ht.lenicka ht.lenicka komentáře u knih

Strom viselců Strom viselců Ben Aaronovitch

Aaronowitchův styl psaní mě prostě baví.

30.01.2020 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Tahle autorka prostě umí psát. A ti hokejisté... ☺️ Mňam...

30.01.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Abych pravdu řekla, jsem na rozpacích. Jako první jsem od této autorky četla Šéfa a z něj jsem byla nadšená. Tohle byla prostě tuctovka s přeslazeným koncem.

30.01.2020 3 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Prostě pecka. Moc jsem se bavila.

10.01.2018 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

No abych pravdu řekla, tak jsem trochu na rozpacích. Sérii "Nástroje smrti" jsem úplně hltala, ale tohle mě zatím moc neoslovilo. Tak zkusím druhý díl ( hlavně proto, že už ho mám doma ) a budu doufat, že mě to chytne.

30.12.2017 3 z 5

Nenávist až za hrob Nenávist až za hrob Jeaniene Frost

Opět jsem knihu přečetla jedním dechem. Mělo to spád, žádné zdlouhavé vykecávání a hned do akce. Prostě paráda

27.12.2017 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Přečteno za tři dny. Celá série mě moc bavila, od knih se nedalo odtrhnout. Snad vydají i Eastonův příběh.

22.12.2017 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

No prostě paráda. Přečteno za dva dny, a kdybych nemusela brzo vstávat, tak bych to zvladla i za den. Líbilo se mi, jak byla kniha psaná střídavě z Reedova a Ellyna pohledu. No a ten závěr... Hned se vrhám na třetí díl.

20.12.2017 5 z 5

Čtvrtý hrob pod nohama Čtvrtý hrob pod nohama Darynda Jones

Skvělá série, opravdu jsem se u ní bavila a je mi vážně líto, že nevydají další díly. Je to škoda, všechny postavy jsem si oblíbila a teď to končí. Ach jo. Možná to zkusím v angličtině, ale bojím se , že to nebude ono.

13.12.2017 5 z 5

Temné touhy Temné touhy Kresley Cole

Pokud by měl někdo zájem, nabízím šestý díl této série v angličtině.

03.11.2017 5 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Občas to bylo dost zdlouhavé, ale ve výsledku se mi celá série opravdu líbila a určitě si ji za nějakou dobu znovu ráda přečtu.

08.10.2017 4 z 5

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

Tahle série mě opravdu baví. Hned se vrhám na další díl a opravdu doufám, že vyjdou i ostatní knihy.

Prorok Prorok Amanda Stevens

Asi moje nejoblíbenější série. Duchové, hřbitovy, to je moje. Už se moc těším na další díl.

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Trochu jsem se bála, protože knihy jsou určeny mladším čtenářům. Ale série mě nadchla. Knihy jsem přečetla za čtyři dny a byla bych moc ráda, kdyby autorka napsala pokračování. Prostě úžasné.

08.10.2017 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Ze mě fanynka této série opravdu nebude. Množství vedlejších příběhů mě rušilo natolik, že jsem knihu ani nedočetla. Vím, že tyto příběhy jsou důležité pro další pokračování, ale na mě už toho bylo moc.

08.10.2017

Vzpomínky stínů Vzpomínky stínů Kalayna Price

Zase jedna výborná série u které nepředloží další díl. To je k vzteku. Asi to budu muset přelouskat v angličtině.

29.04.2017 5 z 5

Temné touhy Temné touhy Kresley Cole

Opravdu pěkná série, jen škoda, že Baronet nechce vydat další díly.

04.04.2017 5 z 5