ivag ivag komentáře u knih

Doživotí Doživotí Billy O’Callaghan

Kniha, po jejíž přečtení jsem seděla se slzami v očích a dobrých pár minut jí v sobě zpracovávala, natolik mě oslovila. Cením si toho, že autor, muž, dokázal příběh vyprávět ve dvou kapitolách očima ženy, naprosto dokonale. Určitě se k ní ještě vrátím, mám jí plnou hlavu. Nádhera!!

15.01.2022 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Kniha, kterou jsem přečetla za pár dní, doslova jedním dechem. Mám ráda příběhy, které jsou jako puzzle, které si čtenář musí sám sestavit dohromady. Líbilo se mi .... moc :-)

10.01.2019

Tři muži ve člunu (o psu nemluvě) / Tři muži na toulkách Tři muži ve člunu (o psu nemluvě) / Tři muži na toulkách Jerome Klapka Jerome

Příjemná kniha, u které jsem se bavila. Vtáhlo mě do děje a cestovala jsem s nimi. Myslím, že ani po tolika letech kniha a humor v ní neztratily nic na své aktuálnosti. Muži ve člunu se mi líbili trochu víc, než Muži na toulkách.

21.02.2018

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Klasika všech detektivek.Pokaždé v ní objevím něco nového .-)

21.02.2018 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Moje nejoblíbenější kniha, můžu jí číst několikrát do roka :-)

08.02.2018 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Četla jsem, ale ke konci už toho na mě bylo moc. Pro mě jsou daleko lepší knihy od Nesba.

08.02.2018 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Kniha, která mne opravdu chytla... postupně dávkované informace, které se někdy ukázaly jako úplně opačné... mistrně vyprávěno, skvěle vystavěno. Jedna z nejlepších knih, co jsem četla.

08.02.2018