Ilsa2 Ilsa2 komentáře u knih

Atlas: Príbeh tatka Slaného Atlas: Príbeh tatka Slaného Lucinda Riley

Nádherně zakončená série o Sedmi sestrách, hlavně ten konec je velice dojemný, velký dík synovi paní Lucindy Riley.

06.09.2023 5 z 5

Poslední slib Poslední slib Kathryn Hughes

Dopis, Klíč a Tajemství byly krásné knihy, ale Poslední slib předčil všechny. Nádherný, dojemný příběh, velmi procítěně podaný.

14.01.2023 5 z 5

Bez viny Bez viny Charlotte Link

Nejlepší kniha této série, a nejhorší je konec, ta nejistota....

12.01.2023 5 z 5

Kouzlo všité do šatů Kouzlo všité do šatů Barbara Davis

Krásný dojemný příběh.

07.01.2023 5 z 5

Byt nad Seinou Byt nad Seinou Kelly Bowen

Nádherný, i když smutný příběh.

14.11.2022 5 z 5

Dcera popela Dcera popela Ilaria Tuti

Tato kniha byla jiná, velmi procítěně napsaná a pokud je to opravdu poslední díl, tak velice důstojně zakončená.

10.11.2022 5 z 5

Lest Lest Sandra Brown

Určitě jedna z nejlepších knih od této autorky

05.09.2022 5 z 5

Hradba mlčení Hradba mlčení Tracy Buchanan

Tak to byl hnus! A taková pakáž je bohužel mezi námi. Velice dobře zpracované téma se kterým se málokdy setkáme.

01.07.2022 5 z 5

S pocitem viny S pocitem viny Keri Beevis

Velmi čtivý thriller, napínavý a na prvotinu vynikající.

04.05.2022 5 z 5

Až ji najdou Až ji najdou Lia Middleton

Výborně napsaná kniha, přečteno za jeden den, protože se prostě nedá odložit. Je to děsivý psychothriller.

13.04.2022 5 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

Tak tohle byla jedním slovem HRŮZA. Nechápu proč tato kniha má tak slabé hodnocení a ani se nad tím nebudu zamýšlet. Podle mě je to vynikající psychotriller a pokud je to prvotina, tak už se teď bojím dalších knih.

07.04.2022 5 z 5

Přímo před očima Přímo před očima Jack Jordan

Tak tohle byl mazec, celou knihu si nemůžete ani oddechnout a v epilogu vás to dorazí. Jedna z nejlepších knih z nakladatelství Katto.

09.01.2022 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Zase je 5 hvězdiček málo. Ten konec mě zase rozhodil. To se prostě nedalo přestat. Když se zamyslíme proč to všechno, tak nám musí běhat mráz po zádech.

05.12.2021 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Opět čtivě napsaný triller, ale ubírám jednu hvězdičku za ten konec, který pro mě nebyl tak procítěně popsaný jako u Loutkového divadla. Ten mě tak rozhodil, že jsem potřebovala několik dní, než jsem to rozdýchala.

24.11.2021 4 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

K této knize už bylo vše napsáno, snad už jen, že i 5 hvězdiček je hodně málo.

19.11.2021 5 z 5

Ztracená sestra Ztracená sestra Lucinda Riley

Jak jinak ohodnotit knihu od této autorky, knihu, která má tak moc otevřený konec, že bude pro věrné čtenáře velice bolestivé čekat až do roku 2023 na poslední díl této famózní série. Zrovna tak velice doufám, že budou přeloženy její další knihy, na které my věrné čtenářky toužebně čekáme.

16.11.2021 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Velice dobře a čtivě napsaná kniha, dvojice detektivů nemá chybu a i když se dá ke konci vytušit proč ty všechny vraždy, přeci jenom mě ten úplný konec dostal. Připomíná mi to knihu "Já jsem smrt" od Cartera a musím říct, že u obou jsem měla slzy v očích.

09.11.2021 5 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Naprosto souhlasím s komentářem hana1039, to se prostě nedalo přestat, ještě že je víkend a já mohla číst a číst.........

02.05.2021 5 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

Děsivý příběh, který vás polapí a pustí až po přečtení. A i potom na něj dlouho nezapomenete.

25.04.2021 5 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Charlie Donlea

Velice zvláštní kniha, nedá se odložit hlavně ve druhé polovině.

19.04.2021 5 z 5