iv.ča iv.ča komentáře u knih

KKRD Boys - Pravidla bincárny KKRD Boys - Pravidla bincárny kolektiv autorů

Drsný, syrový, brněnský humor. Něco už bylo hodně za hranou, ale jinak špica.

11.04.2024 4 z 5

Ta, co jde první Ta, co jde první Livia Llewellyn

Líbilo se mi to, hudba ke knize super. Bylo to temné, mokré, chaoticky v mlžné sféře. Přesně jak má být dědictví Cthulhu.

08.04.2024 4 z 5

Černý kafe Černý kafe Sophie Loubière

Tak tohle byla velká jízda! Četlo se to samo a utíkalo to. Skvěle napsaná kniha, hrozně mě to bavilo. Velká jízda po route 66.

08.04.2024 5 z 5

V rouše beránčím V rouše beránčím Simo Hiltunen

Knížku jsem koupila ve slevě. Rozhodně mě překvapilo, tím, jak je dobře napsaná. Děj je drsný a kniha je to velmi dobrá.

05.04.2024 4 z 5

Zlý vlk Zlý vlk Nele Neuhaus

Dělalo mi ze začátku problém se zorientovat v jednotlivých postavách. Pak už jsem si na styl psaní zvykla. Šílené téma a dobře zpracovaná kniha.

01.04.2024 3 z 5

Střelba v Kodani Střelba v Kodani Niklas Orrenius

Třetí kniha od Prokletých reportérů. Zajímavé téma a také hodně složité, klobouk dolů před autorem, že se toho nebál a probíral téma ze všech stran. Rozhodně mě překvapilo, jaká panuje ve Švédsku situace.

27.03.2024 4 z 5

Pražské příběhy 4 - Ztraceným světem Starého Města Pražské příběhy 4 - Ztraceným světem Starého Města Dan Hrubý

Já ty příběhy miluju a celou tuhle sérii,mám všechny a všechny přečtené, tak snad vyjde další v budoucnu.

19.03.2024 5 z 5

První světová válka 1914-1918 První světová válka 1914-1918 Vladimír Filip

Rozhodně zajímavá kniha o historii 1. Světové války.

10.03.2024 5 z 5

Brno: Staré pohlednice I. Brno: Staré pohlednice I. Vladimír Filip

Moc hezká knížka o historii města Brna a jejího stavebního rozmachu. Krásné pohlednice.

07.03.2024 5 z 5

Lesní duch Lesní duch Graham Masterton

Tohle bylo děsivé, smutné, tajemné, ale také poučné. Četla jsem od autora dvě knihy a obě se mi líbili stejně jako tohle.

07.03.2024 5 z 5

Okřídlení tvorové v bouřkových mračnech Okřídlení tvorové v bouřkových mračnech Karin Novotná

Tak tady se někdo zpodobnil se Stranger Thinks. Oceňuji snahu a odvahu. Mohlo to být originálnější. Chybělo tomu hodně!!

04.03.2024 3 z 5

Pomiluj smrt Pomiluj smrt Veronika Fiedlerová

Další knížka ze série. Četla se dobře. Těším se na další.

04.03.2024 4 z 5

Poslední lov Poslední lov Jean Christophe Grangé

V knize je dost pravopisných chyb. Četla se dobře, ale úplně mě to neohromilo. Jeho Purpurové řeky byli daleko lepší.

03.03.2024 3 z 5

Osud židů z Boskovic a bývalého okresu boskovického: 1939 – 1945 Osud židů z Boskovic a bývalého okresu boskovického: 1939 – 1945 Jaroslav Bránský

Kniha je hlavně pro ty, co mají rádi historii Židovských obyvatel naší země a židovských obcí u nás.

01.03.2024 5 z 5

Honicí psi Honicí psi Jørn Lier Horst

Já ty jeho knihy miluju. Už pátá, co jsem četla a těším se na další. Skvělá práce, klobouk dolů!!!

26.02.2024 5 z 5

Bledý jezdec Bledý jezdec Laura Spinney

Kniha se dobře čte a je velmi zajímavá.

21.02.2024 4 z 5

Pokoj stínů Pokoj stínů Jan-Erik Fjell

První setkání s detektivem Brekkem. Rozhodně si přečtu další knihy.

18.02.2024 5 z 5

Židovské město pražské Židovské město pražské Hana Volavková

Moc hezká kniha o historii a vývoji židovského města pražského a bohužel jeho zničení asanací.

16.02.2024 5 z 5

Zmizelá Praha 1: Staré a Nové Město s Podskalím Zmizelá Praha 1: Staré a Nové Město s Podskalím Václav Vilém Štech

Krásná kniha o zmizelé Praze a její asanaci..škoda jen, že se zničilo tolik krásných domů a míst.

14.02.2024 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Nádija Murád

Velice silná kniha. Musela jsem číst s přestávkami, protože mi bylo těžko a zle. Přála bych si, aby všichni, co žijí ve strachu, v otroctví, v beznaději, zoufalství a ve válce čekali lepší zítřky, láska, štěstí a budoucnost.

13.02.2024 5 z 5