ivedoo ivedoo komentáře u knih

Pár stránek navíc Pár stránek navíc Lin Rina

Krásné doplnění Kroniky prachu, kde jsem mohla blíže nahlédnout do jednotlivých hlavních i vedlejších postav knihy. Nejvíc pro mne byl příběh Elisy, která je velice zajímavě napsaná. Potěšil mě recept na sušenky :)

09.01.2023 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Po dlouhé době jsem narazila knihu, která je pro mne ta pravá! Konečně jsem si u ní neříkala, že ji musím dočíst protože ji mám rozečtenou. Trošku se cítím jako pan Reed, který musel také dočíst všechny rozečtené knihy, i když ho tak nebraly. Všechny postavy byly tak skvěle napsané a nejvíc jsem si užila bratry Reedovi, takové hezké zpestření příběhu. A to jiskření mezi Ani a Thomasem. Obě postavy mě zasáhly u srdce. Ani je pravá knihomolka, která je v té době velmi odvážná a silná žena. Chtěla bych být trošku jako ona. A pan Reed, nad ním jsem se úplně rozplývala, takový mrzout :) Ihned jsem si musela číst další příběhy od Liny.

09.01.2023 5 z 5

Krev a med Krev a med Shelby Mahurin

2. díl napsaný aby se neřeklo. Absolutně mě to nezaujalo. V porovnání s 1. dílem naprostý propadák. Uprostřed knihy jsem to málem vzdala. Četlo se to příšerně, ani nevím o čem to skoro bylo, nemohla jsem tomu dát 100% pozornost, nešlo to...

21.06.2021 3 z 5

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

Naprosto úžasná kniha, která se četla úplně sama. Za poslední dobu jedna z nejlepších. Učitě by to chtělo nějaké pokračování. Trošku rozvést Snowa, jak vymýšlel téma hladových her, jak se stal prezidentem a další.

23.12.2020 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Naprosto úžasné čtení, nemám slov. Líbí se mi prolínání všech pohádkových postav. Skvělá autorka.

28.09.2020 5 z 5

Prokletá krev Prokletá krev Ange

Slátanina na entou, ale dočetla jsem do konce, prostě jsem musela XD

14.07.2020 3 z 5

Zlatá věž Zlatá věž Holly Black

Bála jsem se, že to bude čtení pro prcky, jelikož to začínalo 12 letým Callem, ale naprosto mě to očarovalo a tato série mě zcela pohltila. Musím říct po dlouhé době skvělá série, která se mi četla přímo úžasně. Takových zvratů a překvapení, naprostý skvost :)

05.05.2020 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Naprostá nádhera, tento díl mě v jednu chvíli dostal k slzám, kdy jsem řvala jak želva a v další mi vykouzlila úsměv na tváři. Naprosto nejlepší z celé trilogie, určitě se ke knížce zase někdy vrátím.

01.02.2020 5 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Naprosto skvělé fantasy, autorka je jedna z těch nejlepších. Naprosto jsem se do příběhu dostala a ztratila jsem se v něm, kdy jsem nevnímala okolí jen ten příběh. Přečteno jedním dechem. V 1. díle jsem sice měla radši Tuckera, ale teď jsem si hodně oblíbila Christiana. Nevím komu fandit víc :D Možná mě tento díl bavil více než 1.

25.01.2020 5 z 5

Štěstí v lásce Štěstí v lásce Kasie West

Moc se mi tato kniha líbila. Bylo to takové oddechové a milé počtení.

04.11.2019 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Tyjo takových stránek, pomalu jsem to četla 2 týdny, ale jako všechny knížky od Sarah J. Maas nezklamala, i když musím říct, že oproti prvním dílům byla trochu slabší. Dvojice a jejich příběhy už nebyly tolik rozepsané, ale to by měla knížka přes 1500 stran :D Ale konečně pořádně završení :D

29.10.2019 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Naprosto jsem se do té knihy zamilovala. Skvělé postavy a skvělý příběh. Knížka mě pohltila od 1. stránky. Colleen to prostě umí. Skvělá jako každá knížka od ní!

13.09.2019 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Tato kniha byla mnohem lepší jak 1. díl, měla jsem ji ihned přečtenou :) Jako pár Matt a Hottie mně přirostli prostě k srdci, neskutečně se k sobě hodí :D

05.08.2019 5 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Naprostá pecka ❤ Příběh jsem hltala od 1.stránky. tento 1.díl ze strany Tylera je mnohem lepší. Pořád jsem se každou stránkou těšila na vyprávění z dětství Tylera, naprosto nečekané. Během příběhu jsem prožila spoustu emocí, i ty slzy ukáply. Doporučuji!

28.07.2019 5 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Skvělá kniha, i moc dobře napsaná :)) Ale Mare moc nemusím a hlavně ty její přezdívky! :D Jako bohyně blesku a rudá královna, jakože cože? :D Jako pokaždé co to čtu, tak kroutím očima, ale jinak za mě povedená série :)

23.06.2019 4 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Ještě lepší než nejlepší! Dani a Kit, celou dobu jsem doufala, že se dají dohromady a že se to nějak vyřeší. Kniha je naprosto skvěle napsaná. Vtáhla mě do sebe od 1. věty. Už chci další příběhy! :)

18.06.2019 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Naprosto úžasná, nemám slov. Od českého autora bych nečekala tak dobrou knihu a ještě k tomu s tématem LGBT, moje úplně první. Už aby byly další knihy od Thea. Série se mi četla absolutně úžasně. Oba hlavní hrdiny jsem si ihned zamilovala, prostě Dani + Kit :)

18.06.2019 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Nádherná a dojemná knížka ❤️ Připravte si kapesníčky, budou potřeba :)

16.05.2019 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Další skvělý díl, který jsem měla přečtený během večera :D Cole je moje nejoblíbenější osoba, prostě sexy a vtipný dobrák :D Shay jsem ze začátku nemusela, ale postupem času jsem si ji oblíbila. Prostě tyhle dobré konce miluju..

28.04.2019 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Snad zatím nejlepší z celé série. Bylo to zase něco jiného a to se mi líbí. Nečekala bych, že Hannu tak ovlivní 1 kluk, že se jich vzdá úplně :D Bylo to dost napínavé a přečetla jsem to za den, doporučuji :)

26.04.2019 5 z 5