ivca0956

BrisingrBrisingrChristopher Paolini

Suprová fantasy série, vřele doporučuji.

01.10.2016

EldestEldestChristopher Paolini

Velmi čtivý a poutavý příběh, stejně dobré čtení jako Eragon.

01.10.2016

Harry Potter a princ dvojí krveHarry Potter a princ dvojí krveJ. K. Rowling (pseudonym)

Super počtení stejně jako předcházející díly :)

03.08.2016

Harry Potter a Ohnivý pohárHarry Potter a Ohnivý pohárJ. K. Rowling (pseudonym)

Kniha mě moc bavila, už jsem ji četla poněkolikáté a stejně se od ní nemůžu odthnout.

01.09.2015

Harry Potter a vězeň z AzkabanuHarry Potter a vězeň z AzkabanuJ. K. Rowling (pseudonym)

Knihu jsem četla už po několikáté a znovu mě dokázala vtáhnout do děje a opět se mi líbila :)

18.08.2015

Harry Potter a Tajemná komnataHarry Potter a Tajemná komnataJ. K. Rowling (pseudonym)

18.08.2015

Harry Potter a kámen mudrcůHarry Potter a kámen mudrcůJ. K. Rowling (pseudonym)

Už jsem knihu četla po druhé a líbila se mi stejně jako prvně :)

NetvorNetvorAlex Flinn

Krásné relaxační čtení, kniha se mi líbila, ale trochu pozměněné filmové zpracování se mi líbí o trochu víc.

01.07.2015

Nádherná svatbaNádherná svatbaJamie McGuire

Oddechové čtení, pokud jste četli předchozí dva díly určitě se Vám bude líbit :-)

21.06.2015

Hvězdy nám nepřályHvězdy nám nepřályJohn Green

Dojemná a napínavá knížka, kterou můžu jen doporučit!!

21.06.2015

VykoupeníVykoupeníLisa Jane Smith

Velmi čtivá, napínavá a super knížka no adreagování

Slabé místoSlabé místoLisa Jane Smith

Pro mě velmi napínavé a kniha je bavila.

Rubínový kruhRubínový kruhRichelle Mead

Takový konec jsme neočekávala, ale moc se mi kniha líbila, stejně jako ty předchozí

Stříbrné stínyStříbrné stínyRichelle Mead

Pro mě super knížka, podle mého stejně napínavá jako předchozí. Za mě mohu jen doporučit ;-)

16.03.2015

HostitelHostitelStephenie Meyer

Velmi povedená kniha, od druhé poloviny jsem se nemohla odtrhnout. Děj byl zajímavý a byla jsem s ním spokojená, celkem dost věcí jsem nečekala. Moc pěkné!

03.12.2014

Učiněná katastrofaUčiněná katastrofaJamie McGuire

Trochu jsem se obávala, že když vím děj, tak mě knížka nebude bavit, ale vůbec to tak nebylo, četla se sama a nemohla jsem se od ní odtrhout.

22.11.2014

Prázdné místoPrázdné místoJ. K. Rowling (pseudonym)

Ze začátku jsem se ztrácela ve velkém množství postav, ale od 2/3 knihy jsem se nemohla odtrhnout od děje. Pěkná knížka.

22.11.2014