IvankaM IvankaM komentáře u knih

Z vůle Luny Z vůle Luny P. C. Cast (p)

P. C. Cast naprosto miluju, proto jsem se na její sólovou sérii strašně těšila.
Ale pro Kristovy rány, tohle bylo hodně špatný.
Přímá řeč byla naprosto nepřirozená, do půle knihy děj skoro vůbec neubíhal. Alepsoň se to četlo rychle.
Konečně mě to chytlo až na nějaké straně 400.

24.02.2018 2 z 5

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Napodobenina Padesáti odstínů šedi a trocha Sexu ve městě.
Po týdnu, co spolu spali, si už pomalu vyznávali lásku.
Naprostá slátanina a nesmysl. Alespoň se to rychle četlo.

23.02.2018 2 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Že by to bylo něco světoborného, to se o knize říct nedá, ale bylo to příjemné čtení se špetkou humoru :)

16.02.2018 3 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Naprosto úžasné. Bylo to jiné, než předchozí díly, ale strašně mě to bavilo a čtení mi trvalo asi 6 hodin (Fakt jsem nemohla přestat)

13.02.2018

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Příbeh a celkové zpracování knihy bylo nádherné, jenom ten konec mi přišel takový zvláštní a chvilku mi trvalo se začíst. Ale fakt moc doporučuji.

13.02.2018 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

PANEBOŽE!
Na tuhle knihu jsem se strašně těšila, protože naprosto m i l u j u všechno, na čem se Elle podílí. A nezklamalo mě to :) Blakea jsem si zamilovala hned, jak vypustil to svoje “Žíši”. Bylo to tak naprosto úžasnýýýýý!

10.02.2018 5 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Za mě teda nejslabší díl od spisovatelek.
Docela mi trvalo, než jsem se začetla. A přijde mi, že London byla v předchozích knihách popisovaná naprosto jinak. Taky to, co se stalo mezi Miou a Lukem tady bylo popsáno, jako by o nic nešlo, přitom v předchozích dílech to tak strašně hrotili.
London a Luke se mi k sobě ani moc nehodili. Postrádali tu jiskru a chemii...
Bohužel trochu zklamání.

03.02.2018 3 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Tenhle díl se mi asi líbil nejvíc. Knihu jsem otevřela v 22, že si přečtu pár kapitol před spaním a ve 4 ráno jsem ji dočítala.
Bylo tam méně sexuálních scén a delší dobu se tam přátelili a byl tam větší vývoj těch postav a to jsem si zamilovala.
Ale upřímně jsem ráda, že série končí. Každý pár měl po třech fakanech a já upřímně nevím, kdo je čí. Už tam bylo těch postav fakt moc.

Ale ten konec byl úžasný... Fakt nádhera. Samantha je a bude jedna z mých nejoblíběnejších spisovatelek.

02.02.2018 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

prostě bez komentáře.
Byla to dokonalost. K tomu není co dodat.

01.02.2018 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Opět netřeba komentáře.

22.01.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Nevím co k tomu dodat. Je to prostě dokonalost. Prostě Harry.

21.01.2018 5 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

Začala jsem to číst v době, kdy jsem měla náladu na naprosto jiný žánr, takže žádné překvapení, že jsem knihu po chvíli odložila. Teď jsem se k ní zase dostala a dočetla jsem ji během 24 hodin.
Jako bylo to dobré a určitě se těším na pokračování (hlavně protože jsem si zamilovala Reichise). Ale zase ne že by mě to úplně nadchlo. Posledních 80 stránek bylo prakticky furt to samé a akce tam bylo zase přespříliš.

18.01.2018 3 z 5

Caraval Caraval Stephanie Garber

Strašně úžasná kniha.
Byl to nový a kouzelný svět, do kterého jsem se ráda ponořila. Děj se nikde neseknul, krásně plynul a já prostě nemohla přestat číst.
Ale na to, jaká to byla celou dobu jízda, mi konec a rozuzlení přišlo trochu slabší :)
A teď nevím, jestli se těšit na druhý díl nebo ne, protože je převážně o Telle a ta mi prostě nesedla.

17.01.2018 5 z 5

Krverůž Krverůž A.G. Howard (p)

Strašně dlouho mi trvalo, než jsem se začetla. Asi tak do poloviny knihy. Pak jsem zbytek dočetla během jednoho dne.
Nebylo to špatné, ale zase nic extra. Fantoma opery naprosto miluju a hádám, že v tématu bylo strašně moc potenciálu, který spisovatelka nevyužila.
Ale přečtení nelituji.

12.01.2018 3 z 5

Dospelosť je mýtus Dospelosť je mýtus Sarah Andersen

Při čtení jsem se tu dusila smíchy a musím říct, že jsem nenašla nic víc přesného, co by sedělo na moji osobu :D

03.01.2018 5 z 5

Půlnoční klenot Půlnoční klenot Richelle Mead

Na tuto knihu jsem se tak moc těšila a nezklamala mě.
První díl byl takový víc plný romantiky a postrádal akci. Ale tento? Ten byl akce plný. Strašně mě to bavilo, furt se něco dělo a dost mi to pomohlo se rozvzpomenout na první díl.
Navíc se mi strašně líbil ten vztah Granta a Miry plný sarkasmu a laškování.
Za mě perfektní. Nemohla jsem se odtrhnout a bylo to se mnou tak špatný, že jsem četla do 4 do rána a pak měla nějaké dvě hodiny spánku před školou.

03.01.2018 5 z 5

Thorovo kladivo Thorovo kladivo Rick Riordan

K tomu není co dodat.
Bylo to naprosto super a úžasné a vtipné. Jako vždycky.
A docela fandím Magnusovi a Alex (Sam ještě úplně neodhazuju, ale vypadá dost in love s Amirem).
A ten konec?! Tak moc se na to setkání těším.

02.01.2018 5 z 5

Utajené orákulum Utajené orákulum Rick Riordan

Uncle Rick to udělal zase.
Donutil mě si zamilovat další jeho knihu.
Miluju, jak se tam zmiňují a objevují postavy a události z předchozích dílů. Rickův styl psaní je strašně jednoduchý a tak nanuceně vtipný. Hrozně moc jeho knihy miluju.

29.12.2017 5 z 5

Maskované město Maskované město Genevieve Cogman

Musím říct, že to bylo mnohem lepší jak první díl.
Bylo to plné akce, což bylo super, ale někdy toho bylo zbytečně až moc. Příklad: když utíkali. Bylo to zbytečně dlouhý a komplikovaný.
Ale bože prostě Irene a Kai? OTP!!!!

28.12.2017 4 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Docela dost dlouho mi trvalo, než jsem se do toho začetla, i když mě to strašně bavilo. Prostě mě to hned nepohltilo. Pak mě to konečně chytlo. A byla to naprostá pecka.
Jediný, co mě furt rozčilovalo bylo Lii pokrytectví ohledně lhaní. Po celou dobu knihy nedělala nic jiného než lhala a přetvařovala se a předstírala a přitom to furt vyčítala Rafovi a Kadenovi.
Když se bavíme o těch dvou, je to první knižní série, kdy si nejsem jistá s kým ji shipovat. Až do konce jsem byla na vážkách.
Protože ten konec?! PANEBOŽE! Jak to tak bývá, konec byl naprosto dokonalý a otevřený...
Strašně. Moc. Se. Těším. Na. Další. Díl.

27.12.2017 4 z 5