hrosik3 hrosik3 komentáře u knih

Krev a stříbro Krev a stříbro Sabine Ebert

Dobře se to četlo a mám z knihy lepší pocit než z pentalogie o porodní bábě.

18.06.2018 4 z 5

Zeď vzpomínek Zeď vzpomínek Anthony Doerr

Bohužel, ani já nedočetla. Líbila se mi pouze první povídka a další dvě mě nechytly, proto jsem ve četení nepokračovala.

30.05.2018 2 z 5

Nelíbilo se mi to,i když jsem dočetla až do konce.Trvalo mi to dlouho. Není to šálek mé kávy.

18.05.2018 2 z 5

Smrtící rituál Smrtící rituál J. D. Robb (p)

Série mě vážně baví. Ani jsem to nečekala.

23.04.2018 4 z 5

Mikuláš a jeho přátelé Mikuláš a jeho přátelé René Goscinny

Milá kniha, dětem se líbila a pobavila i mne.

19.04.2018 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Kniha plná citu, lidskosti, která míchá smutek, humor, naději, ale také hořkost a smrt. Mně se to líbilo, ale pořád je před Ovem Britt-Marie.

17.04.2018 5 z 5

Smrtící extáze Smrtící extáze J. D. Robb (p)

Tento díl byl na mne moc sci-fi,ale postavy mám ráda a těším se na další knihu.

08.04.2018 3 z 5

Fabrika Fabrika Kateřina Tučková

Rozporuplné pocity.Škoda,že ten příběh není celistvý. Zajímavé téma,dozvěděla jsem se zas něco nového, ale chyběly mi tam ty střípky, které by to daly dohromady.

03.04.2018 3 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Výborné čtení! Příběh, který Vás chytne za srdce a nepustí. Lidské postavy plné lásky a smutku. Celým příběhem se táhne hořká příchuť zklamání, pocitu odcizení a zároveň naděje, že vše má nějaký smysl.

27.03.2018 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Dala jsem třetí šanci Rutě Sepetys, i proto, že jsem si tuto knihu vybrala do čtenářské výzvy, ale stále se nedostavilo nadšení ostatních čtenářů. Její příběhy jsou sice čtivé, s atraktivními tématy, ale postrádám u nich větší hloubku. Příběh je moc rychlý.

23.03.2018 3 z 5

Nezapomenutelné léto Nezapomenutelné léto Maeve Binchy

Lehce plynoucí kniha o jednom irském snu a mnoha tragédiích. Jen se mi zdála příliš dlouhá.

21.03.2018 3 z 5

Láska si nevybírá Láska si nevybírá Katarína Gillerová

Začátek krkolomný, konec kýčovitý, mezitím spousta smutku,ale čtivé to bylo. Taková jednohubka odpočinková.

09.03.2018 3 z 5

Smrtící nahota Smrtící nahota J. D. Robb (p)

Knihu jsem četla do čtenářské výzvy a byla čtivá, zajímavá.

05.03.2018 3 z 5

Hurvínkovy narozeniny Hurvínkovy narozeniny Denisa Kirschnerová

Syn dostal knihu jako dárek od babičky. Postavu Hurvínka má rád, ale tato kniha je napsaná úplně příšerně. Nedočetli jsme.

05.03.2018 odpad!

Papírová města Papírová města John Green

Začátek byl nápaditý, vtipný, ale úroveň knihy postupně upadala, některé pasáže mě dost nudily, konec mě zklamal.

01.03.2018 3 z 5

Smrtící sláva Smrtící sláva J. D. Robb (p)

Líbila se mi více,než první díl.

11.02.2018 4 z 5

Společný byt Společný byt Danielle Steel

Nenáročná četba, s častou záměnou jmen hlavních hrdinek, takže v jedné větě čtete, že Saša a hned v následné, že to je Claire, i když se jedná o stejnou situaci :(

08.02.2018 2 z 5

Mach a Šebestová ve škole Mach a Šebestová ve škole Miloš Macourek

U čtení této knihy se mi přesně vybavuje hlas pana Nárožného. Příběhy jsou velmi čtivé, vhodné i pro začínající čtenáře. Děti se bavily a já též.

07.02.2018 5 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Bezva čtení na víkend. Klasika, která nezklame.

04.02.2018 4 z 5

Císařská vyhlídka Císařská vyhlídka Hana Marie Körnerová (p)

Poslední a nejslabší díl.

03.02.2018 3 z 5