Ivanka83 Ivanka83 komentáře u knih

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Opět skvělý přednes Martina Stránského. Ten jeho hlas bych mohla poslouchat donekonečna.
A co ke knize ještě dodat? Asi jen, že to byl i pro mě nejlepší díl. Skvělé zakončení série. Až je mi líto, že je už konec. Naštěstí se můžeme těšit na Murtagha.

24.04.2024 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Já jsem nadmíru spokojená. Dostala jsem co jsem zrovna potřebovala. Oddechové čtení se spoustou romantiky, erotiky, napětí a trochu hudby.
Doufám, že bude pokračování.

21.04.2024 4 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Posloucháno jako audiokniha s úžasným přednesem Martina Stránského. Opět to nemělo chybu.
I slzu jsem musela zatlačit.
Už se těším na pokračování.

29.02.2024 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Čtu již po několikáté. Tentokrát čteme sérii s dcerou.
Stýskalo se mi po kouzelnickém světě a jsem ráda zpět. Opět maximální spokojenost.

13.11.2023

Fantastická zvířata. Brumbálova tajemství: Úplný scénář Fantastická zvířata. Brumbálova tajemství: Úplný scénář Joanne Rowling

Pěkný návrat do kouzelnického světa. Ještě budu muset shlédnout film.

13.11.2023 3 z 5

Parádní. Nejen pro fanoušky HP.
Zajímavosti nejen z natáčení. Doplněno fotografiemi.
Vrátili jsme se zpět do Bradavic a moc jsem si to užila.
A nemůžu si pomoct, najednou mi je Drako o něco bližší.
Tom to neměl vždy jednoduché a obdivuji ho za to, jak se s tím srovnal a ještě se s námi o to podělil.
Doporučuji.

31.10.2023 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Knihy jsem poprvé četla již v dospělosti, když už jsem měla děti. Ale dřív, než jsem shlédla filmy. Úplně mě kouzelnický svět pohltil.
Nyní jsem sáhla po ilustrovaném vydání a do světa kouzel se vrátila spolu s osmiletou dcerou. Opět úžasný zážitek.

20.09.2023 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Z počátku jsem měla problém se začíst, až konečně přišel na scénu tajemný Profesor.
Pak to nabralo neskutečný spád, kdy jsem se nedokázala od knihy odtrhnout. No a najednou zvonec a je tu šťastný konec. Až mi to přišlo líto, když jsem otočila poslední stránku.
Fakt mě bavili.

18.09.2023 4 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Knihu jsem dostala od kamarádky a už se mi na ní začínalo prášit. Tak jsem se na ni s chutí vrhla a byla to jízda.
Raven je skvělá, tolik jsem ji fandila.
A od Daltona bych si nechala zrenovovat i verandu :-D

18.09.2023 5 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

To jsem přesně potřebovala... romantickou oddechovku se šťastným koncem.
Sofii i Westona jsem si celkem rychle oblíbila. A Hraběnku během Vánoc bych s chutí navštívila.
Škoda jen těch chyb v překladu a zbytečného používání vulgárních slov.

27.08.2023 4 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Další skvělé dobrodružství s Robertem v hlavní roli.
Knihy Dana Browna jsou skutečně čtivé, i když mám pocit, že se sobě dost podobají.
Nevadí. Dám si teď několik jiných autorů a pak se s chutí pustím do pokračování.

22.08.2023 4 z 5

Duna Duna Frank Herbert

Posloucháno jako audiokniha.
Ke knize jsem se dostala až po shlédnutí filmu. Jak film tak kniha mi uchvátila.
Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

06.07.2023 5 z 5

Za hranou Za hranou Meredith Wild

Tak to bylo něco... Z milostného trojúhelníku trvalý vztah ve třech (nebo ve čtyřech? )
Pořád jsem čekala co Will provede, a že Liv skončí s Ianem. No, to jsem se pěkně spletla :-)

17.06.2023 4 z 5

Písečníci a bludný asteroid Písečníci a bludný asteroid Václav Dvořák

Moc pěkná dětská kniha, která bavila jak mého 12-ti letého syna a 8-mi letou dceru, tak i mě.

17.06.2023 4 z 5

Tajemství princezen z Diamantové komnaty Tajemství princezen z Diamantové komnaty Ana Serna Vara

V knize je spousta cizích slov a složitá jména, což osmileté dceři komplikovanou čtení.
Výhodou jsou větší písmena.
Jinak děj byl celkem zajímavý, nechybělo dobrodružství, zábava, velké tajemství a první láska.

02.05.2023 3 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásně pansané. Nedokázala jsem se od knihy odtrhnout. Annu jsem si oblíbila během pár stránek. A po Heřmánkovém údolí se bude stýskat i mně..

08.04.2023 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Líbilo se mi to o něco víc než Hipnotizér, ale bylo to zbytečně dlouhé.

29.03.2023 3 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Posloucháno jako moje úplně první audiokniha. V podání Martina Stránského jsem si poslech neskutečně užila.

Těším se na další dobrodružství s Eragon a Safírové.

24.02.2023 5 z 5

Temný anděl Temný anděl Meredith Ann Pierce

Ale jo. Zrovna jsem něco takového potřebovala. Jednoduché, milé, pohádkové.
Určitě se mrknu i po pokračování.

17.02.2023 4 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Tak a konec zvonec.
Vše se nám krásně vysvětlilo.
V polovině knihy jsem se už docela trápila a nechápala co by se ještě mohlo přihodit. No a přihodilo. To byl šok. Konec jsem doslova zhltla...

10.02.2023 3 z 5