isi isi komentáře u knih

Polibky smrti Polibky smrti Robert Lawrence Stine

tato knížka mě velmi bavila , četla se takřka jedním dechem :D určitě doporučuji

21.03.2014 5 z 5

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

výborně napsáno :) , doporučuji

26.02.2014 5 z 5

Tichá hrůza Tichá hrůza Tomáš Korbař

tahle kniha mě tak trochu sklamala už podle názvu sem čekala více té hrůzy tohle byla spíš ,,čajčková,, verze

27.01.2014 3 z 5

Prokleté město Prokleté město Lisa McMann

Tahle knížka mně zaujala jak svým svým obalem tak obsahem. Je to první knížka, která mně kdy dokázala rozbřečet a rozhodně si ji pořídím domů.:)

18.01.2014 5 z 5

Útěk před smrtí Útěk před smrtí Jaroslav Hojdar

tato kniha se mi zdá velice poučná , nemůzu uvěřit že se něco takového vůbec dělo

06.01.2014 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

nutno uznat že jsem četla i lepší knihy , tahle mě vůbec nebavila
JEDNÍM SLOVEM JE TO BRAK.

02.01.2014 odpad!

Hra v kruhu Hra v kruhu Sergej Vysockij

tato kniha se mi velice líbyla opravdu doporučuji

02.01.2014 4 z 5

Černá magie Černá magie Lisa Jane Smith

tenhle díl se autorce nějak nevyvedl ale dá se číst

27.12.2013 3 z 5

Dracula (komiks) Dracula (komiks) Petr Kopl

na to že jsem O Drákulovi něco četla ve škole v obič podání , tak to komiksové se mi líbylo milionkrát víc opravdu doporučuji

22.12.2013 5 z 5

Morová rána Morová rána Margit Sandemo

kniha se mi vcelku líbyla děj byl sice nic moc ale dalo se to přečíst vskutku rychle takže za tři

22.12.2013 3 z 5

Tajemný anděl Tajemný anděl Lisa Jane Smith

tenhle díl mě jako jediný z celé série moc nebavil , hold se autorce moc nepovedl, ale číst se dá

20.12.2013 3 z 5

Lovci zla Lovci zla Lisa Jane Smith

Nejlepší díl celé série

20.12.2013 5 z 5

Otevřte sa, mraky Otevřte sa, mraky Denny Newman (p)

tahle knížka byla první , která mě kdy dokázala rozesmát , je velmi pěkně čtivá a velmi vtipně napsaná
ráda se k ní vracím , když si chi zlepšit náladu a trochu se pobavit :)

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

neřekla bych že je nejlepší z celé série mnohem lepší je pro mně až 5. díl série , ale tahle byla také velmi výborná , nápad skvělí a dala se velmi rychle číst a snadno zapamatovat takže nic nevitýkám

20.12.2013 5 z 5

Chameleon Chameleon Ken McClure (p)

na této knize se mi nejvíce líbily překvapivé zvraty a také to že se vůbec nedala předvídat , vřele doporučuji

20.12.2013 4 z 5

Tajuplné příběhy Tajuplné příběhy Arthur Conan Doyle

kniha se mi velice líbila , každý příběh byl jiný a o to zajmavější , jak jsem se jednou začetla nemohla jsem přestat číst dokud nebyla přečtená

18.12.2013 5 z 5