horac horac komentáře u knih

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Tak tohle byl pro mě nejhorší díl.Hrozně zdlouhavé a to mám Joonu Linnu dost rád.

05.10.2017 2 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Občas zbytečně popisné na můj vkus.Nezajímá mě třeba co si Lisbeth koupí v Ikea a jak se to jmenuje ale samotný příběh není vůbec špatný.

03.08.2015 3 z 5

Cesta zpátky Cesta zpátky Erich Maria Remarque (p)

Slabší než Na západní frontě klid,ale četlo se to dobře.

Čaroprávnost Čaroprávnost Terry Pratchett

Čaroprávnost je moje třetí kniha od Pratchetta co jsem přečetl,ale občas mě to připadlo dost o ničem.A nebo možná nejsou tyto knihy můj šálek čaje.No ještě to nevzdám a zkusím ještě pár dílů.

03.08.2015 3 z 5

Už dlouho jsem se u žádné knížky tak nepobavil.Vřela doporučuji.

15.11.2014 5 z 5

Sharpův Trafalgar Sharpův Trafalgar Bernard Cornwell

Pro mě o něco slabší Sharpova námořní dobrodružství,ale jinak pořád skvělé počteníčko.

21.07.2014 4 z 5

Plzeňské mordy, Nepohřbený rytíř, Případ s alchymistou Plzeňské mordy, Nepohřbený rytíř, Případ s alchymistou Vlastimil Vondruška

Nemůžu si pomoct,ale zatím mě pán z Dobronína a bakalář Petr za srdíčko moc nechytil a poslední Případ s alchymistou mě docela nudil.Oldřich z Chlumu to není.Uvidím jak to bude pokračovat.

04.05.2014 3 z 5

Sharpova pevnost Sharpova pevnost Bernard Cornwell

Co ten chlap dokáže,to snad ani neni možný.Sharpe forever.

10.01.2014 5 z 5

Sňatky se smrtí Sňatky se smrtí Jiří Kovařík

Opět nemůžu jinak než pět hvězdiček.Pro mě dokonalé.

28.10.2013 5 z 5

Napoleon Bonaparte Napoleon Bonaparte André Castelot

Doporučuji všem kdo mají rádi toto historické období.Kniha je psána velmi poutavě.

22.10.2013 5 z 5

Příběh mladšího bratra Příběh mladšího bratra Ludmila Vaňková

Pro mě zatím dost velké zklamání.Plně souhlasím s Yorikou co o této knize napsala.Nevím jestli si přečtu i pokračování.Škoda,historické romány mám moc rád

22.10.2013 3 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Podle mě je tohle zatím nejlepší díl s Joonou Linnou.

22.10.2013 5 z 5

Sharpův triumf Sharpův triumf Bernard Cornwell

A jízda pokračuje i druhým dílem.Úžasný popis závěrečné bitvy:

14.08.2013 5 z 5

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Nevím,ale začíná mě připadat,že Deaver svoje knihy začíná čím dál víc natahovat.Asi je placen od slova..Ale taky je možný,že mě zrovna tento díl nesedl.

18.07.2013 3 z 5

Exodus Exodus Leon Uris

Tak tahle kniha mě fakt dostala a četl jsem ji jedním dechem.

05.06.2013 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Tak pro mě velké zklamání.Asi jedna z nejhorších kingovek co jsem četl.Kdybych nebyl zvědavej kdo ten závod vyhraje,tak to možná ani nedočtu.Nuda ,nuda a ještě jednou nuda.

22.05.2013 2 z 5

Královské vraždění Královské vraždění Jiří Kovařík

Tady nemůžu dát nic jiného než plný počet hvězdiček.Francouzská historie mě zajimá a pan Kovařík je v ní odborník na slovo vzatý.

25.04.2013 5 z 5

Vrahova modlitba Vrahova modlitba Ariana Franklin (p)

Nemůžu si pomoct,ale Adélie v tomto díle,je opravdu na zabití.Škoda,že je to poslední kniha s touto lékařkou.Zajímalo by mě kam až by spisovatelka postavu dotlačila.

25.04.2013 4 z 5

Sharpův tygr Sharpův tygr Bernard Cornwell

Jestli budou i ostatní díly tak nadupaný,tak to se mám na co těšit.Po dlouhé době knížka od které jsem se nemohl odtrhnout.

19.04.2013 5 z 5