ivca.jaresova ivca.jaresova komentáře u knih

Přežijí? 45 příběhů, kdy život visel na vlásku Přežijí? 45 příběhů, kdy život visel na vlásku Pierre Bellemare

Všechny příběhy se mi líbily, ale radši jsem měla ty, co končily dobře

28.07.2014 5 z 5

Polibky smrti Polibky smrti Robert Lawrence Stine

Knizka se mi velmi libila. Cetla se sama a nemohla jsem se od ni odtrhnout. Velmi se mi libil dej knihy.

14.07.2014 5 z 5

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Nicholas Adams (p)

Cela knizka se mi libila, mela zajimave tema a byla skvele napsana, ale trosku jsem nepochopila zaver, jako to uplne na konci, kdyz tam prisel ten serif...
Tento dil mi ze vsech ctenych stop prisel (zatim) nejlepsi

29.06.2014 4 z 5

Návnada Návnada Kent Messum

Knížka se mi moc líbila. Přála jsem si jí asi dva měsíce a nakonec jsem jí dostala od mamky k svátku. Knížka mě nezklamala a přečetla jsem jí jedním dechem za den. Na knížce byl zajímavý také popis smrtí jednotlivých lidí.

19.04.2014 5 z 5

Cesta do středu Země Cesta do středu Země Jules Verne

Tahle knížka se mi líbila asi nejvíce. Četla jsem předtím 2 knížky od Verna, ale moc mne nezaujaly. Pak jsem dostala tuhle od učitele za povinnou četbu a myslela jsem si, že budu stejně ''nudná'' jako ty dvě co jsem četla. Knížka mne ovšem mile překvapila, občas jsem se i zasmála. Mám ráda dobrodružné knížky, proto byla tahle knížka skvělá volba.

17.03.2014

Zombie blondýny Zombie blondýny James Brian

Knížka se mi moc líbila. Přečetla jsem ji během dvou nocí. Líbil se mi námět. Knížka se mi líbila, protože byla s nápadem. I konec mi přišel dobře promyšlený.

16.03.2014

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Knihu jsem si zamilovala, už díky Percy Jacksonovi, což je první série. Oblíbila jsem si postavu Piper, která mi přišla jako fajná holka :3

16.03.2014 5 z 5