iv.ča

19841984G. Orwell (pseudonym)

Co to k tomu napsat? Dokonalé!!!!

Šikmý kostel 2Šikmý kostel 2Karin Lednická

Naprostá bomba!

ČervenkaČervenkaJo Nesbø

Brilantní!!!

NetopýrNetopýrJo Nesbø

Moc mě to bavilo!!!

Duch domu AshburnůDuch domu AshburnůDarcy Coates

Kniha mě nadchla, poutavé a dobře se čte.

KořistKořistDarcy Coates

Skvěle napsaná kniha, příběh si dokáži představit na plátně kin a jako skutečnost někde v zapadákově v Americe. Kniha se výborně čte a je napínavá, strhne vás a nepustí. Úchvatné!!!

Schindlerův seznamSchindlerův seznamThomas Michael Keneally

Nemám, co dodat.

ZtracenýZtracenýTim Weaver

Opět nezklamal, neuvěřitelný příběh, skvěle napsaný, skvěle se to čte. Klobouk dolů.

ŠarlatánŠarlatánJosef Klíma

Velice hezká knížka o zapomenutém českém léčiteli. Líbila se mi!!!

Duchové rodiny FolcroftůDuchové rodiny FolcroftůDarcy Coates

Úplně jsem před sebou viděla děj hororu The visit. Hodně podobné!!!Knížka se mi skvěle četla, jak u Darcy je zvykem. Příběh byl dobrý. Její knížky se mi líbí.

Zelená míleZelená míleStephen King

Moje oblíbená kniha, kterou jsem četla jako mladistvá. Je skvěle napsaná, jako asi všechny knihy od Kinga. TOOOOP!!!!!

Fotograf z OsvětimiFotograf z OsvětimiMaurizio Onnis

Syrová kniha, která nedá spát. Rozhodně stojí za přečtení. Za mě všech pět!!!

Na smrtNa smrtJozef Karika

Velká kniha!!! Dočetla jsem poslední větu, zavřela knihu a rozbrečela jsem se. Absolutně mě dostala. Tahle kniha by měla být v povinné četbě na základních školách, protože jen takhle si nynější studenti představí svinstva válek. Tohle se doopravdy dělo, hnusné věci a nelidské, které lidstvo táhnou a zároveň před ním zavíráme oči. Pojďme je otevřít a mluvit o věcech, která by se neměli opakovat.

Pět kroků od sebePět kroků od sebeRachael Lippincott

Co napsat!!! Pokud jste viděli film, určitě si přečtěte i knihu a naopak. Kniha a film jsou plné emocí, které vás vtáhnou. Budete mít husí kůži, strach, radost, budete se smát a garantuji, že budete i brečet. Vše, co se od dobré knihy a filmu očekává. Za mě sto procent!!! Knížku jsem si užila od začátku až do konce.

Vyhnání Gerty SchnirchVyhnání Gerty SchnirchKateřina Tučková

Pecka!

Nikdo není domaNikdo není domaTim Weaver

Miluju jeho knížky, první knížka, kterou jsem od něho četla. Skvěle napsaná detektivka, skvost. Doufám, že se dočkáme i filmového zpracování.

Bez slitováníBez slitováníTim Weaver

Zatím poslední knížka, co jsem od Tima četla. Naprostá pecka, když jsem si myslela, že jsem příběh rozluštila, Tim mě vyvedl ze zřetele. :D

Hon na mrtvéhoHon na mrtvéhoTim Weaver

Už nevím, co bych na tohohle spisovatele napsala za chválu. Promyšlený příběh, skvěle se to čte. Úplně to vidím před sebou jako film. Jen tak dál.

SněhulákSněhulákJo Nesbø

Skvělá kniha!!

Přízraky domu CarrowůPřízraky domu CarrowůDarcy Coates

Hezký, ničím nerušený strašidelný příběh.

StrachStrachJozef Karika

Skvěle napsaný příběh, plný napětí. Výborně se mi četla, nejdříve jsem si myslela, že to bude nějaká blbost s UFO, ale příběh mě mile vtáhl do děje a líbil se mi.

Není cesty zpětNení cesty zpětTim Weaver

PECKA, PECKA A PECKA!!!!

NemesisNemesisJo Nesbø

Neuvěřitelně propletený příběh.

AsylumAsylumMadeleine Roux

Dobře se četla, ale po nějaké době mě příběh začal unavovat, stále se opakující věci, které ani pořádně nedávali smysl. Chtělo to víc.

Třetí na řaděTřetí na řaděAllison Brennan

Výborně napsaná detektivka. Příběh, který dává smysl, dobře se čte. Taky by jí mohl někdo natočit jako film. Super!!!

Na Větrné hůrceNa Větrné hůrceEmily Brontë

Tahle knížka se mi četla špatně. Depresivní prostředí a postavy mi moc nepomáhali. Přečetla jsem jednu, dvě kapitoly a knihu jsem musela odložit a znova a znova. Po druhé už bych si knihu asi nepřečetla.

Děs sídla WakeDěs sídla Wake's EndMichelle Paver

Tak co bych k této knížce řekla? Bezpochyby se dobře četla. Na přebalu knihy je napsáno HOROR-k tomu bych řekla asi jen to, že mě tato knížka teda neděsila vůbec. Takový příběh o šílenství, nic víc.

Dům na kopciDům na kopciShirley Jackson

Knížka se velice dobře čte. Děj mě pohltil a jelikož jsem viděla jak zámek hrůzy tak minisérii dům na kopci, kniha se mi líbila. Už jen z pohledu, že byla napsána v roce 1959, ztvárněna byla skvěle.

Sedm minus jednaSedm minus jednaA. Dahl (pseudonym)

Napínavá detektivka, dobře se četla. Příběh byl dobrý.

PětPětUrsula Poznanski

Příběh dobrý, ale nebyl dotažený do konce.