Hufendy Hufendy komentáře u knih

Vyděrač na telefonu Vyděrač na telefonu Maja von Vogel

Kniha se pěkně a rychle četla.

30.12.2017 5 z 5

Ségra, prober se! Ségra, prober se! Thomas Brezina

Pěkné odreagování :)

30.12.2017 5 z 5

Holky jsou přece bezva Holky jsou přece bezva Karin Kampwerth

Kniha se mi líbila, i když je to spíše kbiha určená pro kluky. V některých kapitolách jsem se i zasmála. Pěkná a naučná kniha :)

17.12.2017 5 z 5

Mysterium tremendum Mysterium tremendum Sebastian Rainer

Kniha nebyla špatná. Ještě víc navodilo atmosféru, když jsem se dověděla víc o autorovi. Při čtení jsem často měla podivné záchvěvy strachu a nepříjemného pocitu, ale právě tohle na tom miluju. Zajímavě nalsaná kniha.

16.12.2017 4 z 5

Poslední Mohykán Poslední Mohykán James Fenimore Cooper

Kniha velice pěkná. Udivilo mě, že se mi knížka líbili, i když to není můj typ. Od začátku dokonce to nebylo náročné čtení. Taková odpočinková kniha. Určitě doporučuji.

28.11.2017 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Kniha opravdu skvěle napsaná. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a ten pocit štěstí, co zažíval Simon jsem prožívala i já. Opravdu super.

28.11.2017 5 z 5

Antigona Antigona Sofoklés

I když byla kniha měla málo stránek, tak to pro mě byl boj přečíst. Přišlo mi to nudné a mě se to strašně blbě četlo.

13.11.2017 3 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Knížka se mi líbila od začátku až dokonce. Musím uznat, že tahle knížka předčila moje očekávání. Krásně se četla žádný složitá slova atd. Přišla mi zajímavější jak kniha Hvězdy nám nepřály. Mnohem lepší a tady bych ten bestseller nechala. Super. Určitě doporučuji

12.11.2017 5 z 5

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

Kniha se mi četla dobře. Některé pasáže mi přišli nudné, ale jinak velice pěkně napsané :)

10.11.2017 4 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Na knihu jsem se hodně těšila. Bohužel to pro mě bylo ale nezáživné čtení. Čekala jsem od toho víc...

10.11.2017 3 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

I když kniha byla povinná četba, tak se mi líbila. Čekala jsem další nudnou knížku, ale opak byl pravdou. Některé pasáže mě přiměli se zasmát. Opravdu hezky napsané.

10.11.2017 5 z 5

Šílenství Šílenství John Lutz

Kniha se mi opravdu líbila. Od začátku do konce to bylo čtivé a napínavé. Určitě doporučuji :)

07.11.2017 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Knížka mého dětství :D. Pěkně napsaná, srozumitelná. Moc ráda se k ní vracím. Je to moje srdcovka :)

23.08.2017 5 z 5

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

Kniha se mi opravdu líbila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Na konci mě to velmi zaskočilo. Takový konec jsem si ani ve snu neuměla představit.

22.08.2017 5 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Tato kniha mě hned na začátku vtáhla do děje a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Nejzajímavější byl konec u kterého jsem si pak jenom po přečtení řekla: ,,Cože?" No prostě super kniha určitě doporučuji :)

20.08.2017 5 z 5

O životě a smrti O životě a smrti Osho

Ze začátku mě to bavilo, ale pak už to začínalo být pořád to samý. Pořád jenom meditace a jiné věci atd....Kniha asi nebyla určena pro mě.

17.08.2017 1 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Moje první kniha od Stephena Kinga a určitě ne poslední. Carrie jsem stihla přečíst za dva dny a jsem s ní naprosto spokojená

16.08.2017 5 z 5

Přes mrtvoly Přes mrtvoly Michael Palmer

Když jsem si objednala knihu, nemohla jsem se dočkat až mi přijde. Začala jsem číst a po dvou kapitolách mě to přestalo bavit. A tak jsem ji odložila s tím, že se k ní někdy vrátím. Udělala jsem chybu, že jsem ji odložila, protože od třetí kapitoly to už začínalo brát na síle. Určitě nelituji

15.08.2017 5 z 5

Léčení duše Léčení duše Osho

Kniha má mnoho způsobů a technik. Některé jsou jednoduché a některým se musíte nějaký ten čas zabývat ale nic není hned. Určitě doporučuji. Skvělé napsaná kniha :)

11.02.2017 5 z 5

Almanach tajemna Almanach tajemna * antologie

Hodně velké zklamání. Jedině co se mi tam líbilo byly obrázky a to je asi tak všechno. Já mám nadpřirozeno ráda, ale tohle mi prostě přišlo až moc nudný. I když knížky neodkládám tak tohle prostě nešlo vydržet. Myslím, že už se k ní vracet nebudu.

07.02.2017 2 z 5