Inýk Inýk komentáře u knih

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

1.díl se mi moc líbil a tak jsem se okamžitě rozhodla přecíst si i dvojku....bohužel mě zklamalo zjištění, že je to uplně to samé jako jednička jen z pohledu Travise....proto jsem to taky nedočetla...myslím si, že je to fajn pro ty kterým se první díl líbil a řekli si, že si knihu budou chtít přecíst jeste nekdy později ....tak pak bych si nejspíš přečetla Učiněnou katastrofu ;)

01.05.2017 3 z 5

Krvavý písek Krvavý písek M. T. Majar (p)

Stejne jako prvni knizku sem ji cetla podruhy a je to stejne skveli jako napoprvi-dokonce jeste o neco lepsi na 100% si ji prejtu nejmin jeste jednou ;D.

Je mi ale neuveritelne lito ze tam neni tolik Ruben..a furt jenom ten Eliah..;(

Nejvic me ale mrzi to ze uz asi nebude 3.dil ;O

17.03.2016 5 z 5

Znamení vlka Znamení vlka M. T. Majar (p)

Knizku sem ted cetla podruhy a urcite si ji precku jeste nekolikrat. Je uzasne napsana a autorka je proste skvela!!! Ale Eliaha moc nemusim ;D

17.03.2016 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Ted sem docetla... Musim rict ze je to jedna z nejlepsich knizek co sem kdy cetla...verim ze Nekdo se mnou nebude souhlasit ale ja sem mela uplne stejny nazory jako ti lidi v ty knizce :D.

Hlavne uz se to dost rozjizdi hned od zacatku a pak uz tam sou jenom dalsi informace...ale asi tak od posledni tretiny se zacne vsechno vyjasnovat a zapadat do sebe..taky ten pocit ze uz vite jak to zkonci- je VZDY uplne mylnej ;D.

Btw taky me to totalne dolalo (i kdyz je to sci-fi / horor) a myslela sem ze to nedoctu protoze sem mela pocit ze to musim nejak zmenit ale nejde to!! XDDD

Ale proste za me je to dokonala knizka, skvele napsana, a doporucila bych ji vazne uplne vsem ale asi tak od tak deseti protoze nekdy je to vazne slozity :D a myslim ze si ji koupim a jeste dlouho ji budu cist :*

07.12.2015 5 z 5

Deklarace smrti Deklarace smrti Gemma Malley

Na knihu jsem nahodou narazila ve skolni knihovne. Nejdrive me upoutal nazev a knizni obal. Tak jsem se do toho pustila.

Právě jsem docetla. Je to krasna knizka. Moc mi ale nepasuje žánr. U knizky je napsano sci-fi, fantazy a horor. Horor to fakt neni. Neni to sice nejmirumilovnejsi ale horor ne. Jinak je to krasne napsany. Skoda ze nejsou dalsi dili. Urcite doporucuji.

03.06.2015 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Líbí se mi že je to napsaný nespisovně ;D
Jinak je to opravdu oddychovka. Neni to nej knížka co jsem kdy četla ale je to hezký

25.05.2015 4 z 5

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

Jenom jeste ze je to mozna az moc jednoduchy. Jak se ji na konci treba bojej ti bohové a tak. A jak ma taky vsechny mozny schopnosti. Ale to neva. Na to jsem si dost rychle zvykla pod "užasností" děje ;D

11.05.2015 5 z 5

Bohyně Bohyně Josephine Angelini

Knizka je naprosto uzasna (jeste ctu ale sem uz na konci :D) . Je to neuveritelne napinavy. Doufam ze bude s lukasem a jenom tak ho neodhodí..... Jeste lepsi nez prvni 2 dili. Tohle si proste prectete!!!!!!! :D

Beze snů Beze snů Josephine Angelini

Je to jeste lepsi nez predchozi dil. Skoda jenom ze lukas na ni byl tak hnusnej ake uz je to nastesti v pohode ;D. Tesim se na trojku. Urcite si knizku prectete je SKVELA!!

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

Knížka je prostě ÚŽASNÁ!!!!! Nemohla jsem se od čtení odtrhnout!!! Je to napínavý, fantazi, romantika ..... No prostě úžo!!......

10.05.2015 5 z 5

Znamení vlka Znamení vlka M. T. Majar (p)

Nemam slov. Proste bozi bozi bozi. Je to hrozne moc napinavy. Ctu uplne porad. Knitka doporucuji

15.02.2015 5 z 5

Jantarové oči Jantarové oči Vilma Kadlečková

Ze zacatku je to opravdu hodne zdlouhave a docela nezajimave ... Ale tak po 20 stranach se to rozjede a je to uzasny!!! Urcite si prectu dalsi dily!

07.02.2015 4 z 5

Tátův malý andílek Tátův malý andílek Shani Petroff

Podle komentářů asi začnu číst. Pred lety jesm to zacala cist (dostala jsem se az asi do pulky) ale moc sem tomu nerozumela ;P

14.01.2015 3 z 5

Kočičí gen Kočičí gen Thomas Brezina

Ze zacatku jsem si myslela ze to nebude nic moc. Ale ted to ctu a je to bozi. Je to dost napinavi!!! ;D

12.01.2015

Mlhovina Mlhovina Amy Kathleen Ryan

Četla jsem už všechny díli. Tahle byla sice nejdlabší ale stejnem skvělá. Tuto sérii doporučuji

11.11.2014 5 z 5

Plamen Plamen Amy Kathleen Ryan

Nejlepší kniha ze všech!! Musím číst každý den, jak mě to bavý. Knížku si určitě přečtěte

11.11.2014 5 z 5

Kočičiny Kočičiny Jana Oščádalová

Kniha je sice vtipná a pravdivá ale jinak celkem nudné čtení. Několikrát jsem se při čtení rozhodovala jestli mám knížku radši vrátit...
Nakonec jsem ji vrátila ;/

05.11.2014 2 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Jedna z nejlepsich knizek ktere jsem kdy cetla. Vsechny dili byli skvělé ale treti byl bezpochyb nejlepsi. Tuto serii urcite doporucuji ;D

05.11.2014 5 z 5

Jiskra Jiskra Amy Kathleen Ryan

Knizka je UZASNA!!! Rekla bych ze je opravdu lepsi nez predchozi dil. Treti dil bude mozna jeste lepsi (a doufam v to ;D)

05.11.2014 5 z 5