ifone ifone komentáře u knih

Upír s tváří anděla Upír s tváří anděla Anne Rice (p)

Základní linie příběhu se mi líbí. Erotické pasáže jsou dechberoucí. Ale ty zdlouhavé popisy Benátek, zabydlování se a nevím, co ještě, mě tak otrávily, že jsem knihu odložila nedočtenou. Určitě se k ní chci vrátit, zajímá mě, co se s hlavními hrdiny stane, jen tentokrát budu radši přeskakovat. Což opravdu nemám ráda.

29.06.2013 4 z 5

Příběhy pro Bastet Příběhy pro Bastet Michal Rybka

Povídky mě nijak nenadchly. Nápady by určitě byly dobré, ale celkový styl vyprávění mě spíše nudil. Až na jeden příběh. Zkažený večírek. Ten jediný mi uvízl v paměti a ráda si ho čas od času znovu přečtu.

29.06.2013 2 z 5

Indigový drak Indigový drak James A. Owen

Příběh určitě neurazí, ale zároveň pro mě nebyl nijak výjimečný. Ale ta obálka... Opět jedna z knih, u které mám rozporuplné pocity - příběh nic moc, ale kvůli tý obálce bych si ji nejradši koupila :D

29.06.2013 3 z 5

I v nemoci si buď přítelem I v nemoci si buď přítelem Radkin Honzák

Knihu jsem využila pro svou seminárku o Rakovině v rodině. Zároveň v té době můj otec bojoval s touto nemocí... Bylo zajímavé si přečíst, jak lidé reagují, co by vlastně člověk neměl dělat a říkat, a přitom to považuje za nejvhodnější, a co by naopak měl říkat a jak by se měl chovat k nemocnému.

28.06.2013 4 z 5