viděl. Sice se choval jako blbec, ale má odpuštěno.
Líbilo se mi, že v knize není bůh ví jaký problém mezi hlavními postavami. Za to jsem ráda. Opět zde najdeme nějaké ty erotické části - upozorňuji, že tím vlastně kniha začne. Ale Penelope je má skvělé zmáknute.

Zajímá mě více věcí o bratrovi Chelse a stejně tak o bratrovi Damona.
U postav si určitě zamilujete i Dicka, tedy Richarda.
Za sebe doporučuji a těším se na další díl.

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Tak tohle byla slušná jízda! Kam se na to hrabe Mount triology.
Tuto sérii můžete číst i přesto, že jste právě Mount triology nečetli. Je to stejné místo, objevují se tam i Kiera s Mounthem, ale nic z předchozích knih se nerozvíte.

Takže ke knize. Celou dobu jsem čekala, kdy bude pohled JEHO a ne jen Temperance. (Hrozné jméno. ) Dočkala jsem se až na posledních třech stranách. A stejně jsem se o něm nic nedozvěděla. Ani jméno!!! A vadilo mi to? Vůbec!
Rovnou vás připravíme na to, že tu nenajdete žádný příběh. Nic se nedozvíte. O něm, jen něco málo o Tempe. Ale vynahrazuje to ta část, kdy máme... Dost boží erotické scény. To vám řeknu, opravdu lepší jak v první sérii! A hned hezky od začátku! Takže pokud hledáte knihu na jeden večer, plnou sexu, bez pořádného příběhu, takovou jednohubku... Tak po tomhle rozhodně sáhněte! A připravte si něco tvrdšího na pití.
Jen upozorňuji, že po tomhle konci budete nutné chtít další díl!

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Rovnou vysvětlím, proč jsem dala 0,5⭐ dolů. Rozjezd. Než se potká Asha s Profesorem sympaťákem. Pak knihu nechcete odložit a hltáte to!
Za sebe říkám, že Profesora miluju! Je to hajzlík, ale boží! Miluju jejich pošťuchování, jejich sarkasmus. Jejich hádky. Osobně bych po něm vyjela hodně brzy. A to jeho vyprávění? Tím mě taky dostal.
Pan romantik se mi líbil. Hodně. Ale tohle je podle mě mnohem lepší!! ( I přes ten pomalý začátek.)
Ráda bych si přečetla knihu, kterou Profesor napsal. To se bohužel nestane. Ale i ten kousek v této knize je úžasný.
Zase zjistíme, že občas je opravdu fajn si promluvit hned. Vše si vyříkat. Občas by věci díky tomu dapadli jinak. Lépe.
Za sebe doporučuji! A potřebují další díl.