ivankaax ivankaax komentáře u knih

Jehla Jehla Karel Žilák

O něco lepší než první díl, ale i tak se ke knize vracet nebudu.

06.08.2012

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

Souhlasím s názorem, že kniha je spíš dívčí románek, akorát že hlavní hrdinka má leukémii. Ale nesouhlasím, že Tessa byla sobecká a dětinská. Ona umírala, byla mladá, chtěla žít. Zdravý člověk těžko pochopí co se honí hlavou nemocnému a ještě takhle mladému, který má mít celý život před sebou.
Naopak mně byla Tessa sympatická, její černý humor, její ironie.. jak si dokázala splnit svoje sny předtím než umře. Byla lidská, ne dokonalá hrdinka, ale obyčejná holka.

01.08.2012 3 z 5

Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa Valerie Freiová

Kniha je vtipná, čte se dobře, ale některé seznamovací příběhy mi přišly hodně přitažené za vlasy, ač autorka tvrdí že ne.

28.07.2012 2 z 5

Oko za oko Oko za oko James Patterson

Výborná detektivka s překvapivým koncem.

27.07.2012 4 z 5

Pusinka Pusinka Karel Žilák

Knížka se dobře čte, ačkoliv co se týče příběhů drogové tématiky, je to jedna z těch slabších.

26.07.2012 3 z 5

Muž pod schody Muž pod schody Marie Hermanson

O něco lepší než Ta, která se dívá. Kniha mě od začátku pohltila a od druhé poloviny napětí gradovalo, že se od čtení nešlo odtrhnout.

23.07.2012 5 z 5

Nikdo tě nemá rád Nikdo tě nemá rád Judy Westwater

Nedokážu pochopit jak jedno dítě mohlo zažít tolik bolesti. Drsná kniha.

20.07.2012 5 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Výborný thriller, napínavý od začátku do konce. Žádná hluchá místa a zbytečná omáčka, nedalo se od toho odtrhnout. Doporučuji!

16.07.2012 5 z 5

Ta, která se dívá Ta, která se dívá Marie Hermanson

Oddechovka, ideální na večer s knihou. Je dobře čtivá. Za mě spokojenost.

13.07.2012 3 z 5

Stále nezvěstná Stále nezvěstná Chevy Stevens (p)

Jakmile jsem se začetla, tak se nedalo přestat. Od začátku do konce nebyla část, která by mě nudila. A konec mě mile překvapil. Doporučuji :)

07.07.2012 5 z 5

Upálená zaživa Upálená zaživa Souad

Netřeba komentáře. Každý by se měl takovou knihu přečíst.

02.07.2012 5 z 5

Kniha mě moc nezaujala, nelíbil se mi styl jakým byla psaná, chvílemi mě nudila. Ale jelikož je kraťoučká, tak jsem ji přečetla celou :)

28.06.2012 2 z 5

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

Šokující, drsné a nechutné, i přesto se mi kniha líbila. Nedokázala jsem přestat číst, ačkoliv u některých scén jsem opravdu "valila oči" a hlavní hrdinku bych nejradši několikrát profackovala.
Každopádně část sexuálních praktik z chlíva si asi budu pamatovat navždy :D

26.06.2012 5 z 5

Protože tě nemohu přestat milovat Protože tě nemohu přestat milovat Sidonie Kermack

Knížka se čte moc hezky, celkem i zaujme a zabaví, ale mě trošku zklamal konec. Přišlo mi to nereálné, až moc přitažené za vlasy a celkově jsem čekala něco jiného.

22.06.2012 3 z 5

Vím, o čem mlčím - Heroin, toxíci a konec jako sladké nic Vím, o čem mlčím - Heroin, toxíci a konec jako sladké nic Veronika Pánková

Mám ráda knihy s drogovou tématikou a Vím, o čem mlčím bych zařadila na žebříček mezi TOP - My děti ze stanice ZOO a Memento. Moc se mi líbila (pokud se to tak dá nazvat).

18.06.2012 4 z 5

Na lásku se neumírá. Jen to občas bolí. Kurevsky. Na lásku se neumírá. Jen to občas bolí. Kurevsky. Anna Adamová

Kniha se mi moc líbila, hned od prvních stránek jsem se začetla a už nemohla přestat :) Každopádně jsem občas při čtení měla smutnou, depresivní náladu. Je to život, ale ty nevěry mi nedělaly zrovna moc dobře.

15.06.2012 4 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Kniha mě bavila, ale určitě bych nesrovnávala se sérií Twilight. Vím, že jsem si tenkrát půjčila i druhý díl, ale ten už jsem nedočetla.

13.06.2012

Memento Memento Radek John

Memento patří mezi TOP knihy o drogách, společně s My děti ze stanice ZOO.

13.06.2012 5 z 5

Deník jedné mrchy Deník jedné mrchy Suzanne Hawley

Knihu jsem četla pár let zpátky, ale bavila mě. Co stránka, to hlasitý smích. Doporučuji, nenáročné a zábavné čtení.

13.06.2012 odpad!

Miluji příběh Marleyho, jak film i knihu. U knihy (filmu) mi proběhne tolik emocí - smích, štěstí, smutek, pláč.

12.06.2012 5 z 5