Ivet7 Ivet7 komentáře u knih

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

Skvělé čtení, chtěla bych taky tak umět stárnout.

05.06.2022 5 z 5

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

Nenáročné čtení, myslím že i od začátku předvídatelný konec, ale za mně určitě příjemná oddychovka.

05.06.2022 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Do první půlky mi přišel děj těžkopádný, ale pak to dostalo spád a nemohla jsem se odtrhnout. Konec a rozuzlení bylo hodně zajímavé.

02.09.2020 5 z 5

Cesta pravého muže Cesta pravého muže David Deida

Knížka je zajímavá a poučná. Doporučuji přečíst nejenom mužům, přišlo mi ale, že některá "poučení a rady" se vlekly a opakovaly. Knihu jsem si koupila a určitě si ji ještě někdy otevřu.

09.01.2019 4 z 5

Moc hezká knížka, možná se mi líbila víc než první díl. Našla jsem tam i odpovědi na mé pochybnosti.

04.01.2017 5 z 5

...hezká oddechovka, ráda si přečtu i druhý díl.

01.12.2016 3 z 5

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Johanna Spyri

V dětství jsem se k této knížce bohužel nedostala. Dostala se mi do ruky až teď a přečetla jsem jí jedním dechem. Je to nádherná knížka s dojemným příběhem.

13.10.2016

Katova dcera a čaroděj Katova dcera a čaroděj Oliver Pötzsch

Tento díl se mi líbil, ale zdál se mi chvílemi vleklý.

21.08.2016 4 z 5

Místy pro mě dost extrém ...

09.05.2016 1 z 5

Pollyanna Pollyanna Eleanor H. Porter

Moc hezká knížka, doporučuji bez ohledu na věk....

09.05.2016 5 z 5

Příliš mnoho náhod Příliš mnoho náhod Carol Higgins Clark

Knížka mě moc neuchvátila, příliš mnoho postav, rozvleklý děj, pro mě tak trochu zmatek.

17.05.2015 2 z 5

Pohodlné lži Pohodlné lži Randy Susan Meyers

Téma knížky bylo zajímavé, ale chvílemi byla knížka nudná a zdlouhavá. Nakonec jsem se ní prokousala.

17.05.2015 3 z 5

Katova dcera a černý mnich Katova dcera a černý mnich Oliver Pötzsch

Hezká knížka, tento díl se mi líbil víc než ten první. Zajímavé zápletky a rozuzlení. Už se těším na další pokračování.

22.02.2015 5 z 5

Návrat Pařížana Návrat Pařížana Julia Stagg

Knížka se mi líbila, autorka poutavě popisuje městečko a okolní přírodu. Po přečtení jsem zjistila, že knížku předchází "Hostinec", ale to nevadí, ráda si jí přečtu.

30.08.2014 4 z 5