Horalka5 Horalka5 komentáře u knih

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Zprvu se mi kniha nečetla snadno, ztrácela jsem se v postavách a v dějových liniích, ale po chvilce jsem se zorientovala. Jinak se kniha četla dobře, měla dobře vykreslenou atmosféru a konec jsem četla jedním dechem :)

06.02.2020 5 z 5

Dva tajemství neudrží Dva tajemství neudrží Karen M. McManus

Jak je již níže psáno i já měla trochu problém zorientovat se ve všech postavách, což se po pár kapitolách spravilo. Konec byl sice celkem prvoplánový, autorka si s ním mohla ještě trochu pohrát a tato kniha dle mého názoru nemůže konkurovat té první, ale i tak jsem si užila napínavé čtení.

21.12.2019 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Kniha se mi zprvu nečetla nijak valně. Zhruba v půlce knihy už jsem přemýšlela o tom, že ji odložím, ale jelikož nejsem typ člověka, který se vzdává bez boje, knihu jsem dočetla a musím říct, že koncem jsem byla příjemně překvapená! Krásný zvrat, veškeré mé předtuchy se ukázaly jako liché. Byla bych dala lepší hodnocení nebýt toho hrozně zdlouhavého začátku.

13.12.2019 3 z 5

Prozrazení Prozrazení Sam Hayes

Sice se kniha místy vleče a může se číst poněkud těžkopádně, ale i přesto je to dobrá kniha s opravdu těžkým tématem a je nepředvídatelná!

13.10.2019 4 z 5

Zrcadlo, zrcadlo Zrcadlo, zrcadlo Rowan Coleman

Za mě hezky napsaná kniha o tom, jak těžké je dospívání, když jste trochu odlišní, o detektivní zápletce nemluvě! :) Těším se na pokračování

20.09.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Jako wow, tahle kniha se mi líbila mnohem víc než prvotina. Bylo to napínavé a závěr byl strhující!

08.08.2019 5 z 5

Normálně jiní Normálně jiní Tammy Robinson

Moc hezká kniha :)

31.07.2019 4 z 5

Šepot podzemí Šepot podzemí Ben Aaronovitch

Chvíli mi trvalo se do knihy začíst, ale pak už to mělo drive :)

06.03.2019 4 z 5

Ten humor byl již místy trochu tlačený. Na druhou stranu je to stále dobré oddychové čtení, u kterého již sice nemám záchvaty smíchu, ale stále se pousmívám. Asi bych sáhla i po dalším pokračování. :)

04.02.2019 3 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Za mě stejně dobré jako první kniha. Skvěle napsáno - falešné stopy i závěr!! Už bude další?? :)

22.03.2018 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Za mě super! Zajímavá zápletka, skvělé rozuzlení... Postavy mě také celkem baví. Rozhodně to není poslední kniha, kterou si od autora přečtu

12.03.2018 5 z 5

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

Za mě super, jen jsem někdy při popisech míst, kde se hlavní hrdina zrovna vyskytoval přeskakovala věty. Jinak je to vtipné počtení se zajímavým příběhem. Určitě si přečtu další díl.

23.02.2018 5 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Já nemám slov... Obdivuji paní Sosnarovou i její mladší sestru za jejich odhodlání i po tom všem, co si prožily. O to víc mě rozčiluje česká byrokracie a že paní Sosnarová stále neobdržela ani korunu ze svého dle mého zaslouženého odškodnění!

30.01.2018 odpad!

Šeptající dívka Šeptající dívka Marko Hautala

3 hvězdičky dávám za atmosféru a napětí, ale ten konec? Nevím no...

24.01.2018 3 z 5

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Jediné, co bych knize vytkla byla rádoby "klišé" vtipy. Jinak vcelku milé oddechové čtení :)

20.12.2017 4 z 5

Zrůda Zrůda Nacuo Kirino

Knihu jsem nakonec s obtížemi přečetla, ale nijak mě neuchvátila, špatně se četla a většinu času jsem měla pocit, že je o ničem...

12.12.2017 2 z 5

Ukradli mi kabelku Ukradli mi kabelku Denisa Prošková

Pobaví, neurazí :)

05.12.2017 3 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Kniha měla krásnou atmosféru díky záhadě, která se postupně rozplétala s každou stránkou. Je to takové zimní čtení :)

27.11.2017 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Místy mi to přišlo, jako bych znovu četla knihu "Ten, kdo stojí v koutě", ze které dle mého názoru autor celkem dost čerpal, ale i tak byla kniha taková milá a čtivá

22.11.2017 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Zprvu jsem měla problém se do knihy začíst, pletly se mi postavy, ale nevzdala jsem to a kniha se mi opravdu líbila. Až do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo za tím stojí a nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

14.11.2017 5 z 5