ivana1924 ivana1924 komentáře u knih

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Jak se četla.... občas nudně,občas napjatě.... Ale jinak dobrý

28.05.2023 4 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Četla se hezky. Hodně mi připomíná knihy od Angely Marsons sérii s Kim. Pokračují v další knize tak uvidíme. Za mě dobrý

01.05.2023 4 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Opět super

12.04.2023 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Jako všechny knihy od Angely, opět super.

06.04.2023 5 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Nevím co napsat...plný počet za to, že pokud knihu vezměte,tak ji nepustíte, dokud nedočtete. Ale to mám ostatně u všech knih tohoto tématu. Neuvěřitelné, odporné.... pravdivé :(

31.03.2023 5 z 5

Další dveře Další dveře Blake Pierce

Pohodové čtení. ;)

26.02.2023 4 z 5

Spoutaná křídla Spoutaná křídla Tanjas Darke

Pokud se dá, na něco tak hrozně odporného, napsat že se to četlo samo, tak ano četlo. Potřebovala jsem vědět víc, jak to dopadlo, utekla od něj, udělala mu něco.... I když člověk tuší, že je to nemožný, v případě manipulátora který se snaží aby se cítila ona vinná.... Nepřeji nikomu, NIKOMU, takové zacházení a těm zrudám.... Přeji, opravdu přeji, aby se s nimi zachazelo tak jak oni se svými oběťmi

08.07.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Nešlo jinak, než po předchozím dílů sáhnout na další. A bylo to zase paráda.

24.01.2021 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Jako vždy super.

20.01.2021 5 z 5

Už nejsem vaše dcera Už nejsem vaše dcera Karin Jäckel

Je strašné dát něčemu, tak odpornému, plný počet *. Ale kniha se čte sama. Obsah knihy je ale odporný. Nikdo by to neměl zažít, natož dítě. Paní přeji už jen to dobré a mnoho sil.

15.01.2021 5 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Nehodnotím zda je to pravdivé či ne. Hodnotím příběh jako takový. A ten byl neskutečný. I kdyby byla z poloviny pravda co je psané, je to strašné. Nikdo nemá právo soudit, pokud nezažil.

06.01.2021 5 z 5

Účetní z Osvětimi: Vina Oskara Gröninga Účetní z Osvětimi: Vina Oskara Gröninga Reiner Engelmann

Zajímavá kniha, z jiného pohledu. Nicméně, nemění nic na hrůzách spáchané na lidech.

05.01.2021 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Nenadchla, neurazila.

30.12.2020 3 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Za mne opět super čtení. Dokud nedočtete, nechce se vám odchazet. Těším se na další knihy.

30.08.2020 5 z 5

Lovci mamutů Lovci mamutů Eduard Štorch

Už jako povinnou četbu jsem ji nedala, no dnes po x. letech se mi dostala opět do ruky, a.... přečetla jsem, ....ale můj šálek kávy to není.

28.06.2020 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Takový průměr. Čte se dobře, ale já mám radši "akčnější"

11.06.2020 3 z 5

Hodná dcera Hodná dcera Karin Slaughter

Zajímavý, napínavý příběh. Líbila se mi.

04.06.2020 4 z 5

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

Nějak to není šálek mé kávy, ani "tenkrát", když jsem ve škole měli jako povinnou četbu, a ani dnes, když ji měla dcera. Snad bych si ji užila víc, kdybych byla kluk :)

27.05.2020 3 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

První kniha od Olsena, a četla se pěkně. Nebylo tam sice tolik akce, které jsou pro mne lepší, ale i tak jsem spokojená. A určitě neskončím jen u této knihy, která byla spíš kvůli ČV, ale v knihovně čekala již delší dobu.

18.05.2020 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Nevím zda jsem knihu četla jako dítě, ale četla se hezky. Jelikož jsem ji četla s dcerou kvůli škole, vím že docela nechápala o co v knize šlo. Když to vezmu s pohledu dítěte, ano nebudu vědět ani já. Čím je člověk starší chápe víc.

11.05.2020 3 z 5