ivana8555 ivana8555 komentáře u knih

Jméno růže Jméno růže Umberto Eco

Úchvatné! Nádherný popis středověkého života. Konec byl hodně skličující, jako kdybych tam stála též a dívala se na tu zkázu.

05.04.2016 5 z 5

Volba Volba Nicholas Sparks

Odhodlala jsem se to přečíst, mám teda radši temnější a hlubší příbehy ale ve filmové verzi hraje můj oblíbený herec. Bohužel pro mě špatná volba. Tohle že píše chlap?! Hrozně předvídatelné a přeslazené.

05.04.2016 2 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

A já pořád čekala Happy End, no nic :D

16.02.2016 4 z 5

Krásný a zábavný.

16.02.2016 5 z 5

Athéňanka Tháis Athéňanka Tháis Ivan Antonovič Jefremov

Jedna z mých prvních knich. Stále ji mám v knihovně a občas si jí přečtu - nádherně napsané.

Oheň z nebes Oheň z nebes Mary Challans Renault

Historicky věrné a přesto klasický historický román. Velmi mě to bavilo.

Století detektivů Století detektivů Jürgen Thorwald

Uplná encyklopedie od krušných začátcích Vidocqa přes Bertillona až k moderní kriminalstice. Kniha je opatřena ilustracemi a fotografiemi. Patří k mým klenotům v knihovně.

Hannibal Hannibal Thomas Harris

Moje neoblíbenější kniha s Dr. Lectrem. Ale takovou love story jsem fakt nečekala. Konec jsem si musela přečíst asi 10x Perfektní!

Červený drak Červený drak Thomas Harris

Napínavé jako kšandy! Ale sehnat jí - to byl teda oříšek.

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Právě dočteno. Strašně napínavé! Knížkou jsem vyplnila všechen volný čas... AAle ten konec byl takový... zvláštní no.

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Hodně silný příběh. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Doporučuji!

Dracula Dracula Bram Stoker

Taková drsnější pohádka.

12.06.2015 4 z 5

Věštkyně Věštkyně Barbara Wood

Líbilo - hlavně pan kněz :)

Dynastie orla Dynastie orla Duncan Sprott

Knížku jsem dostala k Vánocům. Příběh mě bavil, přečteno za pár dní. Ale doufám že taky dožiju posledních dílů...

Dcera krokodýla Dcera krokodýla Duncan Sprott

Stejně jako jednička mě to velmi bavilo AALLLEE kde jsou sakra ty další díly??? Nesníším otevřené konce...

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Pecka! Přečteno jedním dechem - i když některé scény jsou hodně nervy drásající (pro mě jako pro pejskaře :D

Bílá velryba Bílá velryba Herman Melville

Četlo se to krásně. Autor mě velmi podrobně seznámil se životem velrybářů na lodi. Ale konec byl takový stručný, hrozně rychlý - jako kdyby to autora přestalo bavit :/

12.06.2015 4 z 5