Ingrid40 Ingrid40 komentáře u knih

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Výborná kniha, vtáhla mi do děje a néé a nééé odložit, musela jsem pořád číst a hodně se držet,abych si nepřečetla konec. Rodinka teda opravdu k pohledání :D

14.03.2023 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Kniha se mi četla výborně, něco malilinko přehnané, přečteno behem dvou dnu, nešla mi odložit,pouze v případě nutnosti :D

16.09.2020 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Kniha mi rozsekla ! Na začátku čtete a čtete a pořád to je nějak dokola stejné, tak jí čtete jeden dva tři dny a pak to dostane takové grády, že jí přečtete na jeden zátah, protože jí prostě nejde odložit !

21.07.2018 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Já se na ní hrozně těšila,ale zklamala mi. Čekala jsem bohužel víc.

25.01.2018

Přečetla jsem ji za pár hodin,čte se dobře a rychle. Bavila mi o to víc,že ji psala češka.Moje sestra je vdana za muslima, 15 let zijou v Bangladezi,maji tri deti a jsou spolu velice stastni. Je to asi vyjímka.

04.09.2017 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Knihu jsem dočetla včera a dala mi docela zabrat. Na mě strašně lidí a strašně jmen ,který mi dělali problém si je zapamatovat,abych veděla kdo je kdo :o( Vše se táhlo a bylo zdlouhavé i samotné vyšetřování.Čekala jsem od knihy větší mazec a zřejmě něco jineho :o( Za mě jen 4 hvězdičky a to jsem chtěla dát 3.

20.08.2017 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Perfektni kniha, neslo ji odlozit a musela jsem se drzet, abych se nekoukla na zadni stranu kdo za tim vsim ma prsty.

02.05.2017 5 z 5