Ivet_V Ivet_V komentáře u knih

Blízko Blízko Kevin Panetta

Čekala jsem to mnohem lepší. Na ten vibe to byla hrozná nuda. Je to přirovnávané ke Srdcerváčům, to mi vůbec nepřijde. Bylo to zdlouhavé. Nic se tam nedělo a když se něco stalo, tak hrozně hrr a bez nějakých náznaků nebo příčin.

25.03.2024 3 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Taková standartní erotika. Dobře se to četlo a rychle to plynulo. Něco tam bylo trochu přitažené za vlasy, ale to tak v tomto žánru bývá. Díky tomu konci si pravděpodobně přečtu i další díl.

25.03.2024 3 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Tento díl se mi líbil mnohem víc než první. Děj mě mnohem víc vytáhl a do postav jem se mnohem lépe vžila. A Luca byl skvělý, tady se trochu otevřel a já jsem si ho hrozně oblíbila. A ten úplný konec byl skvělý, úplně mě to navnadilo na další díl.

02.03.2024 4 z 5

Tajemství domu Thornů Tajemství domu Thornů Margaret Rogerson

Krásné pokračování Kouzla rodu Thornů. Moc ráda jsem sledovala postupně vážnější vztah mezi Nathanielem a Elizabeth i po skončenčení původní knihy. Bylo tam spoustu úsměvných momentů a jejich špičkování zde taky nechybělo. Taky jsem byla ráda, že to navazuje na otevřený konec ohledně Silese. I když stále nevím, jestli je dobrý nebo ne, tak ho taky hrozně zbožňuju.

27.02.2024 4 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Ta to bylo úžasné! Dlouho jsem čtení odkládala, ale teď tu knihu úplně zbožňuju. Od chvíle, kdy se tam objevil Nathaniel, jsem si to ohromně užívala. Natahnielův sarkasmus doplňoval Elizabeth. A jak se neustále špičkovali, prostě skvělé. A Silas, u něho jsem na začátku nevěděla jestli ho mám ráda, nebo ne, ale ke konci jsem si ho začínala mít fak ráda a po tom konci ho úplně zbožňuju. Děj odsípal a byl plný akce, v některých částech jsem byla fakt napjatá, co bude dál. V mnoha chvílích mi bylo i smutno a slzely mi oči, a to se mi fakt nestává! To je důkáz, že je to opravdu dobrá kniha.

25.02.2024 5 z 5

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

Tento díl se mi dokonce líbil víc než ten první. Mia byla zase skvělá. Jen bych chtěla trochu víc Ashlin. Ale v tomto díle bylo podle mě mnohem více děje, rychleji to plynulo, ale hlavně jsem si mnohem víc oblíbila vedlejší postavy.

24.02.2024 5 z 5

Všechno je láska: Myšlenky pro vaše srdce a duši Všechno je láska: Myšlenky pro vaše srdce a duši Jenna Ortega

Byla jsem překvapená, jakou formou je to psané. Citát a potom předání moudra vztahující k tomu citátu. Taky mě překvapila, kolik toho takto mladá žena může předat.

23.02.2024 3 z 5

Šťastně až do smrti Šťastně až do smrti Julia Quinn

Bylo to opět krásné. Na začátku bylo skvělé se zase vrátit ke každé postvě. Violet jsem celou dobu zbožňovala a těšila se na její novelu. Musím říct, že mě to trochu zklamalo. Čekala jsem něco trochu hlubšího, ale i tak se mi to líbilo.

22.02.2024 4 z 5

Na tuto knihu jsem byla zvědavá. Ke kriminalistice mám blýzko, tak mě zajímalo, jak o ní bude vyprávět tento významný kriminalista. Taky mě zaujal koncept, že je to celé psané formou rozhovoru. A musím říct, že z obou věcí jsem byla nadšená.

22.02.2024 5 z 5

Biblické příběhy Biblické příběhy Ivan Olbracht (p)

Přečetla jsem si to jen z jediného důvodu, a to protože se často setkávám ve škole nebo v knihách na narážky, které odkazují právě na biblické příběhy. Já jsem je nechápala, tak jsem si to přečetla. Bylo to utrpení, jak jsem předpokládala, ale jsem ráda, že jsem to přečetla a hlavně, že je to už konečně za mnou.

12.02.2024 2 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Četla jsem to jako povinnou četbu. Příběh mě bavil, ale nenacházela jsem žádný hlubší význam. Ten prvotní příběh mě bavil, ale abych tam našla něco k zamyšlení, musela jsem to opravdu hledat a nic moc tam nenašla. Možná, že to bude lepší, když si to přečtu za pár let v úplně jiném rozpoložení.

12.02.2024 4 z 5

Dívka v přestrojení Dívka v přestrojení Greer Macallister

Tak tady jsem dostala něco úplně jiného než jsem čekala. O to to bylo lepší. Jedná se pouze o určité části života Kate jako detektivky a ne o plynulý děj. Kate je skvělá silná hrdinka, která si jde za svým. Její detektivní práce v té době mě taky ohromně nadchla.

05.02.2024 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Tak to mám přečtené po druhé a tentokrát v angličtině. Sentimentálně si vzpomínám, jaké bylo ji číst poprvé a pořád je to stejně dokonalé.

01.02.2024 5 z 5

Odkaz Hawthornů Odkaz Hawthornů Jennifer Lynn Barnes

To bylo super. Opět samý zvrat, až se z toho zamotá hlava. Avery i bratři Hawthornovi byli skvělí. Ale občas mi přišlo, že to je až moc překombinované.

01.02.2024 4 z 5

Recept na lásku Recept na lásku Jarrett Melendez

Čekala jsem trochu něco jiného. Ano, bylo to romantické, roztomilé a miloučké, ale hrozně se to táhlo a skoro nic se tam nestalo. Postavy byly super, ale byly moc ploché na to, abych se do nich vžila.

01.02.2024 3 z 5

Před svatbou Před svatbou Julia Quinn

Opět mě to bavilo, akorát mi už chybělo to nadšení jako u prvních dílů. Na začátku jsem se bála milostného trojúhelníku, ale potom se to vyvíjelo úplně jiným směrem. Bylo hezké poznat blíž Gregoryho a poznat jak nahlíží na starší sourozence.

24.01.2024 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Moje první plnohodnotná kniha v angličtině. Jsem na seby pyšná, že jsem knihu přečetla i bez nějakých větších obtíží. Záměrně jsem zvolila jednoduchý příběh, který znám. Byl to po letech krásný návrat do Bradavic.

15.01.2024

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Poslouchala jsem jako audioknihu, protože to byl můj první cestopis, tak jsem chtěla vyzkoušet, jak mi to bude sedět. Navzdory humoru a talentu autora a dobrého vypravěče, toto prostě není můj šálek kávy. Ale to není chyba té knihy, ale moje.

09.01.2024 3 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Mám ráda Sherlocka Holmse, takže pro mě příběh nebyl překvapením. Ale co mě překvapilo, bylo jak dobře se to četlo. Fakt skvělý, jen bych si přála aby se na naší škole z toho dalo maturovat.

01.01.2024 4 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Poslouchala jsem to jako audioknihu. Úplně mě ta kniha překvapila. Možná to bylo i tou hudbou, ale úplně mě vtáhla a v některých částech mi i mrazilo. A navíc tam byl jeden zvrat za druhým.

01.01.2024 5 z 5