iveta3867 iveta3867 komentáře u knih

Spasitel Spasitel Andy Weir

4 hvezdicky davam.jen proto, ze martan byl o chlup lepsi.. i tak to bylo neuveritelne ctive a napinave.. a miluju zaver knihy!

17.09.2023 4 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

No, velkou část knihy jsem měla pocit, že je to nudné čtení, hodně mě vtáhnul do děje až soud, pak zase vlažné, ale ke konci to nabralo obrátky a až na úplném konci jsem pochopila smysl celé knihy.. takže nakonec palec nahoru :-)

07.07.2023 4 z 5

Noc trifidů Noc trifidů Simon Clark

Vlastne me to temer nebavilo..

19.03.2023 2 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Velmi napínavé, rozšířilo obzory.. fakt skvělé čtení!

21.01.2023 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

4* dávám jen proto, že první dvě knihy byly dechberoucí.. vlastně mě zklamal téměř celý průběh děju, konec šokoval, vůbec jsem to nečekala.. ale trochu mi vadilo, že to bylo celé takové až moc zamotané a zmatečné, měla jsem pocit, že už se v tom zase tolik nevyznám.. no jsem zvědavá na další díly :-)

19.07.2022 4 z 5

Útěk do divočiny Útěk do divočiny Jon Krakauer

Vlastně jsem z knihy trochu zklamaná.. o aljašském putování je v celé knize pouhých cca 30 stran a já měla očekávání mnohem vyšší.. ale příběh samozřejmě velmi drsný..

04.12.2021 3 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Hezky se četlo, ale měla jsem asi trochu větší očekávání :)

05.10.2021 4 z 5

Jsem ráda, že jsem tuto knihu poslouchala ve formátu audio, nevím, zda bych ji neodložila v knižní podobě, některé věci na mě asi byly moc eso :).. ale poslouchalo se to cestou autem docela příjemně..

14.04.2021 3 z 5

Pianista Pianista Władysław Szpilman

Netřeba slov...

30.01.2021 4 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Kniha me zacala bavit az od poloviny.. ze zacatku mi prisla velice zmatena, celkove bez vetsiho deje.. konec to trochu vynahradil:-)

27.11.2020 3 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Zajímavý, občas až filosofický pohled na lásku s děsivým koncem..

06.11.2020 3 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

zase trochu jiný příběh a pohled na situaci v protektorátu.. pěkné..

02.11.2020 4 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Další nepřekonatelná fantasy sága. K mé smůle jsem viděla dřív seriál, i tak mě kniha dost baví????

19.10.2020 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Silna cetba.. jsem toho plna.. tema 2.svetove valky me neprestava fascinovat.. velmi doporucuju..

17.07.2020 5 z 5

Noc ve znamení tygra Noc ve znamení tygra Michel Honaker

Hodně čtivé a napínavé..

29.04.2020 4 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Kniha velice mile překvapila.. po dlouhé době nenáročné čtení, moc pěkně se četlo..

25.04.2020 4 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Z knihy mam obrovsky rozporuplne pocity.. zacatek byl skvelej, ctivej a kdyby se nekdo rozhodl v dile pokracovat jakozto v thrilleru, byl by to uspech.. ale jelikoz se nepovazuji za vericiho, tak pro me byla druha cast pribehu tezka, neuveritelna a mnohdy az smesna.. asi ji nedokazu ocenit..

20.04.2020 3 z 5

Potomci mlčení Potomci mlčení Sabine Dittrich

Tato kniha neurazila, ani nenadchla.. na toto tema jsou mnohem lepsi knihy..

08.04.2020 3 z 5

HHhH HHhH Laurent Binet

Takze takhle.. tema velke, o tom neni pochyb, ale pro Ty, co cetli Dva proti Risi je to jen slaby odvar.. navic, mi docela dost vadilo "prodluzovani" knihy autorovymi myslenkami, zda formuloval odstavec tak, jak chtel.. co se ale musi nechat, tak tam bylo o Heydrichovi par faktu navic, ktere jsem predtim nevedela..

05.04.2020 3 z 5

Exodus Exodus Leon Uris

Nejraději bych těch hvězdiček dala ještě více.. Dlouho jsem se této knize bránila, bála jsem se, že to bude moc politické a nebudu tomu rozumět.. ale opak je pravdou... kniha mi dala ohromné množství zajímavých faktů, které jsem o situaci Židů bezprostředně po konci 2.světové války nevěděla a příběh byl neuvěřitelně čtivý... tato kniha rozhodně patří mezi ty nejlepší, které jsem v životě četla!

24.02.2020 5 z 5