ilona6788 ilona6788 komentáře u knih

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Příběh o nemoci, kamarádství, lásce. Autor nám umožnňuje nahlédnout do mysli psychicky nemocné dívky, čím si denně prochází, jaký svádí neustálý vnitřní boj.

02.05.2020 3 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

Krásná kniha. Tři příběhy, zajímavě a působivě zpracované. Osudy tří žen, které bojují za lepší život, snaží se vymanit ze stereotypů a být samy sebou.

28.09.2018 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Kniha se četla celkem dobře, ale očekávala jsem detektivní příběh s trochou romantiky. Ze začátku je děj zajímavý, napínavý. Postupně se ale mění v romantické čtení.

12.07.2017 2 z 5

Tymiánové dopisy Tymiánové dopisy Eve Makis

V knize se střídají dvě časové roviny. Vzpomínky z deníku jsou smutné, místy velice kruté, nabádají k zamyšlení nad arménskou historií. Líbilo se mi, jak autorka popisuje soužití stárnoucích manželů, jejich příbuzných a přátel. Méně pak romantický příběh z nedávné minulosti. Celkově se kniha čte velmi dobře.

16.03.2017 3 z 5

Deset dětí paní Ming Deset dětí paní Ming Éric-Emmanuel Schmitt

Knížka se mi moc líbila. Krásné čtení, ke kávě a k zamyšlení. Přečteno za jeden den.

03.11.2016 4 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Zajímavý příběh, napínavý. Děj mi nepřišel rozvláčný, naopak. Strhující závěr. Určitě doporučuji knihu přečíst.

21.10.2016 5 z 5

Hlavní role Hlavní role Vítězslav Jareš

Měla jsem také možnost přečíst si ukázku. Kniha je napsaná poutavě, je čtivá, čtenáře ihned zaujme, děj má spád. Osud jedné herečky, její vzestup i pád, prostředí ve kterém se pohybuje, to vše je popsáno velmi působivě. Mohu jen doporučit.

28.09.2016 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha se četla dobře, zajímavě napsaná, napínavé osudy, události a životní situace z pohledů různých osob. Ke konci jsem se v tom propojení osob začala už trochu zamotávat a musela se vracet, abych zjistila kdo je kdo, některé příběhy jsou docela depresivní, ale ze života.

04.08.2016 4 z 5